Zarchiwizowane czaty w WhatsApp pozostają teraz zarchiwizowane

Zarchiwizowane czaty w WhatsApp pozostają teraz zarchiwizowane Kolejny tydzień przyniósł kolejną nową funkcję w WhatsApp, tym razem w końcu umożliwiającą pozostawienie zarchiwizowanych czatów w folderze zarchiwizowanych, bez konieczności ponownego odwiedzania ich w głównej sekcji czatu. Dzięki obsłudze wielu urządzeń w intensywnych testach i zdjęciom w wysokiej rozdzielczości dostępnym również dla wybranej liczby użytkowników, WhatsApp ma być aplikacją do przesyłania wiadomości, która najlepiej konkuruje z Signal, iMessage i innymi, ułatwiając istniejącym użytkownikom i testując nowych. użytkownicy. zmienić. Zawsze nadchodzi ten moment, kiedy jesteś na czacie grupowym i chcesz go po cichu zarchiwizować, nie opuszczając grupy; jednakże na ekranie głównym zobaczysz czat wskazujący jako nieprzeczytany, co powoduje dodatkową irytację. Wkrótce jednak będziesz mógł je ukryć na zawsze, będąc częścią grupy, ale w cieniu na czas przewidywalny.

Archiwum jako Keyser Soze

Przez lata przewijałeś czat i wybierałeś Archiwum, przenosząc go do innej sekcji, ale gdy tylko pojawił się nowy post, pojawiał się on na Twoim głównym czacie, prawdopodobnie przypominając Ci o pracy w tygodniu wolnym lub o wydarzeniu takim jak To. Musi to jeszcze nastąpić przez kilka miesięcy. Dzięki udostępnieniu tej funkcji wszystkim użytkownikom nowe ustawienie sprawi, że czaty będą znajdować się w sekcji Zarchiwizowane. Jeśli jednak chcesz, aby wszystko wróciło do stanu sprzed lat, możesz wykonać następujące czynności:

Archiwizacja w WhatsApp pozwala porządkować prywatne wiadomości i nadawać priorytet ważnym rozmowom. Twoje zarchiwizowane czaty pozostaną teraz zarchiwizowane i wyciszone, ale zawsze możesz je edytować ponownie! pic.twitter.com/QbAY6iu81p27 lipca 2021 r. Zobacz więcej Sprawdź aktualizacje w App Store lub Google Play Store, a wersja 2.21.141 powinna pojawić się wkrótce z nowym ustawieniem Archiwum od razu po wyjęciu z pudełka.

Analiza: kolejna „wreszcie” funkcja WhatsApp

Przez lata korzystania z naszych inteligentnych urządzeń każdy z nas miał taki moment, w którym skorzystał z aplikacji lub funkcji i pomyślał: „Gdybym tylko mógł to zrobić”. Zarchiwizowane wątki, które pozostają zarchiwizowane, z pewnością są dla mnie jednym z nich. Ponowne pojawienie się zarchiwizowanych czatów było irytujące dla wielu osób, łącznie ze mną, ponieważ poprzednie prace miały czaty grupowe na WhatsApp, a kiedy jesteś na wakacjach, pojawiają się one ponownie z codziennymi zadaniami, a ja wysłałem zdjęcie do znajomych, na którym schodzę nad wodę slajd.

Aktualizacja WhatsApp w iOS 14

(Źródło zdjęcia: Apple) To kolejny przykład WhatsApp, który w końcu oferuje funkcje łagodzące te drobne irytacje, a przed nami jeszcze więcej, od obsługi wielu urządzeń, gdzie nie musisz polegać na telefonie, po korzystanie z obrazów wysokiej jakości bez posiadania aplikacji. skompresować je i pozbyć się szczegółów. Po zamieszaniu PR, jakiego doświadczyli w ciągu ostatniego roku w związku z powiadamianiem użytkowników o zmianach w zakresie prywatności, aktualizacje tego typu to świetny sposób na ponowne utrzymanie dobrej woli użytkowników, ograniczenie tych drobnych irytacji i wyróżnienie funkcji, o które wielu prosiło.