【12 MP + 20 MP Quad Camera】 HAFURY Free Smartphone został zaprojektowany z poczwórnym aparatem, głównym obiektywem o rozdzielczości 12 MP, obiektywem głębi o rozdzielczości 20 MP, dźwiękowym tłem SONY, obiektywem szerokokątnym i światłoczułym aparatem, dzięki czemu można łatwo uchwycić wysokiej jakości niezapomniane sceny. Aparat wykorzystuje 8MP z AI beauty, dzięki czemu wykonasz wartościowe zdjęcia o wysokich walorach estetycznych.
【Dual SIM i 3 GB + 64 GB pamięci】 Ten dobry darmowy telefon komórkowy HAFURY ma 3 gniazda kart, dwa na kartę nano sim i jedno na kartę TF, szerokie pasmo umożliwia odczyt danych z dowolnej firmy telefonicznej w Europie. Możesz rozszerzyć pamięć tego telefonu komórkowego do 128 GB, aby zaspokoić potrzebę pobierania dużych plików lub zapisywania zdjęć lub filmów.
【Ekran 6.5 cala 4200 mAh】 Bateria tego bezpłatnego telefonu komórkowego ma pojemność 4200 mAh, co z łatwością wystarcza przy normalnym użytkowaniu. Ekran jest HD+ i ma rozmiar 6,5 cala od Dotdisplay. Ponadto ten odblokowany telefon ma zakrzywiony ekran 2.5D, który zapewnia płynność i miękkość w dotyku, dzięki czemu mieści się w dłoni.
【Rozpoznawanie twarzy i NFC】Ten telefon ma użytkownika NFC, który może wykonywać strony mobilne, takie jak Google Pay, identyfikować się w pudełku, udostępniać klucz WiFi i wiele innych funkcji. Biometryczne odblokowywanie twarzy zapewnia szybsze i bezpieczniejsze rozwiązanie do odblokowywania urządzeń mobilnych.
【2 lata gwarancji na produkt】 Proszę oderwać tylną okładkę i odkleić przezroczystą folię, aby włączyć zasilanie po raz pierwszy. Bezwarunkowa wymiana i zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia, przyjaznej i troskliwej obsługi klienta, wszelkie wątpliwości z Twojej strony zostaną szybko usunięte. 2 lata gwarancji od zakupu smartfona Hafury.

Inne ciekawe smartfony:

Udostępnij to