(* 2 *)
【ZAKUP BEZ RYZYKA】 Zapewniamy 90-dniową gwarancję wymiany lub zwrotu bez powodu, jeśli nie podoba ci się nasz telefon lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego telefonu. Prosimy o kontakt z nami przed wystawieniem negatywnej opinii, rozwiążemy problem w ciągu 24 godzin.
【7.2-CALOWY EKRAN I ODBLOKOWANIE TWARZY】 Idealny stosunek obudowy 19:9 plus 7.2-calowy ekran pasuje do najwygodniejszego rozmiaru ludzkiej dłoni oraz ekran HD o wysokiej częstotliwości odświeżania i jest wyposażony w najnowszą technologię odblokowywania twarzy. Nasz duży ekran pozwala cieszyć się szerszym polem widzenia i wyświetlać więcej treści w grach i filmach, jednocześnie zachowując mały i lekki telefon komórkowy.
【KAMERA HD】 Przedni i tylny aparat telefonu komórkowego to aparaty o wysokiej rozdzielczości, z żywymi kolorami, a każde zdjęcie jest tak piękne jak tapeta. Fotografowanie z podświetleniem AI i kompozycja portretowa sprawiają, że telefon komórkowy może stać się Twoim profesjonalnym sprzętem do przetwarzania obrazu. Przedni i tylny aparat to kamery o wysokiej rozdzielczości i żywych kolorach, a każde zdjęcie wygląda tak dobrze, jak tapeta.
【WYDAJNY PROCESOR I 128 GB ROZSZERZALNEJ PAMIĘCI MAGAZYNOWEJ】 Nasz system telefonii komórkowej opiera się na głębokim rozwoju systemu Android, do 128 GB rozszerzalnej pamięci, co jest bardziej kompletne i płynne, znacznie zmniejszając możliwość wyłączania zasilania, blokad itp. . Potężny procesor znacznie poprawia szybkość wykonywania, liczbę klatek na sekundę i płynność obrazu podczas intensywnych gier i wielozadaniowości.
【DUAL SIM & LONG STANDBY】 Nasz smartfon obsługuje tryb gotowości z dwiema kartami i ma baterię 2550 mAh. Inteligentny układ oszczędzania energii pozwala naszej baterii działać przez 24 godziny. Kiedy wychodzisz, możesz się martwić, że bateria telefonu komórkowego szybko się wyczerpie. Kiedy korzystasz z naszego telefonu komórkowego, zmniejszy to dla Ciebie tego rodzaju problemy. 3G, WCDMA850/1900/2100, podwójna karta GSM4 dual standby, karta Nano SIM.

Najbardziej poszukiwane smartfony:

Udostępnij to