[amazon box=»B07Z5XFPV5″ button_text=»Ver descuentos disponibles» image_size=»large»]
【Wysoka wydajność i duża pojemność】 System operacyjny Windows 10 Home jest fabrycznie wyposażony w procesor Intel Celeron 3867U 4. generacji, 8 GB pamięci LPDDR128 i 39.9 GB pamięci SSD. Najlepsza w swojej klasie bateria 6 Wh pozwala działać do 7-XNUMX godzin
【Spodnie dotykowe 2K i ultra-elastyczna ramka】 Spodnie dotykowe FullView 2K (2560*1440) i wąska ramka zapewniają wyjątkowe wrażenia podczas oglądania. Obracany zawias o 180 stopni i 10-punktowy ekran dotykowy umożliwiają wykorzystanie go w każdej scenie.
【Szybciej i bezpieczniej】 Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby odblokować XIDU Tour Pro. Połącz się ze znanym laptopem w mniej niż dwie sekundy za pomocą czytnika linii papilarnych. To najszybszy i najbezpieczniejszy sposób łączenia się z urządzeniami z systemem Windows bez hasła.
【Przenośność i podświetlana klawiatura】 Laptop Computer Tour Pro ma ultracienką aluminiową obudowę w kolorze gwiezdnej szarości, o grubości zaledwie 14 mm i wadze 1,2 kg. Pełnowymiarowa podświetlana klawiatura sprawia, że ​​jest stylowa i przenośna, co pozwala zachować mobilność podczas pracy i zabawy.
【GWARANCJA】 Oferujemy 1 rok gwarancji i 100% gwarancję satysfakcji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami. Otrzymaj 1 darmową mysz do laptopa na każdy 1 laptop XIDU 12,5” w zestawie.

Najnowsze w laptopach:

[amazon bestseller=»Portatiles» items=»8″ order=»ASC» orderby=»amount_saved» description_items=»3″ description_length=»255″]