Jeden z najdłużej emitowanych thrillerów kryminalnych w telewizji właśnie wszedł w siódmy sezon. Wielokrotnie nagradzany dramat opowiadający o wyczynach byłego oficera wywiadu marynarki wojennej USA. Raymond „Red” Reddington, grany z opanowaniem przez Jamesa Spadera. Na początku serialu Red jest poszukiwanym przestępcą, który zawiera układ z FBI, aby spróbować postawić innych złych ludzi przed wymiarem sprawiedliwości, oczywiście w zamian za jego ciągłą wolność. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak oglądać The Blacklist sezon 7 online z dowolnego miejsca, nawet za darmo, jeśli to możliwe.

Spis treści

Czarna lista sezonu 7

Blacklist Season 7 został utworzony 4 października ubiegłego roku przed przerwą w środku sezonu, od stycznia do marca.. Obecna seria została zaplanowana jako seria 22 odcinków, ale została skrócona do 19 z powodu kręcenia filmów dotkniętych epidemią koronawirusa. Program jest emitowany w piątkowe wieczory na antenie NBC o godzinie 8:7 ET/PST i dlatego można go oglądać na kilku głównych rynkach dzięki umowie Happy Hour oferowanej przez Sling TV. Finał 15 sezonu zaplanowano na XNUMX maja, a ósmy sezon został już zamówiony.

Po dziesięcioleciach ucieczki, Red chętnie poddaje się prawu i negocjuje z FBI nietykalność w zamian za zgłoszenie mnóstwa złoczyńców z jego tajnej listy najniebezpieczniejszych przestępców na świecie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o czarnej liście i sposobie jej przeglądania, ale pamiętaj, że poniżej znajdują się drobne spoilery.

Sezon 7 Czarnej listy przejmuje finał szóstego sezonu Cliffhanger, w którym Red został porwany w Paryżu przez podwójną agentkę Katarinę Rostov. Zagubiony na wrogim terytorium po puszczeniu straży i nie wiedząc, komu zaufać, toczy się teraz desperacki wyścig, aby znaleźć najbardziej niesławnego informatora FBI.

W nowym serialu Megan Boone powraca jako agentka FBI, Elizabeth Keen, wraz ze swoimi stałymi współpracownikami Diego Klattenhoffem, Ryanem Eggoldem i Harrym Lennixem.

Obiecując fabułę i akcję pełną intryg, w ten sposób możesz oglądać sezon 7 Czarnej listy online i streamować najnowsze odcinki z dowolnego miejsca na świecie.

Czy jest na czarnej liście w serwisie Netflix?

To dobra wiadomość dla subskrybentów Netflix w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, którzy chcą nadrobić zaległości w programie, ponieważ pierwsze sześć sezonów serialu jest dostępnych do streamowania w serwisie Netflix, sezon 7 będzie dostępny w późniejszym terminie. później

Dla fanów Down Under sytuacja jest jeszcze lepsza, ponieważ nowe odcinki sezonu 7 są już dostępne w Netflix Australia.

Nie ma szczęścia dla subskrybentów Netflix w Wielkiej Brytanii, ale czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak oglądać program w Twojej okolicy.

Jak zobaczyć czarną listę spoza swojego kraju?

Ci, którzy mają już usługę przesyłania strumieniowego, z której korzystają do przeglądania czarnej listy online, mogą nie mieć dostępu za granicą z powodu ograniczeń blokowania geograficznego. Chociaż zdajemy sobie sprawę, że większość ludzi nigdzie się nie wybiera w dającej się przewidzieć przyszłości, podróże po świecie pewnego dnia zostaną wznowione i, nie daj Boże, możesz nawet utknąć za granicą.

Na szczęście istnieje proste rozwiązanie geoblokowania. Pobranie VPN umożliwi Ci oglądanie Czarnej listy z dowolnego miejsca. To proste oprogramowanie zmienia Twój adres IP, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do odcinków na żądanie, tak jak w domu.

Chociaż do wyboru są setki VPN, nadal polecamy ExpressVPN. Oprócz tego, że jest szybki, prosty i prosty w instalacji, jest również kompatybilny z wieloma urządzeniami: Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Xbox, PlayStation, iOS i Android, żeby wymienić tylko kilka z głównych.

Dodatkowo, 30-dniowa elastyczna gwarancja zwrotu pieniędzy ExpressVPN jest trudna do polemiki. Co więcej, możesz kupić abonament roczny z 49% rabatem i dodatkowe 3 miesiące ZA DARMO - świetna okazja na niezbędne oprogramowanie.

Po zainstalowaniu wybierz lokalizację swojego kraju i po prostu kliknij połącz. Następnie możesz łatwo rozpowszechniać czarną listę online z praktycznie dowolnego miejsca na świecie.

VPN

Oglądaj sezon 7 The Blacklist online ZA DARMO w USA

NBC jest domem dla The Blacklist w Stanach Zjednoczonych, a odcinki są nadawane na kanale co tydzień w piątkowe wieczory o 8:7 ET / XNUMX:XNUMX CT. Oznacza to, że masz kilka opcji oglądania programu online.

Aby rozpocząć, możesz bezpłatnie oglądać nowe odcinki sezonu 7, w tym finał, za pośrednictwem witryny internetowej NBC i towarzyszących jej aplikacji.

Przecinaki do kabli, które marszczą brwi na tradycyjnych pakietach telewizyjnych, są również dobre, ponieważ NBC można oglądać bezpłatnie każdej nocy na niektórych rynkach w ramach oferty Happy Hour Sling TV, nie musisz nawet potrzebować karty kredytowej, aby się zameldować! Niektóre z najlepszych prywatnych obszarów metropolitalnych NBC na Sling to: Nowy Jork, Chicago, Waszyngton, Boston, Los Angeles, Dallas, Miami, Filadelfia i San Francisco.

Usługa przesyłania strumieniowego Hulu oferuje również odcinki sezonu 7 na żądanie w ramach pakietu Hulu + Live TV. Obejrzyj DARMOWĄ tygodniową wersję próbną i zobacz, ile sezonów możesz obejrzeć bez płacenia ani grosza!

W Stanach Zjednoczonych ci, którzy muszą nadrobić zaległości w wyczynach Reda, powinni udać się do Netflix, który ma do dyspozycji poprzednie sześć sezonów.

Pamiętaj, zgodnie z naszym przewodnikiem powyżej, jeśli jesteś poza krajem, możesz użyć inteligentnego oprogramowania, takiego jak ExpressVPN, do oglądania Czarnej listy tak, jakbyś był w domu.

Jak oglądać czarną listę w Wielkiej Brytanii za darmo online?

Siódmy sezon Czarnej listy miał premierę na Sky One 23 kwietnia z nowymi odcinkami na kanale w każdy czwartek o 9:XNUMX

Oznacza to, że subskrybenci Sky mogą oglądać sezon 7 za pośrednictwem aplikacji Sky Go, która jest dla nich dostępna bez dodatkowych kosztów na urządzeniach z systemem Android, iOS i PC / Mac. W serwisie dostępnych jest sześć poprzednich sezonów do obejrzenia na żądanie.

Ci, którzy nie chcą wchodzić w długoterminowy kontakt ze Sky, również nie są daleko w tyle, ponieważ mogą uzyskać wyjątkową wartość NOW TV Entertainment pass - to tylko 8.99 EUR miesięcznie i kosztuje Jest nawet 7-dniowy bezpłatny okres próbny teraz. Podobnie jak Sky Go, będzie miał nowe odcinki sezonu 7 do obejrzenia zaraz po premierze w Sky, a także wszystkie poprzednie sezony Czarnej listy do obejrzenia na żądanie.

Jeśli z jakiegoś powodu jesteś poza Wielką Brytanią i nie możesz uzyskać dostępu do swojej zwykłej usługi przesyłania strumieniowego, pamiętaj, że zawsze możesz złapać VPN i udać się do Blighty, aby oglądać swoje ulubione programy zgodnie z nawykiem.

Jak spojrzeć na czarną listę w Australii?

Netflix to kompleksowe rozwiązanie, jeśli jesteś fanem Czarnej listy i Down Under.

Oprócz posiadania wszystkiego wszystkie 6 poprzednich sezonów serialu dostępne do streamingu na żądanie, to jedyne miejsce w Australii, w którym można pobrać nowe odcinki sezonu 7 z czarnej listy.

Jeśli podróżujesz za granicę, przekonasz się, że blokowanie geograficzne uniemożliwi Ci oglądanie 7 sezonu Czarnej listy w serwisie Netflix w normalny sposób, nie martw się, po prostu użyj VPN, aby udać się do Australii i możesz normalnie streamować.

Jak wyświetlić czarną listę ZA DARMO online w Kanadzie?

Dobra wiadomość jest taka Kanadyjska telewizja naziemna Global TV posiada prawa do 7. sezonu Czarnej listy, co oznacza, że ​​możesz oglądać nowe odcinki za darmo.

Co więcej, Global oferuje elegancką platformę do przesyłania strumieniowego online. Aby się zarejestrować, musisz zweryfikować swoje dane kontaktowe, ale jeśli możesz, możesz bezpłatnie oglądać Czarną listę w Kanadzie.

Dla początkujących Netflix Canada prezentuje pierwsze sześć sezonów serialu, więc abonenci usługi, której cena zaczyna się już od 9.99 dolarów, mogą doświadczyć mrocznych wyczynów Reda w ramach swojego pakietu.

Nie możesz normalnie oglądać Global TV lub Netflix Canada z powodu irytującego ograniczenia blokowania geograficznego? Wygląda na to, że jesteś w domu, korzystając z VPN, aby w magiczny sposób pojawić się ponownie w Kanadzie i uzyskać dostęp do wszystkich treści, które zrobiłbyś w domu.

Udostępnij to