Zaprojektowany z gumką, produkt ma dobrą wydajność pakowania, jest kompatybilny z planami, łatwy do demontażu i łatwy do czyszczenia, technologia szycia, delikatna i gładka, bez uszkodzeń elektrostatycznych ekranu, skutecznie chroni ekran telewizora.
Konstrukcja środkowego opakowania jest wygodna do rozpraszania ciepła i kabla, a tył jest przeznaczony do mediów, które mogą być używane w stylach wiszących na biurku, a schowek jest wygodniejszy do zabrania i nie wpływa na kabel rozpraszania. ogrzewanie TV.
Wodoodporny materiał poliestrowy chroni telewizor przed wodą, kurzem i zarysowaniami. Tkaniny wodoodporne, trwałe, miękkie i delikatne, druk reaktywny i barwienie, piękniejsze wzory; Przyjazna dla środowiska technologia utrwalania kolorów, brak blaknięcia kolorów po praniu
Mycie wieloprocesowe nie jest łatwe do wyblaknięcia, wprowadzając oryginalną maszynę drukującą i barwiącą oraz przyjęto przyjazny dla środowiska proces mikrorozpylania. Po wielu procesach, takich jak utrwalanie koloru, kształtowanie, kalandrowanie w wysokiej temperaturze i laminowanie, nie jest łatwo wyblaknąć i odkształcić się podczas prania w pralce.
Pokrowiec na telewizor nadaje się do domów, sklepów, biur, hoteli i innych okazji, sypialni, salonu, balkonu, gabinetu i innych pomieszczeń, nie tylko posprzątaj i upiększ swój pokój

Najlepiej sprzedające się telewizory:

SprzedażTOP. jeden
TD Systems — 40-calowe telewizory LED Full HD, 3-letnia gwarancja — model K40DLC16F 2022
TD Systems — 40-calowe telewizory LED Full HD, 3-letnia gwarancja — model K40DLC16F 2022
✅ tuner telewizji cyfrowej DVB-T2/C/S2 drugiej generacji; ✅ Funkcja PVR, nagrywarka i odtwarzacz multimedialny USB.
169,00 EUR
SprzedażTOP. jeden
Hisense 32A4EG (32') Smart TV Full HD, z Natural Color Enhancer, DTS Virtual X, VIDAA U5,...
Hisense 32A4EG (32") Smart TV Full HD, z Natural Color Enhancer, DTS Virtual X, VIDAA U5,...
Liczba portów HDMI: 2; Rozmiar ekranu: 32.0 cali; Typ łączności: USB, HDMI, Ethernet
159,99 EUR
Udostępnij to