★ Pełny ekran i super bateria: telefon komórkowy jest wyposażony w duży, pełny ekran o przekątnej 6,7 cala, który zapewnia wciągające wrażenia podczas oglądania. Nasze odblokowane telefony komórkowe z Androidem zapewniały szybkie ładowanie. Duża bateria 6800 mAh, pożegnaj się z niskim niepokojem o baterię!
★ Pamięć o dużej pojemności: Smartfon jest wyposażony w 8 GB pamięci i 256 GB wbudowanej przestrzeni dyskowej, gdzie pamięć umożliwia natychmiastowy dostęp do wszystkich zdjęć, filmów, muzyki, książek i plików, których potrzebujesz, bez obawy o wyczerpanie bez przestrzeń. Ośmiordzeniowy procesor, szybki i niezawodny.
★ Dual SIM: Odblokowany telefon obsługuje karty SIM do przesyłania danych i pomiaru czasu lub karty pamięci Micro do karty pamięci. Rozmowa i magazyn są połączone w jedno, co jest bardzo wygodne.
★ Pełnoekranowy aparat AI: użyj aparatu AI 50 MP w telefonie, aby łatwo robić zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Pomocne aparaty do makrofotografii, głębi i ultraszerokokątne do uchwycenia wielu perspektyw. W połączeniu z imponującym przednim aparatem 32 MP to zdjęcie będzie ciemne.
★ Metoda odblokowania: czujnik dotykowy i odblokowanie twarzą AI sprawiają, że odblokowanie jest łatwiejsze i natychmiastowe, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo Twoich informacji.

Inne interesujące telefony:

Udostępnij to