Ekran. Rozmiar, jeśli jest importowany. Pochwal się grami, filmami, zdjęciami i nie tylko, a wszystko to w najżywszych kolorach i ostrych jak brzytwa szczegółach w jakości HD, nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Ponieważ dzięki niesamowitemu 6-calowemu, w pełni laminowanemu wyświetlaczowi IPS A3 XL dzielenie się wrażeniami ze znajomymi nigdy nie było łatwiejsze.
Czujnik odcisków palców. Maksymalna praktyczność. Odblokowywanie telefonu nigdy nie było łatwiejsze. Wystarczy dotknąć palcem czujnika na tylnej okładce! Możesz nawet zrobić natychmiastowe selfie lub odbierać połączenia; wystarczy skonfigurować maksymalnie pięć różnych akcji, po jednej dla każdego palca.
Aplikacje Flash i selfie. Pochwal się selfie. Nadszedł czas, aby wydobyć więcej z selfie. Fotografuj w ciemności z przednią lampą błyskową, aby za każdym razem uzyskać piękne jasne zdjęcia, lub pokaż swoją dziką stronę dzięki dynamicznym filtrom masek na twarz.
atrakcyjny design. Ze względu na kolorowe ramy lub teksturowane kabiny A3 XL to chłodna podłoga, której nie można się oprzeć. Ciesz się niewiarygodnie smukłą konstrukcją, dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach, aby uzyskać maksymalny styl i wygodę.
Wszystkie potrzebne połączenia, 4G, WIFI, BLUETOOTH 4.2, GPS, USB 2.0, Micro SD do 32 GB

Inne ciekawe telefony komórkowe:

SprzedażTOP. jeden
XIAOMI Xiaomi Smartfon redmi 9c NFC 3/64 gb Verde Libre
XIAOMI Xiaomi Smartfon redmi 9c NFC 3/64 gb Verde Libre
Smartfon Xiaomi Redmi 9C NFC 3GB/ 64GB/6.53"; Kolor: Aurora Green; Marka: Xiaomi; Wysoka jakość
119,90 EUR
TOP. jeden
OnePlus Nord CE 2 Lite 5G z 6 GB RAM i 128 GB pamięci smartfon bez karty SIM z potrójnym aparatem z...
OnePlus Nord CE 2 Lite 5G z 6 GB RAM i 128 GB pamięci smartfon bez karty SIM z potrójnym aparatem z...
Typ ekranu: IPS LCD, 120 Hz; Rozmiar ekranu: 6.59 cala; Typ karty SIM: podwójna karta SIM
309,00 EUR
Udostępnij to