★ [Ultra-Definition 24MP Rear Quad Camera i 13MP Front Camera]: Telefon jest wyposażony w najlepszą tylną kamerę o ultra-definition 24MP, która może zapewnić wyraźniejsze i bardziej żywe wrażenia z blaknięcia kolorów i jest łatwa w użyciu. Uchwyć jak najwięcej szczegółów z filmu. Jako najtańszy, ale najwydajniejszy smartfon 4G, wyposażony jest również w przedni aparat 13 MP, który doskonale łączy się z trybem beauty selfie, zapraszając Cię w skupienie na robieniu zdjęć.
★ [5,8-calowy ekran HD + pełny widok kropli wody]: Ultra cienka skóra w wersji z blokadą smartfona jest włożona do ekranu o pełnej rozdzielczości 1080 x 2320. W porównaniu z naszymi ekranami z wycięciem w kształcie litery U, telefon komórkowy oferuje niesamowitą wrażenia wizualne pod względem przejrzystości, szczegóły koloru tam. Znakomite 3 mm zaokrąglone krawędzie 8,8D subtelnie pojawiają się w czystych liniach panelu bocznego, a także niezwykła przyczepność wyjątkowych telefonów komórkowych.
★[Nowe funkcje najnowszego telefonu komórkowego z systemem Android 10]: W przeciwieństwie do poprzednich smartfonów, telefon komórkowy korzysta z najnowszego systemu Google Android 10.0, zoptymalizowanego pod kątem nawigacji gestami, trybu ciemnego, kontroli prywatności i innych operacji, potrzebujesz lepszego doświadczenia. Telefon jest wyposażony w czterordzeniowy procesor MT6737V/W i pamięć 8+512 GB, co jest bez wątpienia najlepszą opcją.
★ [Rozpoznawanie twarzy i odblokowywanie odcisków palców]: Niech Twoja unikalna twarz stanie się Twoim kluczem do szybkiego i bezpiecznego odblokowywania, Twój telefon komórkowy należy tylko do Ciebie. Znajdująca się z tyłu metoda odblokowywania odciskiem palca umożliwia łatwe odblokowanie telefonu za pomocą unikalnego odcisku palca w dowolnym miejscu i czasie. Odblokowanie zajęło tylko 0,1 sekundy. Dzięki szybkiej sieci 4G LTE telefonu komórkowego wszystko będzie zrobione z największą prędkością. Łatwe przeglądanie Internetu. Sieci społecznościowe i ulubione treści są zawsze na Twoim
★ [Długa żywotność baterii 4800 mAh: telefon ma dużą baterię 4800 mAh i podwójną ochronę] spełnia potrzeby długoterminowej nadziei. Inteligentne zarządzanie baterią AI pomaga zamykać nieaktywne aplikacje na czas, aby oszczędzać energię. Bądź z Tobą aktywny i przez cały czas spełniaj wszystkie Twoje potrzeby. Telefon komórkowy to najlepszy prezent dla Ciebie

Najnowsze w telefonach:

Udostępnij to