【Telefony podstawowe i komórkowe, przystępny cenowo i mądry wybór na prezenty】 S21U to piękny i niedrogi telefon komórkowy z Androidem, pełnoekranowy 6.3 cala IPS, bardzo odpowiedni do obsługi jedną ręką. Jest to najlepszy prezent dla osób starszych i dzieci, można go również wykorzystać jako zapasowy telefon.
【Android OS】 Ładowanie z najbardziej stabilnym i płynnym systemem operacyjnym Android, mniej błędów niż system operacyjny jest nowszy, ponieważ jest wygodniejszy. A ten telefon jest bardzo prosty w obsłudze. Innowacyjna kamera nadaje się do tego samego czułego światła człowieka. oko, zdjęcia z nowych aparatów robione w warunkach słabego oświetlenia iw jasnym świetle są ostrzejsze i bardziej realistyczne.
【Podwójny aparat】Podwójny aparat: tylny aparat 5.0MP + przedni aparat 2.0MP, ten innowacyjny aparat nadaje się do tego samego wrażliwego światła ludzkiego oka, nowe zdjęcia z aparatu wykonane w słabym świetle i jasnym świetle są ostrzejsze i realistyczne.
【Wydajna bateria 3800 mAh】 Może być w pełni naładowana w ciągu 2-3 godzin i zapewnia 3 dni pracy na baterii i 1 dzień wydajności na korzystanie z baterii, aby przedłużyć żywotność baterii, czas pracy na baterii powinien za każdym razem przekraczać 4 godziny.
【Wysokiej jakości obsługa posprzedażna】 Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wyślij nam e-mail. Ośmielamy się znaleźć najlepsze rozwiązanie, aby być w 100% usatysfakcjonowanym.

Inne telefony komórkowe, które mogą Ci się spodobać:

TOP. jeden
SprzedażTOP. jeden
OnePlus Nord CE - Smartfon 256GB, 12GB RAM, Dual Sim, Blue Void
OnePlus Nord CE - Smartfon 256GB, 12GB RAM, Dual Sim, Blue Void
Ekran: 6.43", 1080 x 2400 pikseli; Procesor: Snapdragon 750G 2.2 GHz; Aparat: potrójny, 64 MP + 8 MP + 2 MP
295,50 EUR
Udostępnij to