Jeśli szukasz niedrogiego telewizora, możesz wypróbować LG, Sony, Vizio, TCL i Samsung. Ale co z Berłem?

Niewiele osób słyszało o telewizorach Sceptre, ale jeśli chcesz mieć bardzo tani telewizor, powinieneś sprawdzić markę, która często dominuje na listach sprzedaży telewizorów budżetowych.

Telewizory Scepter sprzedają się dobrze, ponieważ koncentrują się na maksymalizacji wartości, a większość telewizorów Scepter sprzedaje się za 300 euro, co oznacza, że ​​ekran z berłem będzie w zasięgu nawet nabywców niedrogich telewizorów.

Chociaż może to prowadzić do przekonania, że ​​Sceptre jest tylko kolejnym krótkotrwałym producentem, który jest tutaj jednego dnia, a następnego zniknął, kalifornijska firma istnieje od połowy lat 1980. Jednak w ostatnich latach utworzyła wysoką i podzieloną jest przeznaczony dla odbiorców o wiele bardziej zorientowanych na wydajność, a teraz oferuje serię telewizorów 4K UHD.

Jeśli martwisz się zakupem telewizora od niereputowanej firmy, nie martw się, Scepter jest tutaj, aby zostać. Ale to nie znaczy, że powinieneś spieszyć się z zakupem taniego telewizora. Jeśli chodzi o technologię, dostajesz to, za co płacisz, a telewizory nie są wyjątkiem.

Ile kosztują telewizory Scepter?

Sceptre to przede wszystkim marka telewizji budżetowej. Oznacza to, że znajdziesz mnóstwo telewizorów za mniej niż 300 USD, a Walmart nie ma telewizorów Sceptre powyżej 500 USD.

W Walmart znajdziesz 4-calowy telewizor Sceptre 50K za jedyne 469 USD (wyprzedany w momencie pisania), 4-calowy telewizor Sceptre 65K za jeszcze niższą cenę 389 USD oraz 4-calowy telewizor Sceptre 55K za 300 euro. Tak czy inaczej, możesz nawet kupić 4-calowy telewizor Sceptre 50K za jedyne 197 USD.

Ale rzeczy stają się jeszcze tańsze. 32-calowy telewizor Scepter z rozdzielczością 720p/HD w cenie 108 euro, a także 19-calowy telewizor Scepter HD za jedyne 68 euro.

To, że telewizory Sceptre są bardziej przystępne cenowo, nie oznacza, że ​​nie dostaniesz w środku najlepszej technologii telewizyjnej, oczywiście, a szczególnie uważalibyśmy na budżetowe modele 4K, ponieważ Procesory z niższej półki mogą mieć problemy zarówno z produkcją 4K, jak i 4K. Skalowanie ze źródeł HD / Full HD.

Istnieje również więcej cen premium, a niektóre z wyższej klasy telewizorów Scepter są obecnie dostępne za 1,000 EUR i więcej, a ceny zaczynają się od około 2,499 EUR.

Dzisiejsze najlepsze oferty Sceptre TV

¿Debo comprar un Sceptre TV

Gdzie kupić telewizory Scepter?

Telewizory Scepter można kupić bezpośrednio na stronie internetowej Scepter i na Amazon.com. Wybór jest jednak ograniczony. Najlepsze wrażenia uzyskasz od zakup, odwiedzając stronę Walmart.com lub odwiedzając rzeczywisty fizyczny sklep Walmart.

Kilka telewizorów dostępnych w witrynie Walmart w momencie pisania jest również wyposażonych w bezpłatną wysyłkę od Walmart, a często stosowane są również rabaty.

Czy powinienem kupić telewizor Scepter?

Telewizja berło

(Źródło zdjęcia: berło)

Scepter jest skierowany do konkretnej grupy odbiorców: kupujących dbający o budżet, którzy nie mają nic przeciwko pominięciu niektórych funkcji lub najlepszej jakości. Na przykład wiele telewizorów Sceptre TV nie oferuje inteligentnej platformy.

Oznacza to, że nie będziesz mieć dostępu do usług przesyłania strumieniowego, jak Netflix, Amazon Prime Video i Hulu, bez kupowania urządzenia do przesyłania strumieniowego, takiego jak Amazon Fire TV Stick, Chromecast lub Roku Premiere.

To powiedziawszy Telewizory Sceptre naprawdę nie są dla entuzjastów AV- Twoje kolory mogą wyglądać na wyblakłe, wyblakłe lub nieprawidłowe, a w modelach z niższej półki mogą wystąpić artefakty ruchu. Jeśli masz krytyczne oko, z czasem możesz się denerwować i jest to jeden z powodów, dla których zdecydowałeś się na droższy sprzęt Sony, Samsunga czy LG.

Jednak coraz więcej osób oferuje obsługę rozdzielczości Ultra HD lub wysokiego zakresu dynamiki, rozwiązując wiele z tych problemów i zapewniając lepsze wrażenia, niż oczekujesz przy ustalonym budżecie.

Jeśli kupujesz telewizor wyłącznie w celu oglądania telewizji kablowej innej niż HD lub drugi ekran do sypialni, który będzie oglądał tylko kanały na żywo, to dobra okazja. Innym przykładem, o którym słyszeliśmy, jest ktoś, kto kupuje je dla starszego członka rodziny, kogoś, kto nie dba o jakość obrazu tak bardzo, jak o większy ekran, który jest łatwiejszy do zobaczenia.

Można również argumentować, że telewizory są dobre do akademików, w których mogą się zdarzyć wypadki (w końcu telewizory nie są tak drogie w wymianie) lub jako oznakowanie restauracji lub baru. Prawdopodobnie nie powinieneś ich kupować, aby transmitować następny mecz piłki nożnej lub jeśli jesteś fanem jakości obrazu, ale zdecydowanie są idealne, jeśli potrzebujesz miejsca do reklamowania lub zamieszczania ofert piłkarskich.

Na ogół zalecamy najpierw sprawdzić model innego taniego producenta, takiego jak TCL lub Vizio, ale jeśli te telewizory są nadal poza twoim przedziałem cenowym i możesz pójść na kompromis w zakresie jakości obrazu, telewizory Scepter są doskonale odpowiednie.

Udostępnij to