【ZAKUP BEZ RYZYKA】 Telefon komórkowy został w 100% dokładnie sprawdzony przed dostawą, aby upewnić się, że akcesoria są kompletne i nie brakuje żadnych części. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami lub zwróć przedmiot w oryginalnym opakowaniu, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy.
【Uniwersalne zastosowanie i rozpoznawanie twarzy】-Odblokowany telefon komórkowy obsługuje funkcję rozpoznawania twarzy, którą zawsze można dokładnie zidentyfikować. Ponadto istnieją inne podstawowe funkcje naszego mini smartfona, w tym Wi-Fi, BT, FM, GPS itp. Ponadto nasz telefon z Androidem obsługuje 3G i WCDMA850/2100, częstotliwość sygnału GSM4, która jest obsługiwana przez lokalnych operatorów. GWARANTUJĘ TYLKO UŻYTKOWANIE.
【GOTOWOŚĆ 6.26 CALÓW I PODWÓJNA KARTA】 - Odblokowane telefony komórkowe są wyposażone w 6.26-calowy ekran Full HD + o rozdzielczości 480 × 1014, który zapewnia codzienną rozrywkę i codzienne użytkowanie oraz pozwala cieszyć się szerszym polem widzenia. Ponadto nasz smartfon obsługuje podwójną kartę dual standby.
【1 GB RAM, 8 GB ROM i obsługa 128 GB pamięci】: Ten uniwersalny telefon z Androidem obsługuje kartę pamięci 128 GB z 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci ROM i 1 GB karty pamięci. 128 GB, co pozwala przechowywać wszystko, co chcesz. Nawiasem mówiąc, ten odblokowany telefon jest oparty na rozwoju systemu Android 6.0. WIĘC NA CO CZEKASZ?
【2MP i 2MP PODWÓJNY KAMERA I BATERIA 2100 mAh】 - Rób najlepsze zdjęcia za pomocą systemu podwójnych kamer w telefonach komórkowych Metro pcs, wyposażonego w przedni aparat 2MP (przysłona f/2.0, stała ogniskowa) i przedni aparat 2MP. przysłona f/1.8, autofokus). Ponadto duża bateria 2100 mAh tego wytrzymałego telefonu obiecuje dłuższe godziny pracy.

Najczęściej kupowane telefony:

Udostępnij to