Statek jest naprawiany, co oznacza, że ​​Korvo i Yumyulack w końcu postanowili opuścić tę zapomnianą przez Boga planetę, ale to nigdy nie jest takie proste, prawda? Katastrofalny start oznacza, że ​​Solar Opposite musi zostać z nami trochę dłużej., a wiesz, co to oznacza: Mur zyskuje nowych mieszkańców! Jak zawsze dziwnie, brutalnie i radośnie bluźnierczy, tutaj pokazujemy jak oglądać Solar Opposites sezon 2 online i przesyłać strumieniowo wszystkie odcinki za darmo z dowolnego miejsca.

Podczas gdy w pierwszym sezonie Korvo (Justin Roiland), Terry (Thomas Middleditch), Jesse (Mary Mack), Yumyulack (Sean Giambrone) i Pupa po prostu terroryzowali własną okolicę, w drugim sezonie Solar Opposites stają się międzynarodowei nie jest to dobra wiadomość dla wszystkich, a już najmniej dla wszystkich londyńczyków.

Wezwanie pomocy Shlorpian wzywa gang do stolicy Wielkiej Brytanii i możesz się domyślić, co będzie dalej. Niektóre z atrakcji to miły wieczorny spacer po Westminster Bridge, górujące nad nim London Eye, pobyt w więzieniu i oczywiście ucieczka z więzienia.

Yumyulack uwalnia także trio przeklętych potworów, które sam stworzył, w postaci gigantycznych zmutowanych psów, które zjadają ludzi i wysysają ich do wina ... i roztapiającego twarz wzmocnienia w pachwinie.

Więc bez zbędnych ceregieli Oto jak oglądać Solar Opposites sezon 2 online i streamować każdy odcinek, gdziekolwiek jesteś.

Jak oglądać transmisję Solar Opposites w sezonie 2?

Oglądaj online Hulu sezonu 2 Solar Opposites

Spis treści

Jak oglądać Solar Opposites sezon 2 ZA DARMO w USA?

1616712418 211 2 XNUMX Jak oglądać Solar Opposites online w sezonie XNUMX

W Stanach Zjednoczonych możesz oglądać Solar Opposites wyłącznie w Hulu, a wszystkie osiem odcinków sezonu 2 trafi na platformę w piątek 26 marca.

Wszystko, czego potrzebujesz, to podstawowa subskrypcja Hulu, która kosztuje 5.99 USD miesięcznie, taniej niż Netflix i Disney Plus. Co więcej, studenci mogą zapisać się na marne 1.99 USD.

Ale poczekaj! Nowi subskrybenci mają prawo do bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego Hulu. W międzyczasie możesz oglądać cały nowy sezon i cieszyć się fantastycznymi filmami, takimi jak Gdyby ulica Beale umiała mówić, Palm Springs i Pasożyt; Seriale Monsterland, Bob's Burgers i niektóre z The Handmaid's Tale, a także obejrzyj Framing Britney Spears, dostępną wyłącznie dla Hulu.

Jeśli chcesz więcej pełnej wymiany kabla, dostępna jest również opcja Hulu + Live TV za 64.99 USD miesięcznie. Jego oferta ponad 65 kanałów, w tym ABC, ESPN, Fox, National Geographic, A&E i FX, dodaje do obszernej biblioteki na żądanie Hulu, która oferuje również tygodniowy okres próbny, aby sprawdzić, czy to działa dla Ciebie.

Telewizja Hulu i Hulu + Live TV obsługuje szeroką gamę urządzeń, więc istnieje wiele sposobów na oglądanie ulubionych programów: urządzenia Apple i Android, Roku i Apple TV, konsole PlayStation 4 i Xbox, Apple TV, Nintendo Switch i nie tylko.

Możesz także dostosować swój plan za pomocą kanałów premium, takich jak HBO Max i Showtime, wybrać nieograniczoną liczbę ekranów lub wybrać Hulu (bez reklam) do nieprzerwanego przesyłania strumieniowego.

oglądaj słoneczne przeciwieństwa sezonu 2 online we francji

Jak oglądać sezon 2 Słonecznych przeciwieństw online w Wielkiej Brytanii

1616712418 952 2 XNUMX Jak oglądać Solar Opposites online w sezonie XNUMX

Fani Solar Opposites z Wielkiej Brytanii muszą poczekać trochę dłużej, aby zobaczyć, jak ich stolica została zniszczona, a sezon 2 ma mieć premierę w Disney Plus w piątek, 9 kwietnia., tydzień po ostatnim odcinku sezonu 1 serwisu streamingowego.

W Wielkiej Brytanii subskrypcja Disney Plus kosztuje 7.99 EUR miesięcznie lub 79.90 EUR rocznie.

Ze względu na charakter programu Solar Opposites mieszka w sekcji Star w Disney Plus, więc upewnij się, że włączone są treści dla dorosłych.

Oprócz tego, że jest wyłącznym domem dla The Falcon and the Winter Soldier i całego kanonu MCU, Disney Plus zapewnia również dostęp do ogromnego poprzedniego katalogu Disneya, a także Fox i Pixar.

Oznacza to, że dorośli będą mogli oglądać każdy odcinek The Simpsons, jaki kiedykolwiek powstał, a dzieci będą mogły oglądać klasyczne filmy Disneya, takie jak Kopciuszek, Mała Syrenka, Król Lew i nie tylko.

oglądaj słoneczne przeciwieństwa sezonu 2 online w Kanadzie

Jak oglądać sezon 2 Słonecznych przeciwieństw online w Kanadzie

1616712418 952 2 XNUMX Jak oglądać Solar Opposites online w sezonie XNUMX

Tak samo jest w Kanadzie, gdzie członkostwo Disney Plus kosztuje 11,99 CAD miesięcznie lub 119,99 CAD za rok.

Podobnie jak w Wielkiej Brytanii, sezon 2 Solar Opposites trafi do serwisu streamingowego w piątek 9 kwietnia, a nowe odcinki pojawiają się co tydzień.

zobacz słoneczne przeciwieństwa online australia

Jak oglądać przeciwieństwa Słońca w Internecie w Australii

1616712418 952 2 XNUMX Jak oglądać Solar Opposites online w sezonie XNUMX

Co ciekawe, nadal nie jest jasne, kiedy Solar Opposites sezon 2 pojawi się w Australii, ale pierwszy sezon animowanej komedii można złapać, zgadłeś, Disney Plus.

Subskrypcja kosztuje 11,99 AUD miesięcznie lub 119,99 AUD rocznie w Australii.

Chociaż wciąż czekamy na datę premiery Słonecznych przeciwieństw w Australii, myślimy, że prawdopodobnie nie będziesz musiał czekać zbyt długo.

Najlepsze oferty i pakiety dnia Disney +

TOP. jeden
Disney +
Disney +
Premium bez reklam; Nieograniczone pobieranie na maksymalnie 10 urządzeniach; Ponad 100 tytułów w 4K UHD i HDR
Udostępnij to