★ Rozpoznawanie twarzy i bateria 5600mAh. Telefon komórkowy P47 Pro dual SIM z podwójnym trybem gotowości obsługuje rozpoznawanie twarzy i odblokowywanie urządzeń cyfrowych. Można go odblokować w 0,1 sekundy. Bezpieczniej chroń swoje dane osobowe. Dzięki baterii 5600 mAh możesz działać przez cały czas, więc nie martw się o spadek mocy.
★ Najnowszy system Android 10.0, P47 Pro, jest wyposażony w najnowszy system Android 10.0, który jest wygodniejszy i bardziej płynny niż Android 9.1. Zwiększ bezpieczeństwo swoich oczu i zwiększ ochronę prywatności, dodając tryb nocny i funkcję ochrony prywatności.
★ Smartfony z aparatem 32MP Beauty, odblokowany smartfon P47 Pro wyposażony w przedni aparat 32MP o wysokiej rozdzielczości o prostej konstrukcji. Zdolne do rejestrowania obrazów o bogatszych kolorach z wysoką wyrazistością i rejestrowania Twojego wspaniałego życia. Doskonałe selfie i wysokiej jakości rozmowy wideo, dzięki którym w każdej chwili uzyskasz doskonałe ujęcia.
★ Bezbłędna wielozadaniowość Dzięki 128 GB + 6 GB pamięci RAM, P47 Pro może płynnie uruchamiać wszystkie aplikacje. Zrób tutaj zdjęcie i opublikuj w mediach społecznościowych, nic nie stoi na przeszkodzie.
★ Podwójne głosy stereo dostrojone przez Dolby. Ciesz się 4x wyraźniejszym i 4x mocniejszym dźwiękiem dzięki dwóm głośnikom stereo dostrojonym przez Dolby.

Najnowsze w Mobile:

Udostępnij to