Czy powinienem kupić telewizor Scepter?

Czy powinienem kupić telewizor Scepter? Jeśli szukasz taniego telewizora, możesz wypróbować LG, Sony, Vizio, TCL i Samsung. Ale co z Sceptrem? Niewiele osób słyszało o telewizorach Scepter, ale jeśli chcesz telewizor o wyjątkowo niskiej cenie, powinieneś sprawdzić markę, która często dominuje na wykresach sprzedaży telewizorów budżetowych. Telewizory Scepter sprzedają się dobrze, ponieważ koncentrują się na maksymalizacji wartości, a większość telewizorów Scepter sprzedaje się za 300 euro, co oznacza, że ​​ekran Scepter będzie w zasięgu nawet budżetowych nabywców telewizorów. Chociaż może to prowadzić do przekonania, że ​​Scepter to kolejny krótkotrwały producent, który jest tu jednego dnia, a następnego znika, firma z Kalifornii istnieje od połowy lat 1980. Jednak w ostatnich latach utworzyła górną i dolną dywizję która jest przeznaczona dla odbiorców bardziej zorientowanych na wydajność i oferuje teraz serię telewizorów 4K UHD. Jeśli martwisz się zakupem telewizora od firmy bez reputacji, nie martw się, Scepter jest tutaj na stałe. Ale to nie znaczy, że powinieneś spieszyć się z zakupem taniego telewizora. Zwykle dostajesz to, za co płacisz, jeśli chodzi o technologię, a telewizory nie są wyjątkiem.

Ile kosztują telewizory Scepter?

Sceptre to przede wszystkim marka telewizji budżetowej. Oznacza to, że znajdziesz mnóstwo telewizorów za mniej niż 300 USD, a Walmart nie ma telewizorów Sceptre powyżej 500 USD. W Walmart znajdziesz 4-calowy telewizor Scepter 50K za jedyne 469 USD (niedostępny w chwili pisania tego tekstu), 4-calowy telewizor Scepter 65K za jeszcze niższą cenę 389 USD i 4-calowy telewizor Scepter 55K za 300 €. Tak czy inaczej, możesz nawet kupić 4-calowy telewizor Scepter 50K za jedyne 197 USD. Ale rzeczy stają się jeszcze tańsze. Dostępny jest 32-calowy telewizor Scepter o rozdzielczości 720p/HD w cenie 108 euro, a także 19-calowy telewizor Scepter HD za jedyne 68 euro. To, że telewizory Sceptre są bardziej przystępne cenowo, nie oznacza, że ​​nie dostaniesz w środku najlepszej technologii telewizyjnej, oczywiście, a szczególnie uważalibyśmy na budżetowe modele 4K, ponieważ Procesory z niższej półki mogą mieć problemy zarówno z produkcją 4K, jak i 4K. Skalowanie ze źródeł HD / Full HD. Jest też więcej cen premium, niektóre z najlepszych telewizorów Scepter są obecnie dostępne za 1,000 € i więcej, a ceny oscylują wokół 2,499 €. Dzisiejsze najlepsze oferty telewizji Scepter

Gdzie kupić telewizory Scepter?

Telewizory Scepter można kupić bezpośrednio na stronie internetowej Scepter i na Amazon.com. Wybór jest jednak ograniczony. Najlepsze wrażenia uzyskasz od zakup, odwiedzając stronę Walmart.com lub odwiedzając rzeczywisty fizyczny sklep Walmart. Kilka telewizorów dostępnych na stronie internetowej Walmart w chwili pisania tego tekstu jest również objętych bezpłatną wysyłką od Walmart, a często obowiązują również rabaty.

Czy powinienem kupić telewizor Scepter?

telewizor z berłem (Źródło zdjęcia: Berło) Scepter jest skierowany do konkretnej grupy odbiorców: kupujących dbający o budżet, którzy nie mają nic przeciwko pominięciu niektórych funkcji lub najlepszej jakości. Na przykład wiele telewizorów Sceptre TV nie oferuje inteligentnej platformy. Oznacza to, że nie będziesz mieć dostępu do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video i Hulu, bez kupowania urządzenia do przesyłania strumieniowego, takiego jak Amazon Fire TV Stick, Chromecast lub Roku Premiere. powiedziawszy to, Telewizory Sceptre naprawdę nie są dla entuzjastów AV- Twoje kolory mogą wyglądać na wyblakłe, wyblakłe lub nieprawidłowe, a w modelach z niższej półki mogą wystąpić artefakty związane z ruchem. Jeśli masz krytyczne oko, z czasem może ci to przeszkadzać i jest to jeden z powodów, dla których zdecydowałbyś się na droższy zestaw od Sony, Samsunga lub LG. Jednak coraz więcej osób oferuje obsługę rozdzielczości Ultra HD lub wysokiego zakresu dynamicznego, rozwiązując wiele z tych problemów i zapewniając lepsze wrażenia, niż można by się spodziewać przy ustalonym budżecie. Jeśli kupujesz telewizor wyłącznie w celu oglądania telewizji kablowej innej niż HD lub drugi ekran do sypialni, który będzie oglądał tylko kanały na żywo, to świetna okazja. Innym przykładem, o którym słyszeliśmy wcześniej, jest ktoś, kto kupuje je dla starszego członka rodziny, kogoś, komu nie zależy tak bardzo na jakości obrazu, jak na większym ekranie, który jest lepiej widoczny. Można również argumentować, że telewizory są dobre do pokoi w akademikach, w których mogą się zdarzyć wypadki (w końcu wymiana telewizorów nie jest tak droga) lub jako oznakowanie restauracji lub baru. Prawdopodobnie nie powinieneś ich kupować, aby przesyłać strumieniowo następny mecz piłki nożnej lub jeśli jesteś frajerem jakości obrazu, ale zdecydowanie są idealne, jeśli potrzebujesz miejsca do reklamowania lub publikowania ofert piłkarskich. Ogólnie, zalecamy najpierw sprawdzić model innego taniego producenta, takiego jak TCL lub Vizio, ale jeśli te telewizory są nadal poza twoim przedziałem cenowym i możesz pójść na kompromis w zakresie jakości obrazu, telewizory Scepter są doskonale odpowiednie.