【EKRAN 6.26” I PODWÓJNA KAMERA】 System oparty jest na rozwoju systemu Android, który jest bardziej wszechstronny i płynny, a każde zdjęcie z aparatu telefonu jest piękne jak tapeta w jasnych kolorach. Dwurdzeniowy procesor MTK6570: Potężny procesor znacznie poprawia wydajność, szybkość działania, liczbę klatek na sekundę i płynność podczas grania w duże gry.
【GWARANCJA JAKOŚCI】-Wszystkie produkty w naszym sklepie przechodzą surowy proces kontroli jakości. Zapewnienie 100% satysfakcji jest naszym najwyższym priorytetem dla naszych klientów. Dążymy do przestrzegania ścisłych standardów obsługi posprzedażnej. Zachęcamy do wysłania do nas wiadomości poprzez "skontaktuj się ze sprzedawcami", jeśli produkty nie spełnią Państwa oczekiwań, personel skontaktuje się z Państwem.
【SMARTFON 3G】 Możesz połączyć się z lokalną siecią komórkową za pomocą 3G. Ten telefon obsługuje 3G (WCDMA850/1900/2100, karta podwójna częstotliwość GSM4, podwójny tryb czuwania, dla karty Nano SIM). Przed zakupem sprawdź u operatora karty SIM, czy Twoja karta SIM jest kompatybilna z powyższymi pasmami sieci. Smartfon obsługuje tylko sieci 3G. Upewnij się, że nie masz nic przeciwko, zanim kupisz!
【PIĘKNY PROJEKT KRZYWEJ I WIĘCEJ FUNKCJI】 Nasz telefon komórkowy ma stylowy wygląd, piękną krzywą, interfejs jest piękny, zapewnia prostą i płynną obsługę oraz nowe wrażenia z użytkowania, wygodną obsługę, obsługuje system Android 6.0, rozpoznawanie twarzy może być nadal dokładne zidentyfikowane, dając ci doświadczenie science fiction.
【Inteligentny telefon w przystępnej cenie】 Duży ekran o przekątnej 6,26 cala pozwala cieszyć się szerszym polem widzenia, w grach i filmach, wyświetlanych jest więcej treści, a telefon jest nadal mały i lekki. Do 128 GB rozszerzalnej pamięci, obsługuje jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM do transmisji danych i rozmów telefonicznych lub jednoczesne korzystanie z kart pamięci do przechowywania danych.

Inne ciekawe smartfony:

(* 1 *)

Udostępnij to