Może jesteś taki jak ja. Może wolisz, aby wszystkie biblioteki Steam i Epic były zawsze instalowane lokalnie, ponieważ po prostu nie chcesz czekać z pobraniem czegoś, gdy poczujesz chęć grania. Firma Seagate ma rozwiązanie: FireCuda Gaming Hub, zewnętrzne rozwiązanie do przechowywania gier, które zapewnia absurdalnie absurdalne 16 TB miejsca na dysku.

Oczywiście cała ta pamięć ma swoją cenę, ale Prime Day jest tutaj, aby uratować sytuację dzięki zniżce na ten tytaniczny system pamięci masowej. 349.99 USD za tę pojemność dysku to samo w sobie kradzież – dysk twardy WD_Black o pojemności 1 TB przywróci ci pełną cenę 100 USD – ale dostajesz także podświetlaną RGB obudowę z portami USB do podłączenia urządzeń peryferyjnych, więc to lot.

(Nie w MY? Przewiń w dół, aby zobaczyć oferty w Twojej okolicy).

Dzisiejsza najlepsza oferta Prime Day na Seagate FireCuda Gaming Hub

Nie każdy będzie potrzebował tak dużej ilości miejsca (chociaż dostępna jest również wersja 8 TB, jeśli lepiej odpowiada Twoim potrzebom), ale dla tych, którzy to robią, trudno jest polecić coś innego. . Z dnia na dzień rozmiary plików gier rosną coraz bardziej (Destiny, Call of Duty i im podobne mają teraz ponad 150 GB), każdy, kto chce grać we wszystkie największe gry na PC, potrzebuje ogromnej przestrzeni dyskowej.

Jest to podwójne dla streamerów i twórców treści; Będziesz potrzebować nie tylko najnowszych tytułów i lokalnie pobranego oprogramowania do przesyłania strumieniowego, ale dodatkowe miejsce na dysku jest również przydatne do zapisywania i edytowania nagranych materiałów.

Więcej ofert Seagate FireCuda Gaming Hub

Gdziekolwiek mieszkasz, wszystkie najniższe ceny Seagate FireCuda Gaming Hub w Internecie znajdziesz tutaj, z ofertami dostępnymi w Twojej okolicy.

Dzisiejsze najlepsze oferty komputerów stacjonarnych Seagate Firecuda

Więcej ofert Prime Day

Udostępnij to