Sifu, gryząca pazury gra walki kung fu od dewelopera Sloclap, może wkrótce pojawić się na PlayStation Plus, jak widać w sekcji Biblioteka gier po zalogowaniu się na konto PlayStation za pośrednictwem przeglądarki.

Jeśli posiadasz Sifu, możesz zalogować się na swoje konto PlayStation online, przejść do sekcji Biblioteka i kliknąć zakładkę „Grane”. Przewiń w dół, aż znajdziesz Sifu, a zauważysz, że logo PS Plus znajduje się tuż obok wersji (PS4 lub PS5), w którą grałeś.

Na poniższym obrazku zobaczysz, że Sifu dzieli tę ikonę PS Plus z innymi grami, takimi jak Dirt 5 i Tiny Tina's Assault w Dragon Keep, które również były w ofercie PlayStation Plus od kilku miesięcy.

(Źródło zdjęcia: PlayStation/Sony)

Oczywiście logo PS Plus pojawiające się obok Sifu w naszych bibliotekach internetowych może być błędem lub mieć związek z faktem, że zakupy cyfrowe obejmowały dodatkowe treści, takie jak artbook i ścieżka dźwiękowa. Jednak podczas pobierania darmowej zawartości PS Plus do innych gier, takich jak Apex Legends, nic nie pojawia się w sekcji PlayStation Plus witryny Sony.

Sifu został wydany niecałe dwa tygodnie temu, więc wydaje się nieco niezwykłe, że Sony i Sloclap już przygotowują grę na PS Plus, ale dziwniejsze rzeczy się wydarzyły. Sloclap może na przykład chcieć rozdać wersję PS4 za darmo i zachować wersję PS5 na sprzedaż.

Sifu PS Plus

(Zdjęcie: przyszłość)

Zwykle musimy poczekać rok lub dwa od daty premiery gry, aby pojawiła się ona w usłudze takiej jak PS Plus. Albo to, albo nowe tytuły pojawią się na PS Plus w dniu premiery, jak widzieliśmy w przypadku Fall Guys: Ultimate Knockout.

Sony prawdopodobnie zaplanowało swój rok dodatków do PS Plus z wyprzedzeniem, więc jeśli Sifu rzeczywiście trafi do PS Plus, może się to zdarzyć w dowolnym momencie w tym roku. Mimo to jesteśmy ciekawi, czy jedna z najlepszych gier tego roku na PS5 będzie wkrótce dostępna dla subskrybentów PS Plus.

Skontaktowaliśmy się z Sony i wydawcą gier Microids w celu uzyskania komentarza. Nie jesteś jeszcze subskrybentem PS Plus? Sprawdź poniżej najlepsze oferty usługi subskrypcji Sony w swoim regionie.

Dzisiejsze najlepsze oferty Sony PlayStation Plus

Uważamy, że Sifu wejdzie do PS Plus to jest

Udostępnij to