Bransoletka: śledź swoje tętno i aktywność w ciągu dnia. Funkcja monitorowania: oparta na technologii transmisji tętna, obsługuje wykrywanie tętna krwi, wykrywanie snu, monitorowanie ciśnienia krwi i monitorowanie tlenu.
Tryb czasu ruchu: Nagrywaj stan ruchu. Bransoletka tętna Bluetooth 4.0 może rejestrować liczbę kroków, przebytą odległość, spalone kalorie itp. Jazda na rowerze, bieganie, pływanie, skakanie z timerem.
Funkcja wodoodporności: wspieraj pływanie pod wodą (30 M), myj ręce, używaj w deszczu (uwaga: nie można dotykać gorącej wody).
Funkcja przypomnienia: powiadomienie o połączeniu, przypomnienie o wiadomości, przypomnienie o alarmie, przypomnienie o siedzącym trybie życia (aplikacja innej firmy/Facebook, WhatsApp, linia/Skype/ins) alarm zapobiegający zgubieniu: Przypomnij bransoletkę telefonu komórkowego poza zasięgiem.
Przypomnienie: obsługa Bluetooth 4.0, Androida 4.5 i nowszego, IOS 7.5 i nowszego, gwarancja: gwarancja 90 dni. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować. Odpowiemy na nie w ciągu 24 godzin

Inne ciekawe smartwatche:

Udostępnij to