cechy
1. Fitness Tracker: inteligentny zegarek CKG może dokładnie rejestrować całodzienne czynności, takie jak kroki, przebyty dystans i spalone kalorie, szczególnie w przypadku 10 typowych trybów ćwiczeń, takich jak bieganie, chodzenie, jazda na rowerze, pływanie itp. na tym zegarku będziesz zmotywowany do poruszania się i pozostawania aktywnym.
2,24 godziny Ciągłe monitorowanie stanu zdrowia: całodniowe statyczne wykrywanie tętna, tętno w czasie rzeczywistym, wykrywanie podczas ćwiczeń i nieprawidłowe przypomnienia o tętnie. Pomoże Ci to dokładniej monitorować stan zdrowia, ponieważ nasza aplikacja może przeglądać Twoją codzienną dokumentację medyczną.
Poziom cieczy 3,3 ATM: Ten wyciek jest inteligentnym CKG, ponieważ spełnia tę ocenę, jest bardziej rygorystyczny niż 3 ATM, co oznacza, że ​​wyciekasz z kąpieli, nie włączając nurkowania w promieniu 30 metrów bez obawy o uszkodzenie.
4. Niesamowita żywotność baterii: dzięki technologii bardzo niskiego zużycia energii, inteligentny CKG może zapewnić niesamowitą żywotność baterii, zwykle będzie trwał 10 dni na jednym ładowaniu, do 30 dni w nadziei na niski pobór mocy (wyłącz wszystkie niezbędne Funkcje).

Inne bransoletki aktywności, które mogą Cię zainteresować:

Udostępnij to