Fenomen telewizji Downton Abbey trwał sześć sezonów, liczne programy specjalne i film z 2019 roku – czarująca publiczność na całym świecie z bogatym odtworzeniem Anglii z początku XX wieku i międzyludzkich spraw arystokratycznej rodziny Crawleyów i ich personelu domowego. Jest to dobrze zaprojektowany telewizor komfortowy i możesz oglądać Downton Abbey online, gdziekolwiek transmitujesz.

Spis treści

Lista kontrolna Opactwa Downton

Downton Abbey nakręciło swoje pierwsze ekrany w 2010 roku. Przyciągnięcie oddanej publiczności, dtrwała sześć sezonów, zanim zakończyła się na początku 2016 r.. Film pojawił się trzy lata później, ponownie łącząc fanów z rodziną Crawley, gdzie serial się skończył.

Stworzona i napisana wspólnie przez Juliana Fellowesa seria skupiała się na posiadłości Yorkshire w Downton Abbey w latach 1912-1926., każdy sezon przedstawiający ważne wydarzenia historyczne i ich wpływ na rodzinę Crawley: w tym wybuch I wojny światowej, pandemia grypy w Hiszpanii i irlandzka wojna o niepodległość.

Hugh Bonneville i Elizabeth McGovern prowadzą obsadę odpowiednio jako hrabia i hrabina Grantham., która mając tylko trzy córki, rozpaczliwie pragnie, aby Downton odziedziczył męski potomek. Daleki kuzyn Matthew Crawley (Dan Stevens) staje się następny w kolejce, nawiązując romantyczny związek z córką Earla, Mary (Michelle Dockery), podczas gdy Maggie Smith chełpi się jako arogancka wdowa, zawsze balansująca na kawałku ciasta. Duża lista pracowników domowych rozpala pożary w domu Downton, w tym pokojówka panny O'Brien, lokaj Thomas Barrow, nowy kamerdyner M. Bates i kamerdyner Earla Carsona.

Anglofile spotykają się w jednym z najbardziej cenionych przez krytyków anglojęzycznych programów telewizyjnych XXI wieku. Przygotuj tę herbatę i rozłóż bułeczki, póki szczegółowo opisujemy, jak oglądać Downton Abbey online z dowolnego miejsca na świecie.

Jak oglądać Opactwo Downton online spoza swojego kraju

Jeśli znajdujesz się poza swoim zwykłym krajem zamieszkania i próbujesz uzyskać dostęp do zwykłej usługi przesyłania strumieniowego, ograniczenia blokowania geograficznego prawdopodobnie uniemożliwią Ci dostęp do treści. W taki sposób, że uniemożliwi to oglądanie Downton Abbey online.

Na szczęście rozwiązanie jest proste. Pobranie najlepszej sieci VPN pozwoli Ci oglądać Downton Abbey online, gdziekolwiek jesteś. To nieocenione oprogramowanie zmienia Twój adres IP, dzięki czemu możesz oglądać wszystkie swoje ulubione programy na żywo lub na żądanie, tak jakbyś był w domu leżąc na kanapie.

1627420713 Niektóre smartfony Nokia będą teraz z preinstalowanym

Do wyboru są setki VPN, ale naszym ulubionym jest ExpressVPN. Oprócz tego, że jest szybki, bezproblemowy i łatwy w instalacji, jest również kompatybilny z różnymi technologiami: Apple TV, Amazon Fire TV Stick, Xbox, PlayStation, iOS i Android, żeby wymienić tylko kilka.

Ponadto, 30-dniowa elastyczna gwarancja zwrotu pieniędzy ExpressVPN jest trudna do polemiki. Co więcej, możesz kupić abonament roczny z 49% rabatem i dodatkowe 3 miesiące ZA DARMO - świetna okazja za fajny zestaw.

Po zainstalowaniu po prostu wybierz lokalizację swojego kraju i kliknij połącz. Powinieneś być w stanie oglądać Downton Abbey online bez względu na to, gdzie jesteś.

Jak bezpłatnie oglądać Downton Abbey Online w USA

Downton Abbey Online w USA

Nie będziesz potrzebować swojego lokaja ani lokaja, aby pomóc ci streamować Downton Abbey, ponieważ Amazon Prime Video ułatwił Ci to. Wszystkie 52 odcinki są dostępne do streamowania w ramach 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego.. Namiętni fani powinni być w stanie pochłonąć serię w mgnieniu oka, ale jeśli nie, zapłacą 12.99 euro za dostęp co miesiąc lub 119 euro rocznie. To dobra okazja, ponieważ Prime ma obszerną bibliotekę filmów i programów telewizyjnych oraz wspaniałe korzyści, takie jak dostawa z dnia na dzień.

TSerial można również oglądać przez PBS online, chociaż możesz uzyskać do niego dostęp tylko kupując paszport Trzynaście za minimalną darowiznę w wysokości 5 €. Ta płatność będzie dokonywana co miesiąc, chyba że powiesz im, że chcesz anulować.

Jeśli wolisz pobrać Downton Abbey do ponownego oglądania, możesz kupić całą serię na Amazon, Fandango Now, Vudu i Apple iTunes. Odcinki kosztują 1.99 euro na Fandango Now, a sezony wahają się od 10 do 14 euro. Możesz dodatkowo zapłacić za jakość HDX w Vudu, podczas gdy fani Abbey, którzy chcą kupić wszystkie sześć sezonów, mogą to zrobić za pośrednictwem Apple iTunes za łączną kwotę 84.99 EUR.

Jak bezpłatnie oglądać Opactwo Downton online w Wielkiej Brytanii

W Wielkiej Brytanii duchowy dom posiadłości Downton AbbeyBrytyjczycy mają kilka opcji nadawania serialu. Amazon Prime Video to świetna opcja z hojnym 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym, ale później miesięczny koszt wynosi 7.99 EUR miesięcznie lub 79 EUR rocznie.

Alternatywnie, BritBox, platforma pozbawiona reklam, poświęcona najlepszym brytyjskim programom telewizyjnym, oferuje własny 30-dniowy okres próbny, który następnie kosztuje 5.99 EUR miesięcznej opłaty.. Nowe teraz abonenci telewizyjni możesz wybrać Entertainment Pass i cieszyć się 7 dni Downton bez żadnych kosztów. Jednak po zakończeniu testu kosztuje 8.99 € miesięcznie, ale warto ze względu na wybór programów telewizyjnych, np. Westworld, Parks and Recreation, Boardwalk Empire itp.

Jeśli chcesz kupić opactwo Downton, wszystkie sezony są dostępne w Apple iTunes, od 7 EUR na sezon 1 do 18.99 EUR maksymalnie. W Sky Store wszystkie stacje kosztują 11.99 euro za sztukę, także w pysznej jakości HD.

Anglik (lub kobieta) w Nowym Jorku (lub gdzie indziej), pamiętaj, że jeśli nie możesz uzyskać dostępu do usługi przesyłania strumieniowego w Wielkiej Brytanii, VPN pozwoli ci oglądać Opactwo Downton online, gdy jesteś poza domem.

Jak bezpłatnie oglądać Opactwo Downton online w Kanadzie

Ponownie Amazon Prime Video transmituje sagę rodziny Crawley. Podczas gdy większość Kanadyjczyków ma prawo do miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego, mieszkańcy Quebecu otrzymują dwa w cenie jednego: zapłać miesięczną opłatę 7.99 CAN za dwa miesiące dostępu. W związku z tym mieszkańcy francuskojęzyczni mogą również przesyłać strumieniowo Downton Abbey za pośrednictwem usługi iciTouTV.

¿Czy chcesz być właścicielem programu? Możesz pobrać cyfrowo wszystkie 6 sezonów z Apple iTunes w cenach od 14.99 CAD do 19.99 CAD.

Jeśli byłeś poza krajem, w tym momencie mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe, pamiętaj, że ExpressVPN pozwoli Ci oglądać Downton Abbey z Twojej regularnej usługi przesyłania strumieniowego.

Opactwo Downton 1 1

Jak bezpłatnie oglądać Opactwo Downton online w Australii

Amazon Prime Video jest jedyną firmą, która transmituje Downton Abbey Down Under. Możesz oglądać ten brytyjski dramat w ramach 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, po którym zostanie naliczona opłata 6.99 AUD miesięcznie. Możesz również anulować swoją subskrypcję w dowolnym momencie.

Jeśli potrzebujesz romansów z serialu i narodowych rywalizacji z beczki, wszystkie 6 sezonów można kupić: 17.99 € do 22.49 € przez Google Play, 9.99 € do 19.99 € przez Apple iTunes.

plakat filmowy opactwa Downton

(Zdjęcie: Amazon Prime)

Jak oglądać film Downton Abbey online z dowolnego miejsca

Jeśli zakończenie serii pozostawiło cię w żałobie, ostatni film będzie mile widzianym balsamem. Wydany w Stanach Zjednoczonych 20 września 2019 roku film połączył nas ponownie z rodziną Crawleyów kilka lat po wydarzeniach sezonu 6. Było to w 1927 roku, a król Jerzy V i jego żona Mary udali się do Opactwa Downton podczas trasy koncertowej. Yorkshire. Rodzina spotyka się w tym kluczowym wydarzeniu: konfrontacji z królewskimi pomocnikami, udaremnienia zamachu i zakochania się.

Przeczytaj poniżej, aby zobaczyć, gdzie obejrzeć online film Downton Abbey, w zależności od Twojej lokalizacji:

USA – HBO Go z abonamentem kablowym; Wideo z HBO Now lub Amazon Prime

Wielka Brytania - brak opcji przesyłania strumieniowego, ale film można kupić w Amazon Video, Chile lub Apple iTunes.

Australia: Foxtel Now lub Amazon Prime Video, które oferują bezpłatne wersje próbne.

Kanada – Zazdrość. Wypróbuj dodatek Crave with the Movies + HBO za darmo przez 30 dni, który pozwoli Ci obejrzeć film Downton Abbey i nie tylko. Następnie ta subskrypcja kosztuje 19.98 CAD miesięcznie (plus podatek).

Opactwo Downton

Udostępnij to