Wielofunkcyjny: zdalna migawka, telefon, budzik, stoper, alarm bezruchu, weź lekarstwo, przypomnij. Sprawdź kroki rodziny i znajomych, tętno i inne dane w aplikacji.
Całodzienne śledzenie aktywności: tryb multisport, taki jak spacery, bieganie, jazda na rowerze, piłka nożna, koszykówka, badminton. Całkowicie śledź całodzienne czynności, w tym kroki, dystans, spalone kalorie, tętno i stan snu, dzięki wszechstronnej analizie.
Doskonały projekt: konstrukcja z baterią 120 mAh, chipy o niskim zużyciu energii, ekran IPS z regulowaną jasnością koloru, IP67 z wodoodpornością, wyższa trwałość, łatwe do robakowania wszelkiego rodzaju informacje w pomieszczeniach lub na zewnątrz.
Większa kompatybilność: Kompatybilny ze smartfonami z systemem Android 4.4 lub nowszym, iOS 8.2 lub nowszym (brak funkcji z tabletem lub komputerem), zainstaluj aplikację WearHealth na telefonie i podłącz urządzenie do telefonu z aplikacji.
Gwarancja: Gwarancja 100% satysfakcji. 30 dni na zwrot, 1 rok gwarancji. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z tej inteligentnej bransoletki, skontaktuj się z nami, postaramy się pomóc.

Inne interesujące bransoletki aktywności:

Udostępnij to