1. Monitor tętna i monitor aktywności przez cały dzień: zegarek fitness z 24-godzinną ciągłą jakością snu. 8 trybów sportowych (bieganie, pływanie, jazda konna, wspinaczka, koszykówka, futbol amerykański, zwiedzanie, badminton), pogoda, przypomnienie o bezruchu, zdalna kamera, budzik, alarm zapobiegający zgubieniu, konto
2. Bluetooth i zdalna muzyka z aparatu oraz funkcja inteligentnej strony: dzięki wbudowanej funkcji Bluetooth muzyka pozwala cieszyć się muzyką w dowolnym miejscu i czasie. Możesz robić darmowe zdjęcia w dowolnym miejscu i czasie, tak wygodnie.: W przeciwieństwie do innych inteligentnych zegarków, ten smartwatch może być używany do płatności, możesz dokonywać płatności nawet bez telefonu komórkowego. .
3. Przypomnienie o inteligentnych powiadomieniach: Połącz nasz monitor fitness ze smartfonem, nigdy nie przegap połączenia telefonicznego i wiadomości. Zezwól na powiadomienia zarówno w aplikacji, jak i telefonie, gdy końcówka smartwatcha wibruje, aby powiadomić Cię o przychodzących powiadomieniach, takich jak połączenia, e-maile, SMS-y i SNS (Facebook, Twitter, Whatsapp, Line, KakaoTalk, QQ, Weibo).
4. Szybkie ładowanie baterii i duża pojemność: z baterią 320mAh można wykonać 7 dni pracy, szybkie ładowanie w pełnym wymiarze w 1,3 godziny.
5. Wodoodporność IP68: duży ekran o przekątnej 1,2 cala z unikalną wodoodporną konstrukcją, dobry do aktywności na świeżym powietrzu i łatwy do radzenia sobie z codziennym życiem wodoodpornym, ale należy unikać używania w gorącej wodzie. Kompatybilny z Androidem 4.4+ / IOS 8.0 lub nowszym.

Najczęściej kupowany smartwatch:

Udostępnij to