Niewiele komedii jest tak kultowych jak Biuro. Oprócz zrodzenia legendy o Ricky Gervais, pomogło to wprowadzić gatunek mockumentu do głównego nurtu i dało początek bardzo udanej odnodze w Ameryce. W tym przewodniku Wyjaśnimy, jak oglądać The Office UK i streamować komedię Ricky Gervais z dowolnego miejsca na świecie.

Ściągawka do biura w Wielkiej Brytanii

Biuro w Wielkiej Brytanii (jak nazwiemy to dla jasności) rozpoczęło się w lipcu 2001 roku w BBC Two i od tego czasu z kultowego hitu stał się jedną z najbardziej udanych brytyjskich komedii wszechczasów. Jest dostępny w wielu usługach przesyłania strumieniowego, w tym Hulu w USA, który oferuje BEZPŁATNY okres próbny, dzięki czemu możesz zobaczyć, o co w tym wszystkim chodzi.

Napisany przez Ricky'ego Gervais i długoletniego współpracownika Stephena Merchanta, opowiada o życiu pracowników oddziału fikcyjnej firmy zajmującej się dystrybucją papieru w Slough.

Gervais gra także główną rolę w serialu, dyrektor biuraa, David Brent, który jest bez wątpienia najstraszniejszą postacią, jaka kiedykolwiek pojawiła się w telewizji. Biuro UK było także pierwszym wielkim przełomem dla młodego Martina Freemana, który grał Tima, a także przedstawił nas Lucy Davies, ukochanej Tima Dawna.

AChociaż serial nie osiągnął niesamowitych ocen i trwał tylko dwa pełne sezony, zajmuje stałe miejsce w panteonie telewizyjnej komedii i dla wielu z nas jest rodzajem kocyka, którego potrzebujemy w tych trudnych czasach. Mając to na uwadze, oto jak przesyłać strumieniowo Office UK online i oglądać go w dowolnym miejscu już teraz.

Jak oglądać The Office UK spoza swojego kraju

Office UK jest teraz czymś w rodzaju klasycznego sitcomu, ale mimo to jest dostępny tylko w jednym lub dwóch serwisach w większości krajów, w których serial jest popularny. Oznacza to, że każdy, kto chce go oglądać online, może nie być w stanie wyjechać za granicę z powodu nieznośnych ograniczeń związanych z blokowaniem geograficznym. Chociaż zdajemy sobie sprawę, że większość ludzi nigdzie się nie wybiera w dającej się przewidzieć przyszłości, pewnego dnia podróże po świecie zostaną wznowione, nie daj Boże, możesz nawet utknąć teraz z dala od domu z różnych powodów.

Na szczęście istnieje proste rozwiązanie blokowania geograficznego. Pobranie VPN pozwoli Ci oglądać The Office UK, gdziekolwiek jesteś. To proste oprogramowanie zmienia Twój adres IP, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do odcinków na żądanie, tak jak w domu.

Chociaż do wyboru są setki VPN, nadal polecamy ExpressVPN. Oprócz tego, że jest szybki, prosty i prosty w instalacji, jest również kompatybilny z wieloma urządzeniami: Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Xbox, PlayStation, iOS i Android, żeby wymienić tylko kilka z głównych.

Ponadto, Z elastyczną 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy ExpressVPN trudno się spierać. Co więcej, możesz kupić plan roczny z 49% zniżką i dodatkowymi 3 miesiącami ZA DARMO — świetna oferta na niezbędne oprogramowanie.

Po zainstalowaniu wybierz lokalizację swojego kraju ojczystego i po prostu kliknij Połącz. Dzięki temu można łatwo rozpowszechniać pakiet Office UK online niemal w dowolnym miejscu na świecie.

1555362478 489 XNUMX XNUMX Jak oglądać Barcelona vs Manchester United oglądać Ligę Mistrzów

Jak oglądać The Office UK w Stanach Zjednoczonych

Reakcja Netflix na udostępnianie haseł nie idzie dobrze

Office UK jest niezwykle popularny w Stanach Zjednoczonych, a import jest niesamowicie tani i łatwy do znalezienia w Internecie.

Chociaż został tragicznie usunięty z Netflix na początku tego roku, każdy odcinek jest dostępny do przesyłania strumieniowego w ramach planu podstawowego 5.99 EUR; Dostępny jest nawet miesięczny bezpłatny okres próbny, dzięki czemu możesz odkryć wszystko, co oferuje doskonała usługa cięcia kabli w domu.

Inną łatwo dostępną opcją jest BritBox, który oferuje również bezpłatną wersję próbną, kosztuje zaledwie 6.99 EUR miesięcznie i oferuje fanom Grumpy Comedy wiele innych świetnych seriali, w tym Peep Show i The Inbetweeners.

Pamiętaj, na podstawie naszych wskazówek powyżej, jeśli jesteś poza krajem, możesz użyć sprytnego oprogramowania, takiego jak ExpressVPN, aby połączyć się z wybraną amerykańską usługą przesyłania strumieniowego i zobaczyć, jak sobie poradzisz na swojej kanapie.

Dzisiejsze najlepsze oferty Hulu i Hulu + Live TV

1555362478 490 XNUMX XNUMX Jak oglądać Barcelona vs Manchester United oglądać Ligę Mistrzów

Jak oglądać Office UK - streaming online w Wielkiej Brytanii

1556711171 Najlepsze pakiety i oferty Sky TV

Jako program brytyjski nic dziwnego, że w Wielkiej Brytanii Biuro jest łatwe do oglądania, choć może Cię zaskoczyć, że dostępnych jest tylko kilka opcji. Subskrybenci Sky znajdą go w katalogu na żądanie, ale jeśli nie jesteś klientem, jest trochę więcej do zrobienia.

Spośród nich NOW TV jest najlepsza dla nożyc do kabli i tych, którzy nie lubią angażować się w drogie pakiety telewizyjne. Niedrogie ramię do przesyłania strumieniowego Sky zawiera oba sezony The Office UK, a także dwie świąteczne promocje, dzięki wspaniałej przepustce rozrywkowej. Kosztując zaledwie 8.99 EUR miesięcznie, oferuje również tygodniowy BEZPŁATNY okres próbny — to wystarczająco dużo czasu, aby wygodnie zjeść w The Office UK bez płacenia ani grosza.

Poza tym też możesz kupić The Office UK na Amazon Prime Video który kosztuje 3.99 EUR za sezon 1 i 2 oraz 2.99 EUR za sezon 3 (obie oferty świąteczne), co oznacza, że ​​możesz kupić cały katalog Office UK za 11 EUR. Jeśli chcesz oglądać w bardziej spokojnym tempie, jest to świetna opcja, ponieważ za jedyne 2 euro więcej niż bilet miesięczny NOW TV, możesz oglądać The Office, kiedy tylko chcesz.

Pamiętaj, na podstawie naszych wskazówek powyżej, jeśli jesteś poza krajem, możesz używać inteligentnego oprogramowania, takiego jak ExpressVPN, aby łączyć się z usługami w Wielkiej Brytanii, tak jakbyś wracał do domu.

1555362478 542 XNUMX XNUMX Jak oglądać Barcelona vs Manchester United oglądać Ligę Mistrzów

Jak oglądać The Office UK online w Australii

Dotarcie do najgłębszego, najciemniejszego Slough w Down Under jest łatwe dzięki usłudze przesyłania strumieniowego Stana.

Oferuje oba główne sezony The Office UK i można je kupić już od 10 € miesięcznie.

Oferowany jest nawet 30-dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki czemu możesz sprawdzić wszystko, co ma do zaoferowania., między innymi, jest wyłącznym domem Australii dla wszystkiego, od RuPaul's Drag Race i Billions do City on a Hill, Will & Grace i The Strongest Voice.

Jeśli podróżujesz za granicę i martwisz się, że blokowanie geograficzne uniemożliwi Ci oglądanie programów, które normalnie oglądasz w Australii, nie martw się. po prostu użyj VPN i możesz przesyłać strumieniowo jak zwykle.

1555362478 466 XNUMX XNUMX Jak oglądać Barcelona vs Manchester United oglądać Ligę Mistrzów

Jak oglądać The Office UK online w Kanadzie

Kanadyjczycy, którzy chcą oglądać The Office UK, mogą uchwycić każdą chwilę online w serwisie Netflix, gdzie dostępne są sezony 1 i 2.

Świąteczne promocje, czasami określane jako sezon 3, nie są dostępne w usłudze, ale mogą pojawiać się ponownie sezonowo, chociaż są tanie do kupienia w Google Play, jeśli nie możesz się doczekać.

Każdemu w Kanadzie, kto nie może oglądać The Office UK za granicą z powodu nieznośnych ograniczeń dotyczących blokowania geograficznego Przypominamy, że korzystając z VPN, możesz przesyłać strumieniowo tak, jak z Wielkiej Białej Północy.

Czy biuro jest w serwisie Netflix?

Jak właśnie powiedzieliśmy, Pełne dwa sezony The Office UK są już dostępne w serwisie Netflix Canada. Netflix UK oferuje również The Office jako część swojego katalogu, ale to wszystko.

Program został usunięty z Netflix US. Na początku roku i nie ma w Netflix Australia w tej chwili, więc tylko abonenci Netflix z Kanady i Wielkiej Brytanii nie mają szczęścia.

Każdy z tych krajów, który chce zobaczyć swoją lokalną usługę za granicą, tak jak w swoim kraju, po prostu używasz niezawodnej sieci VPN, aby to zrobić.

 

ExpressVPN — #1 najlepszy VPN

Ruch torrent i P2P

 

Udostępnij to