Jak oglądać Crisis on Infinite Earths: szczegóły dotyczące zamawiania i przesyłania strumieniowego online

Jak oglądać Crisis on Infinite Earths: szczegóły dotyczące zamawiania i przesyłania strumieniowego online Z największymi superbohaterami w kanonie DC Comics, crossoverami Arrowverse są teraz ważnymi wydarzeniami w kalendarzu każdego fana telewizji i jesteśmy tutaj, aby powiedzieć Ci, jak oglądać Crisis on Infinite Earths w tym roku.

Kryzys na Nieskończonej Ziemi Lista kontrolna

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach w szóstym dorocznym crossoverze Arrowverse, po Elseworlds w 2019 roku specjalny pięcioodcinkowy program, który łączy Supergirl, Batwoman, Flasha, Arrow i DC's Legends of Tomorrow. Wszystkie odcinki są obecnie dostępne w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii lub będą dostępne wkrótce. Zawiera kilka najlepszych programów o superbohaterach, Kryzys na Nieskończonych Ziemiach obejmuje pięć odcinków, pierwszy dla Supergirl, drugi dla Batwoman, trzeci dla Flasha, czwarty dla Arrow i ostatni dla DC's Legends of Tomorrow. Nie chcemy wam niczego zepsuć, ale można śmiało powiedzieć, że superbohaterowie są naprawdę temu przeciwni w tym roku, ponieważ Anti-Monitor stara się zniszczyć cały multiwers. Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem DC Comics, czy po prostu szukasz łatwego sposobu na wciągnięcie się w nowy serial, oto jak oglądać Crisis on Infinite Earths online i streamować crossover we właściwej kolejności, w tym wszystkie opcje wyświetlania. Całkowicie za darmo.

Jak oglądać Crisis on Infinite Earths spoza swojego kraju

Jeśli próbujesz uzyskaj dostęp do treści przesyłanych strumieniowo z telewizji The CW lub NOW TV z zagranicy, możesz nie być w stanie tego zrobić z powodu ograniczeń związanych z blokowaniem geograficznym. Ale jest proste, całkowicie legalne rozwiązanie. Pobranie jednej z najlepszych sieci VPN pozwoli Ci oglądać Crisis on Infinite Earths w kolejności z dowolnego miejsca. To proste oprogramowanie zmienia Twój adres IP, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do odcinków na żywo lub na żądanie, tak jak w domu, dzięki czemu streaming CW i NOW TV za darmo to realna opcja z dowolnego miejsca na świecie. Chociaż istnieją setki VPN do wyboru, nadal polecamy ExpressVPN. Oprócz tego, że jest szybki, prosty i łatwy w instalacji, jest również kompatybilny z wieloma urządzeniami: Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Xbox, PlayStation, iOS i Android, by wymienić tylko kilka głównych. Ponadto trudno dyskutować z elastyczną 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy ExpressVPN. Co więcej, możesz kupić plan roczny z 49% rabatem i dodatkowe 3 miesiące ZA DARMO — świetna okazja na niezbędne oprogramowanie. Po zainstalowaniu wybierz lokalizację swojego kraju i po prostu kliknij połącz. Następnie możesz łatwo oglądać Crisis on Infinite Earths online i skorzystaj z wielu bezpłatnych opcji przeglądania przedstawionych poniżej.

Obejrzyj Kryzys na nieskończonych ziemiach: część 1 — Supergirl

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach zaczyna się od Supergirl, sezonu 5, odcinka 9, podczas gdy Monitor i Harbinger gromadzą największych superbohaterów na świecie, aby zmierzyć się z Anty-Monitorem.

Obejrzyj Kryzys na nieskończonych ziemiach: część 2 — Batwoman

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach Część 2 jest w Batwoman Sezon 1, Odcinek 9. Ale to skomplikowane, szczególnie dla ludzi w Wielkiej Brytanii. Faktycznie, Batwoman właśnie rozpoczęła nadawanie na E4 w Wielkiej Brytanii i odcinek 9 nie powinien ukazać się przed majem, co zaburza porządek działania dyktowany przez Sky. W USA jest to łatwiejsze, ale w momencie pisania tego tekstu było nadal dostępne do bezpłatnego przesyłania strumieniowego za pośrednictwem strony internetowej The CW.

Obejrzyj Kryzys na nieskończonych ziemiach: część 3 — Błysk

Następnie chcesz zobaczyć część 3 Crisis on Infinite Earths, jest ona dostępna w The Flash Sezon 6, Odcinek 9. W Wielkiej Brytanii jest to łatwe, ale przestał nadawać za darmo w Stanach Zjednoczonych na stronie The CW. Oznacza to, że będziesz musiał go kupić, chyba że przebywasz w Stanach Zjednoczonych z zagranicy, w takim przypadku Korzystanie z VPN pozwoli Ci podróżować do miejsc takich jak Wielka Brytania, gdzie mogą być dostępne inne opcje przesyłania strumieniowego.

Obejrzyj Kryzys na nieskończonych ziemiach: część 4 — Strzałka

Kontyntynuj oglądanie Crisis on Infinite Earths w kolejności, tym razem w Arrow Season 8, Episode 8, to właściwie można oglądać bezpłatnie w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Obejrzyj Kryzys na nieskończonych ziemiach: część 5 — Legendy jutra

Aby zacząć wszystko w dobrym stylu, DC Legends of Tomorrow Sezon 5 rozpoczyna się ostatnim odcinkiem Crisis on Infinite Earths, więc chcesz, aby odcinek 5 sezonu 1 Legends of Tomorrow zakończył oglądanie tegorocznego crossovera Arrowverse we właściwej kolejności. Po raz pierwszy zostanie wyemitowany w Wielkiej Brytanii w czwartek 2 kwietnia na Sky One o 20:00., po czym wyląduje w bardziej przystępnym cenowo bliźniaku sieci, NOW TV. W Stanach Zjednoczonych trzeba będzie za to zapłacić. Wszystko — najlepszy ruch torrent i P1P VPN nr 2