Firmy stają się z roku na rok coraz bardziej zależne od swojego sprzętu, ponieważ ich firmy przechodzą coraz większą transformację cyfrową. Przejście na pracę hybrydową podczas pandemii jeszcze bardziej zwiększyło znaczenie IT dla sukcesu gospodarczego. Jednak chociaż małe i średnie przedsiębiorstwa (SMB) zostały złapane w ten trend w takim samym stopniu, jak duże, ich zdolność do wdrażania niezbędnych aktualizacji sprzętu jest bardziej ograniczona finansowo. Twoje wybory powinny stawiać na pierwszym miejscu urządzenia, które są zbudowane z myślą o trwałości, tak aby można było uzyskać maksymalną użyteczność z zakupionego sprzętu IT przez jak najdłuższy okres czasu.

Wykracza to znacznie poza zwykłe upewnienie się, że zakupione komputery oferują największą funkcjonalność za rozsądną cenę i pochodzą od znanych marek. Sprzęt komputerowy zwykle ma okres użytkowania od trzech do pięciu lat i powinien zapewniać najlepszą możliwą wydajność w tym czasie. Sprzęt musi nie tylko zapewniać wydajność i funkcjonalność do obsługi współczesnych aplikacji, ale także dostosowywać się do nowych wzorców pracy. Co ważniejsze, musi być w stanie wytrzymać obecne i pojawiające się zagrożenia cybernetyczne, które stale ewoluują i stają się coraz bardziej zaawansowane.

Właściwy komputer do pracy

Zmiana charakteru pracy z głównie on-premise na modele hybrydowe sprawia, że ​​pracownicy korzystają teraz z dużo szerszej gamy urządzeń niż kiedykolwiek wcześniej. Dawno minęły czasy, kiedy standardowa konfiguracja pulpitu mogła zostać wdrożona na każdym komputerze stacjonarnym z długo gwarantowaną stałą specyfikacją, dzięki czemu administratorzy zawsze wiedzieli, czym zarządzają. Teraz, podczas gdy niektórzy pracownicy pozostaną w biurze, wielu będzie dzielić swój czas między domem a pracą, niektórzy będą głównie w drodze, a niektórzy mogą nawet pracować prawie wyłącznie z domu. Konieczne może być nawet zdalne wdrażanie nowych pracowników.

Chociaż nie można już stosować podejścia „jeden rozmiar dla wszystkich”, nadal można ujednolicić w ramach rodziny systemów oferujących zaufany zestaw funkcji. Dzięki standaryzacji urządzeń opartych na technologii Intel vPro® platforma projektowa Intel® Evo™ gwarantuje, że Twoja flota będzie miała takie same kluczowe funkcje, jak wydajność, łączność, łatwość zarządzania, metody aktualizacji i bezpieczeństwo. Na przykład notebooki Dell Latitude 7420 i 7430 oferują podstawową wydajność, którą można zwiększyć w przypadku bardziej wymagających zadań, a także zaawansowane funkcje.

Dell Latitude 7420 i 7430 z technologią Intel vPro® i konstrukcją Intel® Evo™ zapewniają zaufane zabezpieczenia wzmocnione sprzętowo, wydajność klasy korporacyjnej, efektywne zdalne zarządzanie, niezawodność i stabilność. Platforma obiecuje również spójną reakcję systemu, długą żywotność baterii i najnowocześniejszą wszechstronną łączność. Oba urządzenia firmy Dell mają obudowę 2 w 1, z ekranem dotykowym i składanym zawiasem, co zapewnia elastyczne użytkowanie pracownikom, którzy potrzebują gorącego biurka, pracy w podróży, prezentowania i wyszukiwania informacji w konfiguracji tabletu.

Dla organizacji, które potrzebują kombinacji komputerów stacjonarnych i laptopów, funkcje projektowe Intel vPro® i Intel® Evo™ są również dostępne na komputerach stacjonarnych. Na przykład seria Dell OptiPlex 7000 jest dostępna w szerokiej gamie obudów, od mikro i małych rozmiarów po komputery typu all-in-one, rozwiązania typu „huddle space” i mid-tower. Można zaspokoić praktycznie każdą potrzebę obliczeniową, od małych, dyskretnych systemów po systemy zasilania dla najbardziej wymagających obciążeń. Tymi systemami można zarządzać za pomocą laptopów Intel vPro®, Intel® Evo™ Design w ramach wspólnej floty.

Jest to niezwykle cenna cecha, ponieważ utrzymywanie systemów w dobrym stanie i płynnej pracy maksymalnie wydłuży ich żywotność. W końcu cały sprzęt staje się przestarzały, ale większość z niego może przestać być używana wcześniej, ponieważ system operacyjny i oprogramowanie nie zostały zaktualizowane, zostały uszkodzone przez złośliwe oprogramowanie lub samo urządzenie nie zostało naprawione w przypadku awarii sprzętu. . Intel vPro®, konstrukcja Intel® Evo™ ułatwia ten proces, udostępniając wspólny interfejs do zarządzania. Na przykład konsola Dell Command Intel vPro® Out of Band, dzięki zgodności z technologią Intel vPro®, projekt Intel® Evo™, może zdalnie zarządzać różnymi różnymi urządzeniami. Pozwala to na zdalne zameldowanie i wymeldowanie pracowników, którzy nigdy nie docierają do centrali.

Bezpieczeństwo i trwałość

Bezpieczeństwo to kolejna centralna funkcja zapewniająca dostępność systemu. Intel vPro®, projekt Intel® Evo™, zapewnia wbudowane zabezpieczenia sprzętowe, takie jak Intel Hardware Shield. Zapewnia to ochronę przed złośliwym oprogramowaniem sprzętowym, umożliwiając łatwe i czyste ponowne uruchomienie urządzeń w przypadku naruszenia bezpieczeństwa. Wraz z tymi wbudowanymi funkcjami system może wykorzystywać sztuczną inteligencję do wykrywania nowych zagrożeń w miarę ich pojawiania się. W połączeniu ze zdalnym zarządzaniem możliwa jest dalsza ciągła poprawa bezpieczeństwa, ponieważ zagrożenia są wykrywane na urządzeniach, niezależnie od tego, czy znajdują się one w sieci lokalnej, czy są podłączone zdalnie. W ten sposób Intel vPro®, Intel® Evo™ Design zawsze zapewnia najnowszą ochronę przed cyberatakami.

Utrzymanie działania systemów w przypadku awarii sprzętu ma również krytyczne znaczenie. Modernizacja całego systemu w przypadku awarii pojedynczego elementu jest marnowaniem zasobów, a także mija się z celami zrównoważonego rozwoju. Chociaż integracja funkcjonalna to utrudniła, nawet systemy przenośne można wykonać w taki sposób, aby można je było naprawić. Zakup jednego z nich zwiększa możliwość dłuższej pracy systemów. Laptopy Dell należą również do niezależnych serwisantów sprzętu, ponieważ zostały zaprojektowane tak, aby były łatwiejsze do naprawy niż większość innych marek. Zaangażowanie firmy Dell w zrównoważony rozwój sięga wielu lat wstecz i wspiera tę instalację. Firma Dell była nawet pionierem w wykorzystaniu rozszerzonej rzeczywistości, aby wspomóc ten proces za pomocą swojego asystenta AR.

Wraz z rosnącym znaczeniem IT w tworzeniu wartości i umożliwianiu rozproszonej sile roboczej efektywnej pracy zespołowej, zapewnienie, że sprzęt jest oparty na właściwej platformie, ma nadrzędne znaczenie. Systemy klienta muszą pozostać sprawne, użyteczne iw pełni sprawne tak długo, jak to możliwe. Wybór urządzeń opartych na technologii Intel vPro®, konstrukcji Intel® Evo™, takich jak te z rozszerzonej linii firmy Dell, może pomóc w zapewnieniu najlepszej możliwej obsługi. W ten sposób firmy mogą uzyskać najbardziej zrównoważoną usługę z inwestycji w IT.

Technologie firmy Intel mogą wymagać aktywacji sprzętu, oprogramowania lub usługi.

Żaden produkt ani komponent nie może być całkowicie bezpieczny.

Twoje koszty i wyniki mogą się różnić.

@Korporacja intelektualna. Intel, logo Intel, Intel vPro® i inne znaki Intel są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej podmiotów zależnych. Inne nazwy i znaki mogą być zastrzeżone jako własność innych osób.

Udostępnij to