Zbierz najbliższych przyjaciół, włącz telewizor i przygotuj się na coroczną, pełną winy przyjemność: Love Island powraca. Długo czekaliśmy 10 miesięcy, aby pożegnać się z zeszłorocznymi nominowanymi, ale wielkie randkowe wydarzenie pełne wyzwań, kłótni i niezręcznych lekarzy o imieniu Alex sprawi, że będzie to jego własne. Wróć dziś wieczorem do telewizji! Jesteśmy tutaj, aby powiedzieć Ci, jak oglądać Love Island online, nawet jeśli jesteś na wakacjach, kiedy tak jest.

Spójrz na wyspę miłości: kiedy i gdzie?

ITV2 to miejsce docelowe dla Love Island w telewizji lub wielu opcji przesyłania strumieniowego ITV, jeśli nie możesz oglądać telewizji; patrz sekcja poniżej.

Chwyć popcorn i zbierz przyjaciół na pogawędkę, Love Island powraca dziś wieczorem! Zaloguj się w poniedziałek, 3 czerwca o godzinie 9:22 czasu paryskiego. Wróci każdej nocy w tygodniu (lub 2 godziny w ITV1 + XNUMX).

do mega-fanów wyspy miłości, jest też The Hotly Weekly o 21:22 czasu paryskiego i oczywiście w niedzielne popołudnie, aby zakończyć tydzień o XNUMX:XNUMX.

Po jego powrocie dziś o 9:00 (czasu paryskiego), wróciły dni telewizyjnej randki z dramatem po letnim spotkaniu. Jeśli jesteś fanem, który liczył od początku zeszłorocznej niezręcznej sceny randkowej lub jesteś początkującym w tym zjawisku (och, świętujesz!), To jedyna rzecz, którą widziałeś. Miejsce, w którym potrzebujesz wszystkiego, co musisz wiedzieć o tegorocznych godzinach oglądania.

W zeszłym roku 59 dni Jacka Finchama i Danny'ego Dyera, jego konkurentów, były imponujące. Zwyciężył Dani Dyer, a dumni zwycięzcy to 50,000 XNUMX €.

Chociaż żadnej parze w serii nie udało się trzymać razem w ciągu ostatniego roku, mamy duże nadzieje na długowieczność opalenizny Romeo i Julii z 2019 roku.

Tak więc, jeśli jesteś gotowy do oglądania Love Island 2019 online i potrzebujesz tylko miejsca i czasu, przewiń w dół, aby zobaczyć, jak oglądać program randkowy z # 39, roku dzisiejszego wieczoru! Niezależnie od tego, czy jesteś w Wielkiej Brytanii, czy Twoje wakacje są w złym czasie, mamy podstawy, aby wiedzieć, gdzie szukać.

1555362478 490 XNUMX XNUMX Jak oglądać Barcelona vs Manchester United oglądać Ligę Mistrzów

Jak oglądać Love Island online za darmo w Wielkiej Brytanii?

Jeśli zostaniesz w Wielkiej Brytanii cały czas w serialu, oglądanie tego nie może być prostsze. Po prostu spotykaj się z przyjaciółmi i rodziną o 9:00 od poniedziałku do piątku, co tydzień, aby być świadkiem walki o nadmierną opaleniznę o pieniądze. Każdy odcinek jest emitowany o 9:00 czasu paryskiego i zaczyna się w poniedziałek, 3 czerwca.

Ale jeśli wolisz oglądać Love Island online, możesz łatwo obejrzeć go na stronie ITV lub obejrzeć na swoich urządzeniach mobilnych za pośrednictwem aplikacji ITV Hub, którą możesz pobrać tutaj na Androida, a tutaj na iPhone'a lub iPada.

Innym sposobem oglądania ITV online jest TVPlayer.com. Preferujemy tę opcję, ponieważ przepływ jest lepszy i bardziej stabilny. Jest to również szybsza, bardziej responsywna i szybsza w użyciu witryna. Jest to również zawsze bezpłatne i legalne.

Jak oglądać Love Island online spoza kraju?

Jeśli przyjeżdżasz z Wielkiej Brytanii i planujesz wakacje podczas koncertu, to najwyraźniej nie jesteś zbyt przywiązany do Love Island! Ale nie martw się, pomożemy Ci uniknąć kłopotliwej geoblokady, która pozwoli Tobie i Twoim znajomym złapać Wyspę Miłości podczas wakacji. Korzystając z VPN, możesz zmienić swój adres IP na adres w Wielkiej Brytanii, umożliwiając strumieniowe przesyłanie wydarzenia przy użyciu konta ITV. Czytaj dalej, a pokażemy Ci, jak to zrobić.

Jak oglądać Barcelona vs Manchester United oglądać Ligę Mistrzów

VPN jest do tego idealny, ponieważ umożliwia zmianę adresu IP, tak aby wyglądał na zupełnie inną lokalizację. Przetestowaliśmy setki sieci VPN i możemy polecić je jako trzy najlepsze obecnie dostępne sieci VPN:

1. Express VPN (z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy
Jest to obecnie najlepsza sieć VPN na świecie. Możesz oglądać na wielu urządzeniach jednocześnie, w tym na telewizorach Smart TV, Fire TV, komputerach, Macach, telefonach z Androidem, iPadach, tabletach i innych. Odkryj Express VPN i zyskaj 3 miesiące ZA DARMO w ramach rocznego planu.
2. Technologia NordVPN SmartPlay sprawia, że ​​NordVPN jest doskonałą, niedrogą opcją przesyłania strumieniowego.
3. IPVanish obsługuje do 10 urządzeń, co jest doskonałe z punktu widzenia mobilności i kładzie nacisk na bezpieczeństwo.

  • W Stanach Zjednoczonych? Odkryj najlepsze usługi VPN w Stanach Zjednoczonych.

 

Udostępnij to