Jak oglądać Yellowstone online: streamuj wszystkie odcinki sezonów 1-3 w dowolnym miejscu

Jak oglądać Yellowstone online: streamuj wszystkie odcinki sezonów 1-3 w dowolnym miejscu Trzeci sezon dramatu Yellowstone w reżyserii Kevina Costnera, był transmitowany w telewizji z dynamitem. Chociaż serial zaczął się powolnym topnieniem w czerwcu 2018 r., od tego czasu stał się podstawowym dramatem. Jego popularność eksplodowała w sierpniu zeszłego roku, kiedy rewolucjonista „nie przewidział, że to nadchodzi!” finał przyciągnął rekordową liczbę 5,2 miliona widzów. Za ostatnimi występkami Duttona? Przygotuj się więc na spektakularny rozwój wydarzeń na południe od Dzikiego Zachodu, wyjaśniając, jak oglądać Yellowstone online i przesyłać strumieniowo każdy odcinek sezonów 1, 2 i 3, gdziekolwiek jesteś. Kevin Costner wciela się w patriarchę Johna Duttona, człowieka, który często jest uwikłany w brutalne walki o kontrolę nad Yellowstone Dutton Ranch. To kopalnia złota dla deweloperów-miliarderów, a także pożądana przez sąsiednią społeczność rdzennych Amerykanów. Zaciekle lojalni synowie Johna pomagają mu zapobiegać takim przejęciom, w tym były komandos Navy SEAL Kayce (Luke Grimes), prawnik Jamie (Wes Bentley) i finansistka Beth (Kelly Reilly). Razem robią irracjonalne rzeczy, aby chronić swój piękny, solidny dom w Yellowstone. Sezon 3 dał Beth i Ripowi chwilę wytchnienia, kiedy para w końcu się zaręczyła, ale kulminacją wydarzeń był szokujący odwet na rodzinie Daltonów, który pozostawił widzów w szoku. Nie można ustalić, kto zorganizował ataki. Giełda Willa i Roarke? Zagorzały doradca szefa, Thomas Rainwater? Albo Jamiego, któremu powiedziano, że aby przejąć imperium, trzeba „zabić króla”? W rezultacie oczekiwania na premierę sezonu 4 w czerwcu 2021 r. osiągnęły poziom nie do zniesienia. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z sagą Daltona, czy dopiero ją nadrabiasz, czytaj dalej, ponieważ szczegółowo opisujemy, jak oglądać Yellowstone online z dowolnego miejsca – transmituj każdy sezon i odcinek dramatu w przeboju Kevina Costnera, gdziekolwiek jesteś. .

Jak oglądać spoza swojego kraju?

Najlepszy wybór dla oglądaj Yellowstone online w nowej usłudze przesyłania strumieniowego NBC Peacock, ale niestety jest to usługa dostępna tylko w Ameryce. Oznacza to, że zarejestrowani na platformie Amerykanie, którzy obecnie podróżują za granicę, nie będą mogli się zalogować ze względu na ograniczenia związane z blokowaniem geograficznym. Wirtualna sieć prywatna lub VPN to gwarantowane rozwiązanie. To sprytne oprogramowanie zmienia Twój adres IP, umożliwiając bezproblemowe oglądanie treści przesyłanych strumieniowo w domu, ale z dowolnego miejsca na świecie.

ExpressVPN to obecnie najlepsza sieć VPN na świecie

Poświęciliśmy czas na przetestowanie wszystkich głównych dostawców VPN i stwierdziliśmy, że ExpressVPN jest najlepszym wyborem. Działa z wieloma urządzeniami i oferuje niesamowicie szybkie połączenia z wieloma serwerami. Dodaj do tego solidny zestaw funkcji bezpieczeństwa i ExpressVPN to najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego, a co najważniejsze, masz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy oraz 3 miesiące ZA DARMO, jeśli zarejestrujesz się na rok. Uzyskaj dostęp do ExpressVPN przez laptopa, iPhone'a, tablet, telefon z Androidem, PlayStation, Xbox i nie tylko. Express to kompleksowa usługa, która korzysta również z całodobowej obsługi klienta. - Wypróbuj ExpressVPN w 24% bez ryzyka przez 7 dni

Jak oglądać Yellowstone Online: Streamuj wszystkie odcinki sezonu 1-3 w USA?

Stale błyszcząca nowa platforma transmisji strumieniowej NBC Peacock to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, co związane z Yellowstone, serialem dramatycznym, w którym Kevin Costner ponownie znalazł się w centrum uwagi. i mimo że Paw ma darmowy planUsługa obsługiwana przez reklamy z ułamkiem dostępnej biblioteki treści, musisz zasubskrybować ich plan Peacock Premium, aby oglądać sezon 3 Yellowstone i dogonić sezon 2 Yellowstone. Jednak jest dostępny dla każdego. w USA 100% za darmo w Peacocku. Za 4.99 USD miesięcznie możesz cieszyć się pełnymi sezonami programów telewizyjnych Yellowstone i nowymi odcinkami dzień po emisji, setkami filmów i wydarzeń sportowych na żywo, a także oryginalnymi treściami Peacock, takimi jak nowy Saved. przy dzwonku Jest to jednak plan z reklamami, więc jeśli chcesz oglądać swoje ulubione programy telewizyjne bez przerw, przejdź na Premium Plus za 9.99 USD miesięcznie. Oba plany oferują również roczne opcje oszczędzania pieniędzy i 7-dniowy bezpłatny okres próbny, co daje mnóstwo czasu na cieszenie się najbardziej dramatycznym sezonem Yellowstone. Peacock jest również dostępny do przesyłania strumieniowego do szerokiej gamy urządzeń: telewizorów Smart TV, w tym systemów operacyjnych Apple i Android, Chrome, Mac i Windows, urządzeń iPhone i Android, urządzeń Roku, a także serii PS5 i Xbox S i wielu innych. . Pełna lista tutaj. Poza Stanami Zjednoczonymi? Jak opisano powyżej, po prostu pobierz VPN, aby transmitować online, gdziekolwiek jesteś, Yellowstone od 1 do 3 sezonu klimatycznego finału.

Jak oglądać Yellowstone online: Streamuj sezony 1-3 w Kanadzie?

Dostępne są wszystkie trzy sezony Yellowstone dla subskrybentów Amazon Prime bez dodatkowych kosztów w ramach biblioteki Prime Video. Członkostwo Prime jest tak samo przydatne w Kanadzie, jak i na całym świecie, ze wszystkimi zwykłymi korzyściami z dostarczania i ogromnym katalogiem treści na żądanie, które można przesyłać strumieniowo za pośrednictwem Prime Video. Jak zawsze dostępna jest również BEZPŁATNA 30-dniowa wersja próbna, dzięki czemu możesz sam sprawdzić Prime, z wyjątkiem Quebecu, gdzie kupując jeden miesiąc, otrzymujesz jeden za darmo przez pierwsze 60 dni subskrypcji. Morski. Płacisz Peacock, ale podróżujesz w interesach lub na wakacjach? Zabierz ze sobą wysokiej jakości VPN i uzyskaj dostęp do tych samych usług i treści, które kochasz w domu, gdziekolwiek jesteś.

Jak oglądać Yellowstone online w Australii?

Gdzie byliby Australijczycy bez Stana? Cóż, nigdy nie doświadczą dreszczyku emocji w Yellowstone, to pewne. Platforma na żądanie obsługuje nie tylko sezon 3, ale każdy odcinek, całość! Ich podstawowy plan kosztuje 10 AUS miesięcznie i zapewnia dostęp do ponad 600 programów telewizyjnych i ponad 1000 filmów. Oprócz, możesz wypróbować BEZPŁATNIE przez 30 dni przed zapłaceniem jednego dolara. Czy nie byłoby niegrzecznie odmówić? Jeśli omijasz kontynent, pamiętaj, że dobra sieć VPN pozwoli Ci przesyłać strumieniowo ulubione filmy i programy telewizyjne z dowolnego miejsca. Ponadto, oprócz umożliwienia Ci korzystania z ich usług za granicą, Twoje dane online będą również bezpieczne.

Jak oglądać Yellowstone online ZA DARMO w Wielkiej Brytanii?

Są dobre i złe wieści dla fanów Yellowstone w Wielkiej Brytanii. Niestety wybór odcinków Yellowstone dostępnych w Wielkiej Brytanii w tej chwili jest dość ograniczony - tylko kilka odcinków sezonu 2. Z drugiej strony, to, co jest dostępne, można oglądać w Wielkiej Brytanii w 100% za darmo (chociaż trzeba mieć ważny telewizor licencja) za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego My5 Channel 5. Pamiętaj, że Brytyjczycy za granicą nie muszą cierpieć z powodu tego ograniczonego wyboru. Jeśli pochodzisz z kraju i masz dostęp do usługi, która oferuje więcej niż Yellowstone, to wszystko, czego potrzebujesz w jednej sieci VPN i możesz ponownie połączyć się z domowymi usługami przesyłania strumieniowego i treściami.

Jak oglądać Yellowstone online za darmo?

Nie jesteś pewien, czy ten dramat Paramount Network jest wart twoich pieniędzy? W takim razie masz szczęście, ponieważ niektóre platformy pozwolą ci obejrzeć kilka odcinków całkowicie za darmo. W Wielkiej Brytanii usługa nadrabiania zaległości My5 wyemitowała ostatnio odcinki na antenie Paramount Network UK, co oznacza, że ​​obecnie możesz oglądać większość drugiego sezonu za darmo. Nie musisz się nawet rejestrować, chociaż musisz mieć ważny abonament telewizyjny. Amerykanie mają kilka darmowych opcji. Posłuchaj pierwszych czterech odcinków sezonu 1 za pośrednictwem Paramount Network, rejestrując się w celu uzyskania 24-godzinnej przepustki do oglądania. Wystarczy wpisać swój adres e-mail i datę urodzenia, a następnie wybrać się na całkowicie bezpłatną wycieczkę po witrynie. Alternatywnie, korzystając z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego FuboTV, możesz cieszyć się garstką odcinków w sezonach 1 i 2. Peacock, jak powiedzieliśmy, oferuje cały sezon 1 za darmo i według naszych recenzji świetnie współpracuje z naszą VPN nr 1. Testy 2021.

Data premiery sezonu 4 Yellowstone: Czy Yellowstone powróci w tym roku?

Tak! Pomimo niedawnych okoliczności Paramount potwierdził, że sezon 4 Yellowstone dobiegł końca i że w tym roku otrzymamy kolejną dawkę Dutton Clan. Sezon 4 Yellowstone ma obecnie datę premiery w czerwcu 2021 r. w Paramount w USA.