Nieustraszeni prawnicy z chicagowskiej kancelarii prawnej Reddick, Boseman & Lockhart powracają. Nie przegap ani chwili z czwartego sezonu, nigdzie na świecie, postępując zgodnie z naszym przewodnikiem strumieniowym The Good Fight online poniżej.

Dramat prawny CBS All Access stał się czymś więcej niż tylko spin-offem „The Good Wife” od czasu jego pierwszego wyemitowania w 2017 roku, stając się przełomową satyrą polityczną z poruszającymi opowieściami.

Na przykład otwarcie czwartego sezonu to samodzielny odcinek osadzony w alternatywnej rzeczywistości, w której Hillary Clinton jest prezydentem po pokonaniu Donalda Trumpa w wyborach w USA w 4 roku.

Spis treści

Oglądaj The Good Fight: Sezon 4 online: Kiedy i gdzie?

Pierwsza część czwartego sezonu zostanie wyemitowana w programie CBS All Access w Stanach Zjednoczonych w czwartek, 9 kwietnia., odcinek drugi będzie kontynuowany w czwartek 16 kwietnia, a program zostanie wznowiony w czwartek 30 kwietnia.

Chociaż produkcja w sezonie dziesięciu programów została wstrzymana z powodu kryzysu związanego z koronawirusem, CBS twierdzi, że oczekuje, że wszystkie pozostałe odcinki zostaną ukończone na czas.

Oczekuje się, że serial będzie kontynuowany od trzeciego sezonu cliffhanger, z Reddick, Boseman i Lockhart zmuszony do przyjęcia oferty dużej międzynarodowej kancelarii prawnej, STR Laurie, po popadnięciu w kłopoty finansowe.

Teraz działająca jako mała spółka zależna, Diane Lockhart (Christine Baranski), Adrian Boseman (Delroy Lindo), Liz Reddick (Audra McDonald) i reszta firmy muszą teraz przetrwać mikrozarządzanie, badając tajemniczą Notatkę 618: Prawo ucieczki co pozwala bogatym i potężnym ignorować decyzje sądu.

Nowy sezon korzysta z powrotu Michaela J. Foxa jako manipulującego prawnika Louisa Canninga i Zacha Greniera jako francuskiego prawnika Davida Lee, z Hugh Dancy i Johnem Larroquette.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak oglądać The Good Fight: Sezon 4 online, gdziekolwiek jesteś.

Oglądaj The Good Fight online spoza swojego kraju

Jeśli jesteś poza domem podczas zamknięcia i chcesz zobaczyć nowy sezon, upewnij się, że geoblokady nie zepsują Ci zabawy.

Jeśli jesteś w kraju, w którym usługa telewizji domowej nie jest dostępna, Korzystanie z VPN pozwoli Ci oglądać The Good Fight: Sezon 4 online bez względu na to, gdzie jesteś. To proste oprogramowanie modyfikuje Twój adres IP, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do każdego odcinka na żywo lub nadrobić zaległości w serialu, tak jakbyś był w domu.

ExpressVPN to obecnie najlepsza sieć VPN na świecie

Do wyboru są setki VPN. Naszym osobistym faworytem jest ExpressVPN. Jest szybki, bezpieczny i łatwy w użyciu. Jest kompatybilny z wieloma urządzeniami, w tym Apple TV, Amazon Fire TV Stick, Xbox, PlayStation oraz iOS i Android.

To, co czyni ExpressVPN jeszcze bardziej atrakcyjnym, to jego elastyczna 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Ale znowu, jeśli zarejestrujesz się w planie rocznym, otrzymasz 49% zniżki i dodatkowe 3 miesiące ZA DARMO, rzadką ofertę na niezbędne oprogramowanie.

Po pobraniu przejdź do lokalizacji w kraju ojczystym lub wybierz z predefiniowanej listy, a następnie połącz się. Wtedy powinieneś być w stanie oglądać The Good Fight: Sezon 4 online bez żadnych trudności.

Miami Heat transmisja na żywo oglądaj NBA online

Jak oglądać The Good Fight: Sezon 4 online w Stanach Zjednoczonych?

CBS All Access

The Good Fight: Sezon 4 jest dostępny wyłącznie w CBS All Access w Stanach Zjednoczonych, więc musisz zarejestrować się w witrynie strumieniowej, jeśli chcesz śledzić prawne zwroty akcji Reddick, Boseman i Lockhart.

To 5.99 EUR za ograniczony plan reklamowy lub 9.99 EUR za ciągłą dystrybucję. Obie opcje obejmują tydzień ZA DARMO i możesz anulować w dowolnym momencie, dzięki czemu możesz oglądać odcinki za darmo.

Czy masz nadzieję zostać? Oszczędzasz 15%, kupując roczną subskrypcję.

CBS All Access jest dostępny na iOS, Android, Smart TV, Chromecast, Amazon Fire TV, Roku, konsole do gier i nie tylko.

Miami Heat oglądaj transmisję na żywo NBA online z Wielkiej Brytanii

Jak oglądać The Good Fight: Sezon 4 online w Wielkiej Brytanii (ZA DARMO)

Kanał 4 był domem The Good Fight w Wielkiej Brytanii przez ostatnie trzy sezony. Chociaż spodziewamy się, że czwarta seria będzie wyemitowana również na bezpłatnym kanale, obecnie nie ma potwierdzonych dat emisji.

Jeśli jesteś zdesperowany, aby zobaczyć nowy sezon razem z amerykańską publicznością, jedyną alternatywą jest skorzystanie z jednej z naszych najlepszych usług VPN, jak opisano powyżej, ustaw swoją lokalizację na kraj na tej stronie przesyłania strumieniowego i możesz zacząć stamtąd. Pamiętaj jednak, że większość płatnych usług przesyłania strumieniowego wymaga karty kredytowej w kraju, z którego pochodzi usługa.

Jak oglądać The Good Fight: Sezon 4 online w Kanadzie?

cbs cały dostęp

Mam lepsze wieści dla kanadyjskich fanów serialu. CBS All Access jest dostępne w Twoim kraju, co oznacza, że ​​będziesz mieć dostęp do nowych odcinków The Good Fight: sezon 4 w tym samym czasie co w Stanach Zjednoczonych.

Usługa kosztuje 5.99 CAD za ograniczony plan reklamowy lub 9.99 CA do transmisji strumieniowej bez przerw. Podobnie jak w Stanach Zjednoczonych, oba poziomy obejmują BEZPŁATNY tydzień i możesz anulować w dowolnym momencie, dzięki czemu możesz oglądać odcinki za darmo.

jak oglądać transmisję na żywo z Miami Heat Nba Australia?

Jak oglądać The Good Fight: Sezon 4 online w Australii?

Mamy dobre i złe wieści dla australijskich widzów, którzy chcą śledzić najnowsze wyczyny Diane Lockhart w bezpłatnej stacji. SBS, który potwierdził, że wyemituje sezon 4, ale podał tylko niejasną datę premiery „później w 2020 roku”.

Jeśli jesteś hospitalizowanym antypodejczykiem i chcesz zobaczyć, jak historia rozwija się z amerykańskimi widzami, jedyną realną opcją jest skorzystanie z jednej z naszych najlepszych usług VPN, jak opisano powyżej, ustaw swoją lokalizację na Stany Zjednoczone i Kanadę i zarejestruj się w CBS All. Dostęp. Pamiętaj, że aby skorzystać z tej trasy, będziesz potrzebować karty kredytowej powiązanej z adresem w USA lub Kanadzie.

Gdzie mogę obejrzeć starsze odcinki The Good Fight?

Jeśli jesteś trochę spóźniony w serialu, dobrą wiadomością jest to, że pierwsze trzy sezony są dostępne w wielu usługach na żądanie.

Stany Zjednoczone i Kanada: abonenci CBS All Access mają dostęp do trzech poprzednich sezonów na żądanie. Jeśli jesteś nowy w programie, bezpłatny kanał Roku informujący o pierwszym sezonie jest dostępny na żądanie.

Wielka Brytania: Do niedawna All4 miało bezpłatny dostęp na żądanie do najnowszych odcinków serialu, ale niestety już tak nie jest. Jednak wszystkie poprzednie odcinki są dostępne za pośrednictwem Amazon Prime Video. Usługa przesyłania strumieniowego jest standardowo oferowana z subskrypcją Amazon Prime, która kosztuje 7.99 EUR miesięcznie lub 79 EUR rocznie.

Gdziekolwiek indziej- Jeśli nie możesz znaleźć dostępu na żądanie do starszych odcinków, w których się znajdujesz, zawsze jest VPN. Po prostu zmień swoją lokalizację na Stany Zjednoczone lub Wielką Brytanię, a będziesz mógł cieszyć się ostatnimi latami odcinków The Good Fight, korzystając z jednej z wymienionych powyżej usług.

 

ExpressVPN — #1 najlepszy VPN

Równowaga opcji i łatwość obsługi

Ruch torrent i P2P

Udostępnij to