Kiedy Thor: Miłość i Grzmot pojawi się w Disney Plus?

Kiedy Thor: Miłość i Grzmot pojawi się w Disney Plus?

Thor: Miłość i grzmot w końcu trafił do kin i kiedy mówimy „burza”, mamy to na myśli.

Najnowszy film Marvela zarobił już 302 miliony euro w światowych kasach (według Deadline – otwiera się w nowej karcie) – zysk pieniężny godny samego nordyckiego boga. Możesz również spodziewać się, że liczba ta wzrośnie w rozsądnym tempie w ciągu najbliższych kilku tygodni, ponieważ coraz więcej fanów uda się do najbliższego kina, aby to zobaczyć.

Niezależnie od tego, czy widzisz Thor: Love and Thunder w kinie w pobliżu, czy nie, i tak przeczytaj naszą recenzję bez spoilerów, wyobrażamy sobie, że chcesz wiedzieć, kiedy Thor 4 pojawi się w Disney Plus. Każdy inny film Marvela w pewnym momencie trafił do streamera, więc kiedy będzie kontynuacja Thor: Love and Thunder?

Następnie powiemy ci, kiedy czwarty solowy film Thora pojawi się w Disney Plus. Znajdziesz tu również nieco więcej informacji o filmie Marvel Phase 4, w tym o czasie jego trwania, liczbie scen po napisach i nie tylko.

Śmiało, weź Stormbreaker lub Mjolnir, zadzwoń do Bifrost i dowiedz się, kiedy Thor: Love and Thunder pojawi się w Disney Plus.

Kiedy premiera Thor: Love and Thunder na Disney Plus?

Gorr the God Butcher używa Necrosworda, aby powstrzymać błyskawice Thora w Thor: Love and Thunder

Gorr jest gotowy na pojawienie się Thora 4 w Disney Plus. (Zdjęcie: Marvel Studios)

Niestety, nie ma jeszcze potwierdzonej daty premiery Disney Plus dla Thor: Love and Thunder.

Jednak w zależności od tego, kiedy inne filmy fazy 4 Marvel Cinematic Universe (MCU) pojawią się na Disney Plus, możemy spekulować, kiedy pojawi się Thor 4. Jedynymi filmami o superbohaterach Marvela, które nie pomogą w tej sytuacji, są Czarna Wdowa, która otrzymała jednoczesna premiera kinowa i Disney Plus w lipcu 2021 r. oraz Spider-Man: No Way Home. Najnowszy film webslingera nie został jeszcze wydany na platformie streamingowej, ale oczekuje się, że po raz pierwszy pojawi się w amerykańskim serwisie Starz w 2022 roku. Nie jest jasne, czy trafi do Disney Plus.

Pierwszym jest Shang-Chi. Film MCU z udziałem Simu Liu pojawił się na Disney Plus 12 listopada, ponad dwa miesiące (dokładnie 70 dni) po premierze kinowej. Następnie Eternals wylądowali na streamerze Disneya 12 stycznia, 68 dni po pierwszym wydaniu w kinach.

No Way Home został wydany w kinach po Eternals, ale, jak wspomniano powyżej, nie może nam to pomóc. Wreszcie Doctor Strange 2 pojawił się na Disney Plus 22 czerwca, zaledwie 45 dni po wejściu do kin 6 maja.

Thor wyskakuje w powietrze, dzierżąc Stormbreaker, aby zaatakować niektórych wrogów w Thor: Love and Thunder

Sądzimy, że Thor pojawi się w Disney Plus pod koniec sierpnia. (Źródło zdjęcia: Marvel Studios)

Co to wszystko mówi? Thor: Love and Thunder pojawi się na Disney Plus od 40 do 70 dni po premierze kinowej. Używając tych liczb jako przewodnika, pierwszy Thor 4 może pojawić się w Disney Plus 17 sierpnia. Jest też środa, kiedy Disney publikuje nowe treści na swojej platformie streamingowej.

W międzyczasie najpóźniejszą datą, w której może wylądować (na podstawie premiery Shang-Chi w Disney Plus) byłby piątek, 16 września. Jednak, jak wspomniano, Disney jest bardziej skłonny do wydania Thor: Love and Thunder w środę, więc może nadejść dwa dni wcześniej, 14 września.

Nasze przypuszczenie? Thor: Love and Thunder zadebiutuje w środę, 31 sierpnia. To prawda, że ​​​​jest to nieco później w przypadku wydania Doktora Strange 2 przez Disney Plus. Ale ponieważ nadchodzący film Marvela Czarna Pantera: Wakanda Forever nie pojawi się w kinach do 12 listopada, Marvel Studios może zdecydować się na opóźnienie wydania Thora 4., aby wydać jego treść.

Ponadto nadchodzący program MCU Disney Plus, She-Hulk: Attorney at Law, pojawi się 17 sierpnia. Nie ma możliwości, aby Marvel i Disney wypuścili serial telewizyjny She-Hulk i Thor 4 tego samego dnia. Nie leży to w ich najlepszym interesie: najnowsza solowa przygoda Thora z pewnością przyciągnęłaby więcej widzów niż She-Hulk: Attorney at Law, gdyby zostały wydane jednocześnie. Marvel i Disney powinni pozwolić She-Hulk odetchnąć i pozwolić serialowi osiąść na fabule przed wydaniem Thor: Love and Thunder.

Jak długo trwa Thor: Love and Thunder?

Potężny Thor Jane Foster stoi w sali tronowej Nowego Asgardu, trzymając Mjolnira w Thor: Love and Thunder

Jane Foster powraca w jednym z najkrótszych filmów MCU od dłuższego czasu. (Źródło zdjęcia: Marvel Studios)

Thor: Love and Thunder nie poprosi cię o siedzenie przez trzy godziny bez przerwy (lub robienie wielu przerw w łazience), jeśli chodzi o Disney Plus.

Ostatni film God of Thunder trwa niecałe dwie godziny (dokładnie 1 godzina i 58 minut), co czyni go najkrótszym jak dotąd filmem fazy 4 MCU. Jest to także siódmy najkrótszy film Marvela wszechczasów.

Co ciekawe, trzy z siedmiu filmów Marvela, które trwają mniej niż dwie godziny, to filmy Thora. Thor: Mroczny świat trwał godzinę i 52 minuty, podczas gdy pierwszy film o Thorze trwał godzinę i 55 minut. Thor: Ragnarok to jedyny solowy film nordyckiego boga, który przekracza dwie godziny; film o superbohaterach trwa dwie godziny i 10 minut.

Czy Thor: Love and Thunder ma sceny po napisach?

Thor i Jane Foster stają twarzą w twarz w innym królestwie w Thor: Love and Thunder.

Czy w Thor 4 są sceny w połowie/po napisach? (Źródło zdjęcia: Marvel Studios)

Tak, Thor: Love and Thunder ma dwie sceny po napisach. Cóż, technicznie rzecz biorąc, istnieje scena w połowie napisów i po napisach, jak większość innych filmów MCU, ale dzielimy się włosami.

Omówiliśmy już, co ostatnie i post-kredytowe sceny w Thor: Love and Thunder oznaczają dla kinowej przyszłości postaci i MCU jako całości. Przeczytaj nasz artykuł wyjaśniający na temat końcowych scen i opublikuj napisy, aby uzyskać więcej informacji na temat tych frontów. Tam są główne spoilery dotyczące Thora 4 w tym artykulejednak otwórz go na własne ryzyko, jeśli jeszcze nie widziałeś filmu.

Najlepsze dzisiejsze oferty Disney+