Program ABC The Bachelor został wyemitowany po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych od 18 lat, pozostawiając po sobie ślad opadu, złamanych serc i beznadziejnych romantyków. Wrócił w 24. sezonie z Peterem, zakochanym singlem, który szukał „go” wśród 30 kandydatów. Nie przegapisz jednak ani sekundy, ponieważ poniżej szczegółowo opisaliśmy, jak oglądać The Bachelor online z dowolnego miejsca na świecie.

Spis treści

Spójrz na studia online: Kiedy i gdzie?

Zobacz najnowsze odcinki sezonu 24 na ABC, transmitowane na żywo w każdy poniedziałek od 8:7 ET / 8:XNUMX CT / XNUMX:XNUMX PT. Możesz także transmitować program na żywo w ABC online, a także oglądać poprzednie odcinki.

Jak wiedzą fani Blue Bachelor, w 15 sezonie The Bachelorette Peter Weber rywalizował o zostanie przyszłym mężem Hannah Brown. Pomimo jej nocy ognistej pasji w greckim wiatraku w dziewiątym odcinku, Hannah przekazała swoje dwie ostatnie róże Jedowi i Tylerowi, pozostawiając Petera zdruzgotanego.

Można śmiało powiedzieć, że widzowie życzą Peterowi dużo szczęścia bratniej duszy, ale musimy zobaczyć, który dramat wydarzy się pierwszy w kontrowersyjnym odcinku fantasy. Jak powiedział kiedyś Szekspir: „Kurs prawdziwej miłości nigdy nie był tak łatwy”. Lub w tłumaczeniu na reality TV: „Spodziewaj się turbulencji!”

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak oglądać The Bachelor online z dowolnego miejsca na świecie.

Oglądaj The Bachelor online spoza swojego kraju

Jeśli jesteś z dala od domu, odwiedzasz krewnych lub za granicą w poszukiwaniu własnego kochanka w odległych klimatach, nie rozpaczaj. Możesz łatwo śledzić, kto otrzymuje te czerwone róże.

Załóżmy, że znajdujesz się w kraju, w którym ta zawartość nie jest dostępna do przesyłania strumieniowego. Pobranie VPN pozwoli Ci oglądać The Bachelor online, gdziekolwiek jesteś. Ten prosty zestaw zmienia Twój adres IP, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do odcinków na żywo lub na żądanie, gdy tylko staną się dostępne, tak jakbyś był w domu.

Jak oglądać Barcelona vs Manchester United oglądać Ligę Mistrzów

Do wyboru są setki VPN, chociaż zalecamy ExpressVPN. Jego instalacja jest szybka, prosta i bezpośrednia. Jest również kompatybilny z wieloma urządzeniami, w tym Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Xbox, PlayStation, iOS i Android.

30-dniowa elastyczna gwarancja zwrotu pieniędzy ExpressVPN jest trudna do polemiki. Co więcej, możesz kupić abonament roczny z 49% rabatem i dodatkowe 3 miesiące ZA DARMO - świetna oferta na niezbędne oprogramowanie.

Po zainstalowaniu wybierz lokalizację swojego kraju ojczystego i po prostu kliknij Połącz. Wtedy zdasz sobie sprawę ze wszystkich plotek, romansów i wstrząsów, jakie ma do zaoferowania Kawaler, bez względu na to, gdzie jesteś na świecie.

1555362478 489 XNUMX XNUMX Jak oglądać Barcelona vs Manchester United oglądać Ligę Mistrzów

Jak oglądać The Bachelor online w Stanach Zjednoczonych

ABC USA

Łatwo. Jeśli masz kablówkę, możesz oglądać najnowszy odcinek The Bachelor w ABC początek o 8:7 ET i PT lub XNUMX:XNUMX CT. ABC ma również bezpłatną platformę internetową, na której można oglądać odcinki na żywo lub przejrzeć poprzednie raty z bieżącego sezonu, ale może być konieczne wprowadzenie danych od operatora telewizji kablowej.

Alternatywnie, istnieje wiele usług transmisji strumieniowej telewizji, które powinny zapewnić dostęp do programów ABC. Każda platforma ma bezpłatny okres próbny, zwykle około 7 dni:

  • Hulu + telewizja na żywo: podstawowy pakiet z ponad 65 kanałami i treściami na żądanie za 54.99 USD miesięcznie. Dostępnych jest wiele dodatkowych modułów. Sprawdź, czy ABC jest dostępne w Twojej okolicy. Jeśli nie możesz transmitować na żywo, odcinki Bachelor są dostępne online, aby obejrzeć dzień po emisji programu.
  • AT&T teraz: Ma wiele planów, najtańszy to 65 dolarów miesięcznie na ponad 40 kanałów, w tym ABC i HBO. Ponieważ usługa ABC jest dostępna tylko na niektórych rynkach, musisz sprawdzić, czy masz dostęp do transmisji na żywo z kanału.
  • YouTube TV: 44.99 USD za ponad 70 kanałów. Odcinki licencjackie można oglądać na żądanie i na żywo, chociaż dostępna jest podwójna kontrola ABC, aby przesyłać strumieniowo w Twojej okolicy, wprowadzając swój kod pocztowy.
  • Amazon Prime Wideo: możesz kupić najnowsze odcinki Bachelor bez rejestracji w Amazon Prime (1.99 USD za jakość SD). Ponadto aplikację ABC można bezpłatnie pobrać na urządzenia z systemem Android (Apple TV, Amazon Fire Stick, Roku, Xbox 360), ale musisz wprowadzić dane uwierzytelniające operatora telewizji kablowej. Pamiętaj, że transmisje na żywo ABC są dostępne tylko na niektórych rynkach.

1555362478 466 XNUMX XNUMX Jak oglądać Barcelona vs Manchester United oglądać Ligę Mistrzów

Jak oglądać The Bachelor online w Kanadzie

Telewizja miejska

Citytv emituje co tydzień odcinki Bachelor o 7:XNUMX czasu wschodniego, na całą godzinę przed wejściem na ekrany w Ameryce Północnej. Ich platforma internetowa umożliwia również oglądanie transmisji na żywo i nadrabianie zaległości w poprzednich odcinkach za darmo, ale najpierw musisz podać dane dostawcy telewizji.

1555362478 490 XNUMX XNUMX Jak oglądać Barcelona vs Manchester United oglądać Ligę Mistrzów

Jak oglądać The Bachelor Online w Wielkiej Brytanii

Niestety dla Brytyjczyków nie będzie żeglowania, sezon licencjacki 24 nie będzie dostępny po drugiej stronie stawu. Ponieważ ITVBe oferuje obecnie tylko kilka starszych odcinków z 23 sezonu, może minąć trochę czasu, zanim Wielka Brytania dogoni wybryki Petera Webera.

1555362478 542 XNUMX XNUMX Jak oglądać Barcelona vs Manchester United oglądać Ligę Mistrzów

Jak oglądać The Bachelor online w Australii

The Nine Network powstrzymało się od emisji The Bachelor w Ameryce po sezonie 22. Ale jeśli masz niezachwiane pragnienie romantycznych zmartwień Petera Webera, Victorii F i ich przyjaciół, możesz postępować zgodnie z naszymi wskazówkami VPN wymienionymi powyżej i oglądać The Bachelor online. Z dowolnego miejsca na świecie możesz odzyskać wszystkie te niezręczne daty 2 w 1 oraz zawieszające i niepewne usunięcia.

Udostępnij to