【ZAKUPY BEZ RYZYKA】 Oferujemy 90 dni bez gwarancji wymiany lub zwrotu, jeśli nie podoba ci się nasz produkt lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego produktu, prosimy o kontakt z nami przed wystawieniem negatywnej opinii. , rozwiążemy problem w ciągu 24 godzin.
【SYSTEM ANDROID I ROZSZERZENIE PAMIĘCI】 System jest oparty na dogłębnym opracowaniu systemu Android 8.1, który jest bardziej kompletny i płynny. czekaj, na kartę NanoSIM). Do 128 GB rozszerzalnej pamięci masowej, która umożliwia jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM do transmisji danych i rozmów telefonicznych lub jednoczesne korzystanie z kart pamięci do przechowywania danych.
【6.26″ DUŻY EKRAN I ROZPOZNAWANIE TWARZY】 Nasz odblokowany smartfon ma duży ekran o przekątnej 6.26 cala, elegancki ekran kropli wody z funkcją rozpoznawania twarzy. science fiction. Może sprostać codziennym zastosowaniom rozrywkowym, szersze pole widzenia. Duży ekran naszego telefonu komórkowego może zapewnić kinową jakość i
【PODWÓJNY APARAT I POTĘŻNY PROCESOR】 Aparat o wysokiej rozdzielczości, żywe kolory, każde zdjęcie jest tak piękne jak tapeta, odkryte w głębi, bardziej kompletne i gładkie. Przednia kamera tego smartfona to 2MP, a tylna kamera tego smartfona to 2MP. Wydajny procesor znacznie poprawi szybkość wykonywania, szybkość zdjęć i płynność obrazu podczas grania w duże gry i wielozadaniowości.
【DUAL CARD DUAL STANDBY i 2400 MAH BATERIA】 Nasz telefon ma podwójną kartę dual standby dla karty Nano-SIM + dla karty Nano-SIM. Długie oczekiwanie i czas pracy.

Najnowsze w telefonach:

Udostępnij to