Czy powinieneś kupić telewizor Hisense? Przy tak wielu markach telewizyjnych na rynku oferujących wszystko, od małych budżetowych telewizorów po wyświetlacze naścienne, ustalenie, który z nich będzie dla Ciebie odpowiedni, może wydawać się niemożliwe, dlatego jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

W poniższym przewodniku znajdziesz wprowadzenie do marki Hisense TV, przegląd tego, co wyróżnia je na tle konkurencji, a także najnowsze oferty dotyczące telewizorów inteligentnych Hisense oraz nasze najnowsze recenzje telewizorów Hisense na końcu artykułu także.

Hisense to marka, którą zapewne znajdziesz, jeśli szukasz telewizora w dobrej cenie. Jako marka telewizorów budżetowych, Hisense będzie generalnie oferować technologie premium za niższą cenę niż konkurencja, co oznacza, że ​​jeśli interesuje Cię przede wszystkim konkretny format HDR lub rozdzielczość 4K w najniższej możliwej cenie, prawdopodobnie jest dla Ciebie telewizor Hisense ...

Hisense 65 cali klasa R8

Jako duży chiński producent różnych urządzeń elektrycznych, Hisense obejmuje wszystko, od lodówek po pralki, chociaż jego linia inteligentnych telewizorów jest jedną z największych części jej rozwijającej się działalności.. I pomimo tego, że jest własnością państwa, podobnie jak wiele chińskich firm, Hisense ma wiele międzynarodowych powiązań.

W 2015 roku udzielił licencji na słynną markę Sharp, zakupił część meksykańskiej linii produkcyjnej telewizorów i rozpoczął produkcję telewizorów na rynek amerykański i południowoamerykański pod japońską nazwą firmy. - następnie poszedł dalej, kupując biznes telewizyjny Toshiba.

Dlatego nie ma wątpliwości, że Hisense jest znaczącym graczem o silnej pozycji na konkurencyjnym rynku telewizyjnym.

Hiszpańska telewizja

(Zdjęcie: hisense)

 

Czy powinienem kupić telewizor Hisense?

Więc po krótkiej lekcji historii Czy warto wziąć pod uwagę oferty Hisense TV? Jak zawsze odpowiedź zależy od kilku czynników.

W zasadzie panele użyte w tych zestawach są przyzwoite. Zwykle zapewniają dobre ostre obrazy, przyzwoity poziom czerni i dobrą równowagę kolorów.

Jednak w przypadku zestawów obsługujących HDR nie oczekuj, że będą oferować taką samą maksymalną jasność, jak droższe zestawy najlepszych marek. Oznacza to, że obrazy wyświetlane w zestawach nie są tak żywe, jak najlepsze zestawy HDR.

Zakres cen telewizorów Hisense jest tam, gdzie ma prawdziwą przewagę, a chińska firma mocno koncentruje swoje poglądy na średniej wielkości rynku, z okazjonalnymi wypadami na wysokiej klasy sprzęt, taki jak ogromny (i niezwykle jasny) H75U9A.

Flagowe telewizory Hisense, choć dobre, nie ustępują najlepszym telewizorom na świecie, ale często są znacznie tańsze niż ich rówieśnicy.

W dalszej części zakresu zobaczysz również znaczne oszczędności. Najważniejsze jest to, że chociaż Twój telewizor nie mówi o sąsiadach, prawdopodobnie nie zawiedzie, a zaoszczędzone pieniądze z pewnością można wydać na uzyskanie świetnych treści 4K.

Istnieje jednak wyraźne napięcie między jakością a przystępną ceną. Chociaż H55OB8UK jest najtańszym telewizorem OLED na rynku, nie ma mocy obliczeniowej, aby utrzymać stałą jakość obrazu w taki sam sposób, jak jego drożsi konkurenci OLED, i tak nie jest. Zaskakujące po tym modelu jest to, że Hisense całkowicie porzuca technologię.

Można oczekiwać, że ich miejsce zastąpią telewizory DualCell, które łączą panel w skali szarości 2K z bogatymi kolorami 4K. Hisense twierdzi, że może zapewnić kontrast w jakości OLED w niższej cenie. Przyjrzymy się temu w 2020 roku, aby sprawdzić, czy tak jest, ale jest mało prawdopodobne, że jest to zabójca OLED.

Inteligentne telewizory Hisense Roku: czym one są?

Hisense współpracuje również z systemem Roku OS w przypadku niektórych zestawów, w tym nadchodzącej linii ULED - ULED to własne określenie Hisense na wysokiej jakości telewizory LED, z ulepszonym przetwarzaniem oraz ulepszonym kolorem i kontrastem w porównaniu z innymi. razem. ULED Roku pojawiają się na razie tylko w Stanach Zjednoczonych, chociaż Wielka Brytania również dostała swoje pierwsze telewizory Roku Hisense w czasie Czarnego Piątku w zeszłym roku.

Platforma Roku jest taka sama jak ta zawarta w kijach strumieniowych Roku i ma prosty i łatwy w konfiguracji system operacyjny, co ułatwia wybieranie różnych aplikacji do przesyłania strumieniowego (których jest wiele), a także przesyłanie strumieniowe wejścia pochodzenia, takie jak konsole do gier.

Pomijając Roku, inteligentny system operacyjny Hisense może być nieco trafiony i chybiony w różnych modelach. Niektórzy mają przyciągający wzrok system operacyjny Vidaa U OS (nie pytaj nas, dlaczego tak się nazywa), podczas gdy inni są zadowoleni z bardziej prozaicznej platformy Android TV, a nawet w tych kategoriach wydajność i obsługa aplikacji mogą się różnić.

Na szczęście te problemy z systemem operacyjnym można w pełni naprawić, jeśli je masz, za pomocą urządzenia do przesyłania strumieniowego lub urządzenia do przesyłania strumieniowego, takiego jak Chromecast Ultra, Roku Streaming Stick + lub Nvidia Shield TV. Oglądanie filmów na odtwarzaczu Blu-ray 4K również nie powinno powodować tych problemów.

El Hisense O8B OLED

Hisense O8B OLED nie sprostał zadaniu, ale czy DualCell może zaoferować alternatywę?

Hisense recenzje telewizji

Być może najważniejsze, Co LaComparacion zrobił z najnowszymi telewizorami Hisense?

Sprawdziliśmy telewizory Hisense we wszystkich rozmiarach i przedziałach cenowych i możesz zapoznać się z naszymi pełnymi przemyśleniami, korzystając z poniższych linków:

MY

Hisense H8G Quantum Series TV Recenzja: Seria Hisense H8G Quantum robi tak wiele w cenie, która sprawi, że będziesz się zastanawiać, dlaczego nawet rozważasz telewizory „premium”. Ogólnie rzecz biorąc, jest to wysokiej jakości telewizor w przystępnej cenie i bardzo go polecamy.

Recenzja telewizora ULED Hisense R8F 4K: Hisense dodaje swoją zastrzeżoną technologię ULED do telewizora Roku, zapewniając lepszą jasność, kontrast, kolory i zarządzanie ruchem. Jedynym minusem jest to, że bas nie jest tak potężny i może to oznaczać, że musisz zainwestować w soundbar.

Zjednoczone Królestwo

Hisense U7B ULED TV Recenzja: Chociaż Hisense H55U7B ostatecznie ma nieco niską jakość obrazu, głównie ze względu na pewne problemy z podświetleniem i drganiami, jest ambitny i wystarczająco bogaty w funkcje, aby dodać go do potencjalnie kuszącego pakietu. To też tylko 499 euro.

Recenzja telewizora Hisense O8B OLED: Najtańszy telewizor OLED na rynku nieuchronnie wiąże się z kompromisami. Czy przy 1399 euro za 55-calowy model brytyjski był wart kompromisu?

Recenzja telewizora Hisense U8B ULED: Jeden tylko dla Wielkiej Brytanii, ale ten wysokiej jakości telewizor kosztuje zaledwie 999 euro za model 65-calowy, oferując efektowny ekran w dość niskiej cenie.

 

Hisense Roku TV (R50B7120UK): Hisense Roku TV to genialne wprowadzenie do współpracy Hisense-Roku w Wielkiej Brytanii. Dzięki mocnemu i żywemu obrazowi, doskonałemu HDR w cenie i inteligentnej platformie Roku, która złagodzi transakcję, jest to jeden z najlepszych telewizorów poniżej 500 USD, jakie możesz teraz dostać.

 

 

Udostępnij to