ostrz swoje noże, Top Chef powraca, a 17. sezon popularnego reality show jest najlepszy w historii! W tym roku wybrani szefowie kuchni z poprzednich lat rywalizują o rekordową nagrodę w wysokości 250,000 XNUMX euro. Ale mają dużo pracy do wykonania, ponieważ Ruth Reichl i Marcus Samuelsson to tylko dwaj z zaciekłych sędziów gościnnych w Top Chef: All-Stars LA Read, a my powiemy Ci, gdzie możesz oglądać Top Chef online, gdziekolwiek jesteś.

Top Chef 17 wystartował w czwartek 19 marca. To amerykański program kulinarny, który dzwoni do Bravo Home i co tydzień emitowany jest w całym kraju o 10:XNUMX ET / ET. Chociaż Bravo jest lepiej znany jako kanał kablowy, jest również dostępny dla streamerów i przecinarek do kabli za pośrednictwem usług takich jak Hulu, który oferuje BEZPŁATNY miesięczny okres próbny, dzięki czemu możesz to sprawdzić samodzielnie.

Szefowie kuchni będą rywalizować ze sobą w typowych wyzwaniach kulinarnych, a oprócz ikon dla smakoszy, takich jak Reichl i Samuelsson, jest wielu sławnych gości, którzy chętnie obejmują Kelly Clarkson, Jon Favreau i Ali Wong. Zgodnie z oczekiwaniami fanów, Padma Lakshmi poprowadzi rozprawę, a sędziowie Tom Colicchio i Gail Simmons powrócą na kolejny występ.

Niemal każdy sezon imponującego 13-letniego kursu Top Chef jest reprezentowany przez jednego z tegorocznych członków obsady, którzy zostaną skróceni i zainstalowani w różnych miejscach, w tym w muzeum i Los Angeles Memorial Coliseum.

Innymi słowy, jest to idealne rozwiązanie, gdy przechodzisz przez najlepsze programy Netflix i potrzebujesz czegoś nowego, do czego możesz się dostroić, gdy cię izolują. Oglądaj z łatwością sezon 17 Top Chef online, postępując zgodnie z naszym przewodnikiem poniżej.

Szef kuchni

Jak oglądać transmisję strumieniową Top Chef Online: sezon 17 w USA?

Top Chef: All-Stars LA jest emitowany na kanale Bravo w Stanach Zjednoczonych, który jest dostępny jako część większości pakietów kablowych. Jeśli jednak nie jesteś zainteresowany długoterminowymi zobowiązaniami i wolisz strumieniować zawartość, sezon 17 Top Chef jest równie łatwy do oglądania, gdy jest emitowany o 10:XNUMX ET / PT w czwartkowe wieczory z jedną z następujących usług.

Pierwszym, który polecamy, jest Hulu, który oferuje Bravo jako część swojego pakietu Hulu + Live TV, kompletne rozwiązanie do cięcia kabli, które daje dostęp do ponad 65 kanałów telewizyjnych na żywo i na żądanie, a także oryginalnych treści Hulu. Kosztuje 54.99 USD miesięcznie, co może wydawać się dużo, ale jest tańsze niż większość solidnych pakietów kablowych, jeśli się nad tym zastanowić. Ponadto Hulu + Live TV oferuje tygodniowy bezpłatny okres próbny, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy to jest odpowiednie dla Ciebie, bez żadnych zobowiązań.

Jeszcze taniej, jeśli chcesz tylko oglądać Top Chef to Sling TV, którego niebieski pakiet kosztuje tylko 30 euro miesięcznie i zawiera Bravo. Nie dostaniesz żadnego oryginalnego programu, ale zaoszczędzisz kilka dolców i możesz zaoszczędzić jeszcze więcej, decydując się na pakiet kombi TV Orange i Blue Sling za jedyne 45 USD miesięcznie.

Ostatnią opcją jest fuboTV, którą oferuje również Bravo i zapewni Ci bezpłatną wersję próbną.

Jeśli subskrybujesz jedną z tych usług, ale z jakiegoś powodu znajdujesz się poza Stanami Zjednoczonymi, możesz korzystać z inteligentnego oprogramowania, takiego jak ExpressVPN, aby zobaczyć Top Chefa tak, jakbyś był w domu.

Jak zobaczyć online najlepszego szefa kuchni z całego świata?

Wiele usług przesyłania strumieniowego ma ograniczenia dotyczące blokowania geograficznego, co oznacza, że ​​nie możesz oglądać programów takich jak Top Chef tak, jak zwykle. Jest jednak proste rozwiązanie. Pobranie VPN umożliwi Ci strumieniowe przesyłanie strumieniowej usługi Top Chef online, gdziekolwiek jesteś. To proste oprogramowanie zmienia Twój adres IP, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do odcinków na żywo lub na żądanie, gdy tylko będą dostępne, tak jakbyś leżał na kanapie.

Chociaż do wyboru są setki VPN, nadal zalecamy ExpressVPN. Oprócz tego, że jest szybki, prosty i łatwy w instalacji, jest również kompatybilny z wieloma urządzeniami: Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Xbox, PlayStation, iOS i Android, aby wymienić tylko kilka głównych.

Ponadto, Elastyczna 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy ExpressVPN trudno się spierać. Co więcej, możesz kupić plan roczny z 49% zniżką i dodatkowymi 3 miesiącami BEZPŁATNIE — świetna oferta na niezbędne oprogramowanie.

Po zainstalowaniu wybierz lokalizację swojego kraju i po prostu kliknij Połącz. Wtedy możesz łatwo zobaczyć programistów prawie na całym świecie.

Udostępnij to