(* 2 *)
【ANDROID TELEFONU KOMÓRKOWEGO】Nasz telefon komórkowy z potężnym procesorem może znacznie poprawić sieć, szybkość działania, liczbę klatek na sekundę i płynność obrazu podczas grania w duże gry.System oparty jest na głębokim rozwoju systemu dla Androida, dla Androida 8.1, który jest pełniejszy i płynność, zapewnia bardziej inteligentne, wydajne i wygodne wrażenia użytkownika.
【SMARTFON PEŁNOEKRANOWY 6,72 cala】Nasz telefon komórkowy wstawia pełny ekran o przekątnej 6,72 cala, co pozwala cieszyć się szerszym polem widzenia w grach i filmach. Dzięki 2 GB pamięci RAM + 16 GB pamięci, do 128 GB pamięci z możliwością rozbudowy (brak w zestawie) zapewnia niezwykłe wrażenia z pracy systemu i bardzo wydajną wydajność. Dwa aparaty 2MP HD, żywe kolory, każde zdjęcie wygląda równie dobrze jak tapeta.
【Smartfon z podwójną kartą 3G】 Możesz połączyć się z lokalną siecią komórkową za pomocą 3G, obsługiwać jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM do transmisji danych i połączeń telefonicznych, noszenie jednego telefonu spełnia wszystkie Twoje potrzeby. Ten telefon obsługuje 3G WCDMA850/2100, dualną częstotliwość GSM4 Dual Standby, dla karty Nano SIM. Przed zakupem sprawdź u operatora karty SIM, czy Twoja karta SIM jest kompatybilna z powyższymi pasmami sieci.
【PEŁNA GWARANCJA】 Wierzymy, że nasz smartfon został zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie z surowymi standardami jakości, aby zapewnić najlepszą obsługę klienta. Zachęcamy do dzielenia się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, jeśli masz jakiekolwiek problemy lub wątpliwości. Ponadto, jeśli produkt będzie miał jakiekolwiek problemy z jakością, zrealizujemy dla Ciebie usługę zwrotu!
【ŁATWY W UŻYCIU】 Nasz telefon komórkowy ma elegancki wygląd, piękny zarys linii, piękny interfejs, zapewnia prostą i płynną obsługę oraz nowe wrażenia z użytkowania, wygodną obsługę. Rozpoznawanie twarzy, aby dokładnie rozpoznawać twarze, zapewniając odblokowywanie w stylu science fiction. Duża bateria 2300 mAh pozostaje aktywna przy Tobie i gotowa do spełnienia Twoich potrzeb. To dobry wybór dla niedrogiego telefonu komórkowego.

Najnowsze w smartfonach:

Udostępnij to