1. Smukły i lekki: laptop jest o około 1,5 kg lżejszy, najcieńsza część korpusu ma tylko 9 mm, a smukły i lekki korpus, niezależnie od tego, czy jesteś w interesach, podróżach, biurach, konferencjach itp., można łatwo transportować . podróżowałem tam.
2. Procesor o wysokiej wydajności: dzięki wysokowydajnemu i energooszczędnemu procesorowi Core I7-4500U, częstotliwości turbo co najmniej 30 GHz, wielozadaniowość można łatwo przełączać bez opóźnień, w biurze jest wiele gier edukacyjnych lub konserwacyjnych, zapewniają przyjemniejsze wrażenia.
3. Płynna funkcja: Cały system jest standardowo wyposażony w pamięć operacyjną o wysokiej częstotliwości 8G, która ma wzrost wydajności o 60%. Jest wyposażony w dysk SSD M.2. Szybkość odtwarzania wynosi 450 M/S, szybkość ładowania gry została zwiększona o ponad 50%, a szybkość renderowania i przetwarzania obrazu została zwiększona o 30%. % Albo więcej; płynne działanie popularnych gier, takich jak LoL, CF i DNF.
4. Podświetlana klawiatura: 100-klawiszowa pełnowymiarowa podświetlana klawiatura, z włączaniem/wyłączaniem dwupoziomowego efektu regulacji jasności, świecące klawisze laserowe z farbą fortepianową, które zapewniają precyzyjne klawisze, jednocześnie ciesząc się wygodą fortepianu.
5. Pełnoekranowa mikroklatka: stosunek ekranu do obudowy wynoszący 89% pozwala 156-calowemu komputerowi zmieścić się w 14-calowym korpusie, dzięki czemu dziewczyna może go łatwo podnieść.

Najnowsze premiery w Komputerach:

Udostępnij to