* Wiele trybów sportowych, w tym bieganie i chodzenie. Rejestruj kroki, spalone kalorie, śledzenie odległości. Life jest wodoodporny i pyłoszczelny (można go używać podczas mycia rąk lub podczas deszczu, a nawet pływania, ale nie nadaje się do kąpieli, a gorąca lub słona woda jest surowo zabroniona). Szczegółowe informacje można przeczytać w aplikacji. ...
* Przypomnienie o połączeniu (wyświetlanie identyfikatora dzwoniącego) / przypomnienie informacji (przypomnienie o wibracjach). Wiadomości (w tym SMS, Facebook, Twitter, Skype, Line, Kakao Talk, QQ, Wechat, WhatsApp itp.) są naciśnięte.
* Stoper, zdalne sterowanie kamerą. Zegar, kroki, tętno i kalorie mogą być wyświetlane na tej samej stronie ekranu do odczytu.
* Więcej funkcji, takich jak przypomnienie o alarmie (można ustawić trzy alarmy), przypomnienie o trybie siedzącym, ekran z klapką, tryb bez zakłóceń, wbudowana bateria zapobiegająca zgubieniu 150 mAh, czas pracy wynosi około 4-7 dni. (Rzeczywisty czas zależy od tego, czy ekran jest zawsze włączony i jak często stosowana jest funkcja ochrony.) Metoda ładowania: ładowanie przycisku (interfejs USB). Kabel jest dołączony do zegara.
* Fitness Tracker: monitorowanie tętna, monitorowanie ciśnienia krwi i tlenu (tylko w celach informacyjnych, nie do użytku medycznego), monitorowanie snu (czas i jakość). Szczegółowe informacje można przeczytać w aplikacji.

Inne interesujące inteligentne zegarki:

Udostępnij to