Nasz pokrowiec na telewizor wykorzystuje jedwabiście gładką tkaninę poliestrową o dużej gęstości, która pozwala mu „oddychać”, jednocześnie chroniąc przed wodą, wiatrem i wilgocią. Utrzymuj telewizor i komputer w czystości i przedłuż żywotność!
Pokrowiec na telewizor nadaje się do telewizora płaskiego/zakrzywionego o przekątnej 19-65 cali, który doskonale chroni ekran telewizora, może zakrywać telewizor biurkowy, naścienny i telewizor z zakrzywionym ekranem. Dzięki malowaniu na powierzchni tworzy wspaniały efekt dekoracji wnętrz.
zmywalna w pralce, przyjazna dla środowiska maszyna do drukowania i farbowania, proces mikrorozpylania i utrwalania, z wykorzystaniem wielu procesów, takich jak utrwalanie, kształtowanie, kalandrowanie w wysokiej temperaturze, laminowanie itp. Pranie w pralce nie jest łatwe do wyblaknięcia, nie jest łatwe do odkształcenia.
tył jest półzamknięty, odpowiedni do płaskiego ekranu, telewizora ściennego, telewizora o zakrzywionym kształcie, kompatybilny również z monitorami komputerowymi. bez wpływu na chłodzenie i kabel telewizyjny.
Ten pokrowiec na telewizor to idealny prezent dla mamy, nauczyciela lub innych osób starszych.Idealne prezenty na Boże Narodzenie i Nowy Rok dla Twoich bliskich i przyjaciół.

Najczęściej kupowane telewizory:

SprzedażTOP. jeden
TD Systems - Smart TV Hej Oficjalny Asystent Google - 32-calowe telewizory, sterowanie głosowe,...
TD Systems - Smart TV Hej Oficjalny Asystent Google - 32-calowe telewizory, sterowanie głosowe,...
✅ Tuner telewizji cyfrowej drugiej generacji DVB-T2/C/S2 z obsługą Hbbtv.
148,90 EUR
SprzedażTOP. jeden
Telewizor LED Xiaomi Mi 4A 32' - Smart TV Czarny
Telewizor LED Xiaomi Mi 4A 32" - Smart TV Czarny
Obraz w wysokiej rozdzielczości; Dolby+DTS; 64-bitowy czterordzeniowy procesor; aktywowany głosem pilot bluetooth
163,50 EUR
Udostępnij to