Całodzienne śledzenie aktywności: Nie tylko śledzi tętno i stan snu, ale także inteligentna opaska będzie śledzić codzienne czynności, takie jak kroki, dystans, spalone kalorie i minuty, które zajmujesz, itp., co pomoże ci lepiej zrozumieć swojego poziomu sprawności.
Ciśnienie krwi i tętno: Pulse użyje wysokowydajnego procesora do monitorowania ciśnienia krwi i tętna, co pomoże ci dokładniej słyszeć twoją kondycję w dowolnym momencie.
Monitor snu i przypomnienie o połączeniu tekstowym: Po podłączeniu aplikacji, tracker automatycznie śledzi czas trwania snu, etapy snu i analizuje dane dotyczące jakości snu z głębokim snem, lekkim snem i czasem czuwania. Kiedy uprawiasz sport, odłóż telefon na bok, będzie wibrował, aby ostrzec Cię, jeśli Twój telefon odbierze połączenie, SMS-a, SNS i możesz odrzucić połączenie na bransoletce.
Licznik kalorii i krokomierz: automatycznie rejestruje dzienne zużycie kalorii, pomaga dostosować dietę. Krokomierz bez Bluetooth rejestruje Twoje codzienne kroki i inspiruje do dbania o kondycję.
Trwała bateria i prezent: Czas użytkowania może wynosić do 6 dni roboczych lub 60 dni czuwania z pełną mocą. Słodki, jasny kolorowy pasek i modny ekran OLED sprawiają, że jest to dobre prezenty dla fanów sportu lub fitnessu, młodzieży, urodzin, świąt Bożego Narodzenia!

Najnowsze premiery inteligentnych zegarków:

Udostępnij to