★【Poczwórna kamera, każdy strzał jest niesamowity】Nawet przyziemna chwila jest warta nagrania. Uchwyć to i zmień każde ujęcie w arcydzieło dzięki konfiguracji z poczwórnym aparatem Sony o rozdzielczości 13 MP. Świetna funkcja, którą rzadko znajdziesz w budżetowym smartfonie, ale A80 to robi. (Poczwórny aparat przedni 13 MP, aparat przedni 5 MP)
★ 【Bateria 4200 mAh, niesamowicie długotrwała zabawa】 Mimo że jest niezwykle cienki i lekki, A80 nie ogranicza wrażeń funkcjonalnych. Dzięki baterii o dużej pojemności 4200 mAh obsługuje 8 godzin oglądania filmów i 25 godzin słuchania muzyki, bez zatrzymywania się w celu doładowania co kilka godzin. Po prostu zajmij się codziennymi zadaniami z większą pewnością.
★ 【Uderzająco dobre wrażenia podczas oglądania】 6.21-calowy ekran HD+ w kształcie kropli wody o proporcjach 19:9 zapewnia wciągające wrażenia wizualne z żywym światem drobnych wzlotów, wyrazistości i realistycznych kolorów. Szukaj świeżych wiadomości, graj w gry lub oglądaj filmy tak, jak lubisz i baw się dobrze. (6,21 cala, współczynnik proporcji 19:9, wyświetlacz w komórce)
★【Ośmiordzeniowy procesor, płynniejszy i energooszczędny】 Dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi Mediatek Helio A25 i 4 GB pamięci RAM, A80s zapewnia płynną pracę, w tym wielozadaniowość, przy jednoczesnej poprawie efektywności energetycznej. Wraz z 64 GB pamięci pozwala więcej pracować, grać więcej, udostępniać więcej przy użyciu mniejszej liczby wtyczek.
★【Odblokowywanie odciskiem palca i twarzą, Łatwiejsze i szybsze, Plus】Umieść palec na czujniku odcisków palców lub pozwól urządzeniu zeskanować swoją twarz. Nie musisz za każdym razem wpisywać hasła i robić, co chcesz od razu. (Rozpoznawanie twarzy, bezpieczny i ultraszybki, montowany z tyłu czytnik linii papilarnych, łatwo dostępny)

Najnowsze w telefonach komórkowych:

Udostępnij to