[Wykrywanie tętna]: 24-godzinne monitorowanie tętna w czasie rzeczywistym, monitorowanie tętna w nocy w podczerwieni, ostrzeżenie o tętnie, technologia tętna i dziesiątki innych algorytmów optymalizacji scen treningowych, w oparciu o inteligentne monitorowanie scen treningowych, bardziej precyzyjna medycyna,
[Śledzenie snu]: Aby połączyć technologię sztucznej inteligencji i sześć głównych problemów ze snem, pulsometr może automatycznie rejestrować stabilny sen, niestabilny sen i czas budzenia, poprawiać jakość snu na podstawie analizy snu. sen, dokładność monitorowania snu jest większa niż 95%.
[Wygodny w noszeniu] ergonomiczny kształt, lekki i trwały, wygodny w noszeniu. Długość paska jest regulowana w zakresie od 5,7 do 8 cali, odpowiednia dla większości mężczyzn, kobiet, chłopców i dziewcząt.
[Inteligentny asystent]: śledzenie aktywności, w tym powiadomienia o połączeniach, odrzucanie połączeń, SMS-y, e-maile, powiadomienia SNS, alarm wibracyjny, inteligentny alarm, minutnik, ułatwiają i mądrzejsze życie.
Stopień wodoodporności wynosi do IP67, co jest najlepszym wyborem dla entuzjastów fitnessu. Możesz używać go w dłoni do mycia rąk lub bawić się w deszczu. Nie zaleca się jednak pływania lub kąpieli z monitorami aktywności.

Najnowsze bransoletki Activity:

Udostępnij to