★ Pełny ekran i super bateria: telefon komórkowy jest wyposażony w duży ekran o przekątnej 6,7 cala, który zapewnia wciągające wrażenia wizualne. Nasze odblokowane telefony z Androidem oferują szybkie ładowanie. Duża bateria 6800 mAh, pożegnaj się z niskim niepokojem o baterię.
★ Pamięć o dużej pojemności: smartfon jest wyposażony w 8 GB pamięci i 256 GB wbudowanej pamięci, co pozwala na natychmiastowe przechowywanie i dostęp do wszystkich potrzebnych zdjęć, filmów, muzyki, książek i plików bez obaw o zabraknie miejsca . . Szybki i niezawodny ośmiordzeniowy procesor.
★ Dual SIM: Odblokowany telefon komórkowy umożliwia jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM do transmisji danych i rozmów lub korzystanie z karty pamięci Micro do przechowywania danych w tym samym czasie. Połączenia i przechowywanie są połączone w jedno, co jest bardzo wygodne.
★ Cámara AI de escena completa: use la cámara trasera AI de 50MP del teléfono para capturar imágenes HD fácilmente. Use cámaras macro, de profundidad y ultra anchas para capturar múltiples perspectivas. Junto con una impresionante cámara frontal de 32 MP, cada foto que tomes será impresionante.
★ Metoda odblokowania: czujnik odcisków palców i odblokowywanie twarzą AI zapewniają łatwiejsze i natychmiastowe odblokowanie, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo informacji.

Inne ciekawe telefony komórkowe:

Udostępnij to