❤️ Ekran o przekątnej 1.54 cala i wodoodporny / IP68 / IP68 wzór wybierania: ekran o przekątnej 1.54 cala umożliwia wyraźny odczyt czasu i danych nawet w przypadku oślepiania. Bogata tarcza spełnia zróżnicowaną estetykę i można ją dowolnie łączyć, aby pokazać trend na indywidualność. .Zegarek Fitness Tracker ma doskonałą wodoodporność IP68, można go z pewnością używać do mycia rąk i pływania. (Uwaga: nie nadaje się do nurkowania lub sauny.)
❤️ Całodzienne i wielofunkcyjne śledzenie aktywności: dzienne dane, takie jak kroki, dystans i zużycie kalorii. Automatycznie monitorują Twój sen i analizują jakość snu poprzez sen głęboki, sen płytki i wygląd. Mamy przydatne funkcje, takie jak sterowanie muzyką, przypomnienie o siedzącym trybie życia, obliczanie cyklu menstruacyjnego kobiet, budzik, minutnik, stoper, ćwiczenia oddechowe i znajdowanie telefonu
❤️ Monitor tlenu i ciśnienia krwi: inteligentne monitory obsługują ciśnienie krwi, tlen we krwi i monitorowanie tętna oraz mierzą saturację krwi tlenem (SPO2), dokładnie wykrywają wartość tlenu we krwi i ciśnienie krwi, aby lepiej zrozumieć zmiany w stanie zdrowia. Zmotywowany przez cały dzień! Pomóż uregulować oddech i zrelaksuj nastrój.
❤️ Muliti - tryby sportowe, bądź swoim osobistym trenerem: smartwatch ma codzienne zdrowe tryby doskonalenia ćwiczeń, które mogą być najlepszym osobistym trenerem na nadgarstku. Zapewnij wielką wygodę swojemu życiu!
❤️ Twój asystent życia i długa żywotność baterii: Połącz się z monitorem fitness w telefonie i nigdy nie przegapisz telefonu ani wiadomości, takich jak wiadomości, wiadomości tekstowe, Facebook, WhatsApp, Instagram, Twitter, e-maile i inne aplikacje. 2-3 godziny ładowania zapewniają do 5-7 dni pracy na baterii lub 20 dni czuwania.

Inne SmartWatch, które mogą Cię zainteresować:

Udostępnij to