Zaprojektowany z gumką, produkt ma dobrą wydajność pakowania, jest kompatybilny z planami, łatwy do demontażu i łatwy do czyszczenia, technologia szycia, delikatna i gładka, bez uszkodzeń elektrostatycznych ekranu, skutecznie chroni ekran telewizora.
Konstrukcja środkowego opakowania jest wygodna do rozpraszania ciepła i kabla, a tył jest przeznaczony do mediów, które mogą być używane w stylach wiszących na biurku, a schowek jest wygodniejszy do zabrania i nie wpływa na kabel rozpraszania. ogrzewanie TV.
Wodoodporny materiał poliestrowy chroni telewizor przed wodą, kurzem i zarysowaniami. Tkaniny wodoodporne, trwałe, miękkie i delikatne, druk reaktywny i barwienie, piękniejsze wzory; Przyjazna dla środowiska technologia utrwalania kolorów, brak blaknięcia kolorów po praniu
Mycie wieloprocesowe nie jest łatwe do wyblaknięcia, wprowadzając oryginalną maszynę drukującą i barwiącą oraz przyjęto przyjazny dla środowiska proces mikrorozpylania. Po wielu procesach, takich jak utrwalanie koloru, kształtowanie, kalandrowanie w wysokiej temperaturze i laminowanie, nie jest łatwo wyblaknąć i odkształcić się podczas prania w pralce.
Pokrowiec na telewizor nadaje się do domów, sklepów, biur, hoteli i innych okazji, sypialni, salonu, balkonu, gabinetu i innych pomieszczeń, nie tylko posprzątaj i upiększ swój pokój

Inne interesujące telewizory:

SprzedażTOP. jeden
Telewizor LED Xiaomi Mi 4A 32' - Smart TV Czarny
Telewizor LED Xiaomi Mi 4A 32" - Smart TV Czarny
Obraz w wysokiej rozdzielczości; Dolby+DTS; 64-bitowy czterordzeniowy procesor; aktywowany głosem pilot bluetooth
163,50 EUR
SprzedażTOP. jeden
TD Systems - Smart TV Hej Oficjalny Asystent Google - 32-calowe telewizory, sterowanie głosowe,...
TD Systems - Smart TV Hej Oficjalny Asystent Google - 32-calowe telewizory, sterowanie głosowe,...
✅ Tuner telewizji cyfrowej drugiej generacji DVB-T2/C/S2 z obsługą Hbbtv.
148,90 EUR
Udostępnij to