Wszyscy możemy mieć problem z naszym telefonem komórkowym. na przykład wczoraj Zepsułem ekran wyświetlacza Samsung Galaxy A70 (model A705). Tak się składa, że ​​poszłam do supermarketu, a ponieważ wszystkie zakupy miałam w ręku, upuściłam komórkę z drugiego piętra.

W konsekwencji mogę teraz tylko odbierać telefony, ale nic nie widzę na ekranie. zastanawiałem się Ile będzie kosztować wymiana ekranu na nowy wyświetlacz LCD i naprawa telefonu? Czy mogę zrobić to sam w domu? Czy muszę mieć jakąkolwiek wiedzę techniczną na ten temat?

Jak rozumiem, spersonalizowany serwis techniczny Samsung Galaxy A70 oferuje również standardową gwarancję na wszystkie naprawy.. Mogę zabrać swoje urządzenie lub wysłać je do centrum naprawy telefonów w pobliżu mojego domu, a oni mogą się nim zająć. Koszt naprawy Twojego Wyświetlacz Samsunga A70 Zależy to wyłącznie od metody, którą wybierzesz, aby to naprawić. Tutaj podamy kilka szczegółów:

1. Zanieś go do autoryzowanego centrum serwisowego Samsung

Moją pierwszą opcją byłoby zabranie go do autoryzowanego serwisu dla mojego modelu SA A70 A705. Niestety tam pobierają dużą sumę pieniędzy, aby pozostawić go w idealnym stanie. Pozytywne jest to, że Samsung zapewni mi 100% oryginalnego ekranu zastępczego z gwarancją. Oznacza to, że w ten sposób Zapewniam, że otrzymasz w 100% oryginalny ekran i ograniczoną czasowo gwarancję na część.

Poza tym mój telefon zostanie poddany testowi wody przed dostarczeniem do mnie, z którym Nie musiałbym się o nic martwić.

2. Idź do lokalnego warsztatu w Twojej okolicy

Drugą opcją, jaką mam, jest pójście do mobilnego warsztatu, w którym mieszkam, gdzie na pewno uda mi się znaleźć kogoś, kto oddzieli mojego Samsunga Galaxy A70 w niższej cenie.. Ale tutaj mamy do czynienia z pewnymi problemami, takimi jak nie ma gwarancji, że ekran jest dobrej jakości lub ma jakąkolwiek gwarancję użytkowania. Potem jest szczegół, nawet jeśli sprzedają mi oryginalny ekran po wyższej cenie, muszę mieć pewność, że jest to rzeczywiście oryginalny ekran.

Z tego, co rozumiem, większość wymian ekranów można wykonać tego samego dnia, mogę na przykład udać się do Ilevante po szybką usługę wymiany ekranów w standardzie fabrycznym.

Oryginalne ekrany Samsung są sprzedawane tylko przez nich, a jedynym sposobem, w jaki te sklepy mogą mieć oryginalny ekran, jest przejęcie ekranu z innego telefonu. To jest ryzyko, które możemy ponieść, jeśli zabierzemy go do warsztatu technicznego.

3. Napraw go w domu

Ale i tak mamy kolejną trzecią opcję: Kup wysokiej jakości zamienny ekran LCD z dotykowym digitizerem do telefonu Samsung Galaxy A70 w niezawodnym sklepie internetowym i sam go zmontuj lub zabierz do warsztatu. W ten sposób można uzyskać ekran dobrej jakości w dobrych cenach i niezawodną gwarancję mobilne części zamienne zgodnie z ekranem.

Dobrym rozwiązaniem byłaby opcja samodzielnej instalacji za pomocą filmów i samouczków z YouTube ponieważ sprzedawane są nawet zestawy narzędzi do otwierania telefonu dla Samsung Galaxy A70.

Wnioski

Chociaż branża smartfonów przesunęła się w kierunku projektowania urządzeń wodoodpornych lub odpornych na upadki, niewiele telefonów jest naprawdę odpornych na uszkodzenia. Wybór najlepszej opcji naprawy urządzenia mobilnego pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i wiele bólów głowy.

 

Udostępnij to