★【Imponujące widoki na większym ekranie】 Wyrusz w kolejną niesamowitą wizualną i wciągającą podróż na rozległym ekranie z kroplą wody o przekątnej 6.528 cali, charakteryzującym się jedwabistą gładkością i szybką reakcją. Rozdzielczość wysokiej rozdzielczości zapewnia prawdziwą wyrazistość, która bardzo Cię fascynuje.(Rozdzielczość 720*1600 HD+, stosunek ekranu do obudowy 89%)
★【Bateria 4780 mAh, trwa dłużej, ładuje mniej】 Pod maską A55 mieści ponadprzeciętną baterię i zapewnia potężne źródło zasilania, które działa nieprzerwanie, spełniając więcej niż jeden dzień regularnego użytkowania. Nawet jeśli jesteś ciężkim użytkownikiem smartfona, nadal działa on dłużej, niż możesz się spodziewać. (18 godzin rozmów telefonicznych, 26 godzin muzyki, 552 godziny czuwania)
★【Atrakcyjny dla oczu, wygodny dla dłoni】Zainspirowany falami wody z kropli deszczu wpadających do spokojnego jeziora, wykonany z trwałego materiału i starannie wykonany, model A55 ma minimalistyczną tylną okładkę w żywych kolorach i młodości. faktura matowego wykończenia i ergonomiczne, nadmiarowe krzywizny sprawiają, że wygodnie leży w dłoni.
★【Czterordzeniowy procesor o płynnym i świadomym działaniu procesu】Dzięki częstotliwości taktowania do 2.0 GHz, czterordzeniowy MediaTek MT6761V z architekturą przetwarzania 12 nm obsługuje wiele aplikacji i wielozadaniowości z wystarczającą płynnością, szybkością reakcji, aby sprostać Twojej produktywności i potrzeby rozrywkowe. (3 GB RAM + 16 GB ROM, obsługa zewnętrznej karty SD 64 GB)
★ 【Aparat 5MP + 8MP, nigdy nie przegap żadnej sceny】 Rób selfie, nagrywaj kreatywne filmy i rób zdjęcia, aby uzyskać wspaniałe chwile zarówno na przednim, jak i tylnym aparacie. Dalej edytuj swoje zdjęcia za pomocą filtrów, emotikonów lub innych technik i udostępniaj je w sieciach społecznościowych, aby zdobyć więcej polubień i fanów.

Najbardziej poszukiwane smartfony:

Udostępnij to