Czy odbędzie się metamorfoza gospodarza Steve'a Harveya? Feud Family Feud powraca z pojedynkiem między dwoma pokoleniami członków obsady Queer Eye – czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak oglądać Feud Family Feud online i streamować serial w dowolnym miejscu na świecie.

Feud rodziny celebrytów – lista kontrolna

W Stanach Zjednoczonych, Nowa seria Celebrity Family Feud w niedzielę, 31 maja o 8:XNUMX ET/PT w ABC. Kanał może być łatwo oglądany przez każdego bez kabla, korzystając z Hulu + Live TV – obecnie dostępny jest tygodniowy BEZPŁATNY okres próbny!

Nowy sezon zaczyna się od oryginalnego zespołu Queer Eye, kierowanego przez Carsona Kressleya, w ostatecznej obsadzie serialu w wersji Netflix, wyreżyserowanej przez Bobby'ego Berka. Nie trzeba dodawać, że czeka nas zabawny, godzinny odcinek!

Jonathan Van Ness, Antoni Porowski, Tan France i Wesley Hamilton dołączą do zespołu Bobby'ego. Przed nimi zespół Carson's Queson Eye OG z Tedem Allenem, Kyan Douglasem, Thomem Filicią i Jaiem Rodríguezem.

Jak zawsze, w programie gwiazdy i ich rodziny i przyjaciele rywalizują w konkursie, aby wymienić najpopularniejsze odpowiedzi na pytania typu ankiety zadawane 100 osobom, aby wygrać pieniądze na cele charytatywne. do wyboru.

Oprócz specjalnego Queer Eye, nowy sezon obiecuje także bitwę między gwiazdami ze Wschodniego Wybrzeża z „Jersey Shore” i gwiazdami z Zachodniego Wybrzeża z „Wzgórza”.

Nadchodzące odcinki powinny również zobaczyć 2Chainz, Cedric The Entertainer, Big Boi, Kevin Nealon, Drew Carey i gwiazdę Drag Race RuPaul.. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak oglądać Family Feud i transmitować każdy odcinek na żywo, bez względu na to, gdzie jesteś na świecie.

celebrytka 1

Jak oglądać rodzinne feud gwiazdy online w USA za darmo?

celebrytka 2

Ta piosenka jest łatwa, jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych, ponieważ każdy, kto ma dostęp do telewizji kablowej, może oglądać w telewizji ABC Feud Family Feud w niedziele o 8:7 ET i PT lub XNUMX:XNUMX CT.

ABC posiada również darmową platformę internetową, na której można oglądać odcinki na żywo lub przejrzeć poprzednie części bieżącego sezonu. Może być konieczne wprowadzenie danych dostawcy telewizji kablowej.

Alternatywnie istnieje wiele usługi transmisji strumieniowej w telewizji co powinno dać ci dostęp do programowania ABC. Każda platforma ma bezpłatny okres próbny, zwykle około 7 dni i jak powiedzieliśmy wcześniej, uważamy, że plan Hulu + Live TV jest prawdopodobnie najlepszą opcją dla większości ludzi, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego tygodniowy BEZPŁATNY okres próbny.

Inne niezawodne opcje to:

  • AT&T Now: Ma wiele planów, najtańsza cena to 65 euro/m za ponad 40 kanałów, w tym ABC i HBO. Ponieważ usługa ABC jest dostępna tylko na niektórych rynkach, musisz sprawdzić, czy masz dostęp do transmisji na żywo z kanału.
  • YouTube TV: 44.99 EUR za ponad 70 kanałów. Odcinki Feud Family Feud można oglądać na żądanie i na żywo, chociaż podwójne sprawdzenie ABC jest dostępne do przesyłania strumieniowego w Twojej okolicy, wpisując swój kod pocztowy.

Jak oglądać Rodzinny Feud z zagranicy?

Chociaż każdy w Wielkiej Brytanii łatwo to zobaczy Feud rodziny celebrytów przez ABC, ludzie z całego świata mogą mieć trudności z połączeniem się z nową grą wideo z powodu blokowania geograficznego.

W takim przypadku każdy Amerykanin przebywający obecnie za granicą może rozważyć skorzystanie z VPN. To sprytne oprogramowanie zmienia Twój adres IP, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do wszystkich treści i usług, za które już płacisz w domu, z dowolnego miejsca na świecie.

celebrytka 3

Do wyboru są setki VPN, zawsze polecamy ExpressVPN. Oprócz tego, że jest szybki, prosty i prosty w instalacji, jest również kompatybilny z wieloma urządzeniami: Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Xbox, PlayStation, iOS i Android, żeby wymienić tylko kilka z głównych.

Ponadto 30-dniowa elastyczna gwarancja zwrotu pieniędzy ExpressVPN jest trudna do polemiki. Co więcej, możesz kupić abonament roczny z 49% rabatem i dodatkowe 3 miesiące ZA DARMO - świetna okazja na niezbędne oprogramowanie.

Po zainstalowaniu wybierz lokalizację swojego kraju ojczystego i po prostu kliknij połącz, aby oglądać w domu Feud rodziny celebrytów z dowolnego miejsca na świecie.

celebrytka 4

 

 

Udostępnij to