Jak oglądać Survivor online: Przesyłaj strumieniowo Winners at War z dowolnego miejsca

Jak oglądać Survivor online: Przesyłaj strumieniowo Winners at War z dowolnego miejsca Program telewizyjny Survivor jest uosobieniem odporności. Grupa kandydatów uwięzionych razem przez ponad miesiąc jest zmuszona żyć samotnie, stawić czoła trudnym wyzwaniom ze strony zespołu i starać się uniknąć eksmisji do wygraj milion dolarów i zostań „jedynym ocalałym”. Trwałość serialu jest równie imponująca. Prowadzony przez Jeffa Pabsta od jego powstania w 2000 roku, pozostaje jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych w telewizji. Niezależnie od tego, gdzie na świecie jesteś, pomożemy Ci, abyś mógł to zobaczyć.

Oglądaj Survivor online: kiedy i gdzie?

Chcesz się dobrze bawić na Fidżi? Survivor: Winners at War jest emitowany w każdą środę wieczorem w CBS o 8:7 ET/PT i XNUMX:XNUMX CT. Odcinki są również dostępne dla oglądać na żywo w CBS All Access i na żądanie, gdy tylko będą dostępne. Producenci radykalnie podnieśli stawkę w Survivor: Winners at War. Nazwany „największą bitwą w historii Survivor”, skupia dwudziestu byłych zwycięzców, najlepszych z najlepszych, aby walczyć o bezprecedensową nagrodę w wysokości 2 milionów USD. Wśród nich „Boston Rob” Mariano, Parvati Shallow i jedyna podwójna zwyciężczyni w historii serialu, Sandra Díaz-Twine. Powrót Edge of Extinction przyniesie jeszcze więcej ciepła na Fidżi, kołem ratunkowym dla wcześniej wybranych kandydatów, podczas gdy ten pierwszy wprowadził żetony ognia, które pozwalają ludziom kupować luksusy, jedzenie i korzyści. Spodziewaj się dramatu, skradania, więcej zwrotów akcji niż zwykli podejrzani. Aby uniknąć przegapienia prób i udręk tego epickiego 40. sezonu, czytaj dalej.. Szczegółowo opisujemy, jak Oglądaj Survivor: Winners at War online z dowolnego miejsca i co zrobić, jeśli utkniesz z dala od domu.

Oglądaj Survivor: Winners at War online z dowolnego kraju

Geoblokady, które sprawiają, że czujesz się jak wyrzutek na skraju wyginięcia? Jeśli jesteś poza domem w interesach lub na dłuższych wakacjach, kiedy dostępne są najnowsze odcinki, nie rozpaczaj. Nadal możesz cieszyć się najnowszymi historiami Survivor. Lub powiedzmy, że znajdujesz się w obszarze, w którym ta treść nie została udostępniona. Korzystanie z VPN pozwoli ci przesyłać strumieniowo Survivor: Winners at War za pośrednictwem transmisji strumieniowej bez względu na to, gdzie oglądasz.. To podstawowe oprogramowanie może zmienić Twój adres IP, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do każdego odcinka na żywo lub na żądanie, gdy odcinki stają się dostępne, tak jakbyś był w domu. Istnieją setki VPN, które możesz kupić online, ale zalecamy ExpressVPN. Jest szybki, bezpieczny i łatwy w instalacji. Jest kompatybilny z wieloma urządzeniami, w tym Apple TV, Amazon Fire TV Stick, Xbox, PlayStation oraz iOS i Android. Dzięki elastycznej 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy ExpressVPN jest szczególnie atrakcyjny. Ale jeszcze lepiej, jeśli kupisz plan roczny, otrzymasz 49% zniżki i dodatkowe 3 miesiące ZA DARMO — świetna okazja na niezbędny zestaw. Po zainstalowaniu po prostu wyszukaj lokalizację swojego kraju lub wybierz ją z predefiniowanej listy, a następnie kliknij Połącz. Następnie możesz oglądać Survivor online i przesyłać strumieniowo Winners at War z dowolnego miejsca, pozostawiając ci swobodę oglądania Jeffa Pabsta wznoszącego toast za konkurencję, ale nie dosłownie, podczas Rady Plemienia.

Jak oglądać Survivor: Winners at War Online w Stanach Zjednoczonych

Jeśli masz kablówkę, Survivor jest emitowany co tydzień w CBS o 8:7 ET/PT i XNUMX:XNUMX CT, a następnie jest dostępny do transmisji w CBS All Access w Stanach Zjednoczonych.. To nic nie kosztuje, jeśli masz kabel, po prostu wprowadź dane swojego dostawcy, aby zobaczyć. W przeciwnym razie kosztuje 5.99 € miesięcznie za ograniczony plan reklamowy i 9.99 € za transmisję strumieniową bez reklam. Alternatywnie, istnieje wiele usług przesyłania strumieniowego telewizji kablowej, które zaspokoją Twoje potrzeby związane z oglądaniem. Każdy ma bezpłatny okres próbny, zwykle 7 dni:

Jak oglądać Survivor: Winners at War Online w Kanadzie

Jeśli mieszkasz w Kanadzie i masz telewizję kablową, Global TV emituje nowe odcinki Survivor tego samego dnia i o tej samej porze, co w Stanach Zjednoczonych. Możesz również bezpłatnie uzyskać dostęp do usługi przesyłania strumieniowego online firmy Global, wprowadzając dane swojego dostawcy usług telewizyjnych. Pełne odcinki kanału są również dostępne za darmo na urządzeniach strumieniowych Roku przez pierwsze siedem dni po emisji.

Jak oglądać Survivor: Winners at War Online w Australii (BEZPŁATNIE)

Australijczycy mogą podziękować 9Now za dostarczanie im najnowszych programów komediowych, rozrywkowych i reality TV, WSZYSTKO ZA DARMO! Jeśli nie masz telewizji kablowej, możesz oglądać programy na żywo i treści na żądanie za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego online 9Now. Po prostu Utwórz konto Nine i zaloguj się, aby oglądać Survivor online. Oczywiście, jeśli jesteś daleko, musisz połączyć się z usługą VPN, taką jak ExpressVPN, aby oglądać Winners at War z dowolnego miejsca.

Jak oglądać Survivor: Winners at War Online w Wielkiej Brytanii

Niestety, Brytyjscy fani nie są zaproszeni na imprezę. W tej chwili nie ma bezpośredniego sposobu oglądania programów CBS na żywo lub na żądanie. Jedynym sposobem, o którym możemy pomyśleć, jest skorzystanie z VPN, jak wspomniano powyżej, i oglądanie usługi takiej jak CBS All Access (chociaż może to wymagać posiadania amerykańskiej karty kredytowej, aby zakończyć proces) lub 9Now.   ExpressVPN- Najlepszy ruch VPN nr 1 Torrent i P2P