Czy uważasz, że rzeczywistość nie mogła być dziwniejsza niż jest obecnie? Postaraj się o wizę K1 na siebie i swoje przyszłe małżeństwo. To jest dokładnie to, w czym uczestniczą uczestnicy szczególnie okrutny/niezwykły/zabawny reality show, z którym muszą się zmierzyć. Jak oglądać „90-dniowy narzeczony” online i streamować najnowsze odcinki, w tym nadchodzącą ofertę specjalną kwarantanny?.

Lista weryfikacji „90-dniowy narzeczony”

„90-dniowy narzeczony” pierwszy wyemitowany w styczniu 2014 r. i jest teraz w swoim siódmym sezonie, każdy z nich może być streamuj w Stanach Zjednoczonych w Sling TV, cenna usługa. Program zwykle emitowane w TLC w USA i Wielkiej Brytanii; tak, ta sama NAFTA, która przez całe dzieciństwo była bastionem programów edukacyjnych i teraz w domu inne klasyki, takie jak Sweet Home Sextuplets i My 600-Lb Life. Czytaj dalej, aby zapoznać się z naszym przewodnikiem po krajach, w którym wyjaśniono, gdzie można zobaczyć „90-dniowy narzeczony” więcej szczegółów.

Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem Big Eda, czy dopiero zaczynasz serię, założeniem „90-dniowy narzeczony» jest stosunkowo prosta: podąża za parami, które negocjują delikatny trzymiesięczny okres, na który zezwala amerykańska wiza K1 na zawarcie małżeństwa.

Fanów reality TV czeka nie lada gratka, ponieważ ta stresująca sytuacja skutkuje mnóstwem ciężkich czasów, a spotkania z potencjalnymi teściami to tylko wierzchołek góry lodowej.

W rzeczywistości następny odcinek długiej serii to specjalny pięcioodcinkowy spin-off o nazwie 90-dniowy narzeczony: poddany kwarantannie, który łączy nagranie autoportretów i zdalne wywiady z ponad 40 byłymi członkami obsady, aby szczegółowo opisać wpływ pandemii koronawirusa na relacje.

Dla informacji, Wiza K1 jest wydawana obywatelom USA, którzy chcą poślubić obcokrajowca w Stanach Zjednoczonych. Chodzi o zawiązanie węzła w 90 dni lub twój partner musi wrócić do domu. To tak, jakby zaczynać od wyspy, z wyjątkiem tego, że wyspa jest dumnym właścicielem Trump Resort.

Przepełniony prawdziwym dramatem i emocjami, szybko stał się obowiązkowy program dla fanów reality TV, więc tutaj jest wyjaśnione jak oglądać „90-dniowy narzeczony” online i streamować każdy odcinek z dowolnego miejsca?, w tym nowy « 90-dniowy narzeczony: Poddane kwarantannie»

jak zobaczyć „90-dniowy narzeczony” online z zagranicy

Wielu z nas trudno sobie teraz wyobrazić bycie za granicą.. Dni Halcyona, który opuszczał tani lot, by odwiedzić przyjaciół, rodzinę lub wziąć udział w konferencji w pracy, wydają się być odległym wspomnieniem, ale pewnego dnia normalność powróci. Rzeczywiście, pomimo obecnych okoliczności, niektórzy ludzie mogą nadal znaleźć się za granicą w tych trudnych czasach, a domowy smak może być dokładnie taki, jak zalecił lekarz.

Na szczęście możesz łatwo odtworzyć komfort swojej kanapy, dołączając do tych samych usług przesyłania strumieniowego, co w domu. Wszystko, czego potrzebujesz, to dobra sieć VPN i możesz to zobaczyć „90-dniowy narzeczony” i załaduj więcej programów w normalny sposób. Ale który wybrać?

1654086235 Rosja dużo wydaje na VPN

Istnieją jednak setki VPN do wyboru polecamy ExpressVPN. Jego instalacja jest szybka, prosta i bezpośrednia. Jest również kompatybilny z wieloma urządzeniami, w tym Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Xbox, PlayStation, iOS i Android.

La Z elastyczną 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy ExpressVPN trudno się spierać. Co więcej, możesz kupić abonament roczny z rabatem 49% i 3 dodatkowe miesiące GRATIS: świetna oferta niezbędnego oprogramowania.

Po zainstalowaniu wybierz lokalizację swojego kraju i po prostu kliknij połącz. Więc może? „90-dniowy narzeczony” online, gdziekolwiek jesteś i otwierasz wiele bezpłatnych opcji oglądania?

Jak zobaczyć "90-dniowy narzeczony» online w stanach zjednoczonych

Jak oglądać 90-dniowy narzeczony online z USA?

Jak powiedzieliśmy, „90-dniowy narzeczony” jest nadawany w TLC w Stanach Zjednoczonych. Nowy Specjalna, pięcioczęściowa oferta samodzielnych kwarantanny rozpoczyna się w poniedziałek 20 kwietnia i jest dostępna o 9:00 czasu wschodniego / 8:00 czasu wschodniego.

Jednak TLC to kanał kablowy, co oznacza, że ​​przecinacze do kabli stają przed dylematem, czy chcą przesyłać je strumieniowo online., chociaż abonenci telewizyjni mogą po prostu założyć konto i transmituj każdy odcinek za darmo w ramach swojego planu za pośrednictwem strony internetowej TLC.

Ale dla tych bez kabla, jest proste rozwiązanie, w postaci Sling TV. Należąca do dostawców sieci satelitarnych Dish Network, to niezwykle niezawodna usługa przesyłania strumieniowego, która zapewnia dostęp do ponad 50 kanałów na żywo, ponad 50,000 XNUMX filmów i programów telewizyjnych na żądanie oraz możliwość oglądania do trzech ekranów jednocześnie. wszystkie nagrania, które chcesz zrobić.

Co więcej, obecnie oferuje specjalną promocję Happy Hour, która pozwala na bezpłatne oglądanie wybranych treści między 5:XNUMX a północą ET w Stanach Zjednoczonych.

Hulu to kolejna popularna usługa przesyłania strumieniowego, która oferuje „narzeczony 90 dni”, aby nadrobić zaległości, ale w tej chwili ma tylko pięć sezonów programu i prawdopodobnie nie będzie miał żadnych pierwszych wrażeń z nowego specjalnego samochodu kwarantanny.

Jeśli którakolwiek z tych opcji wygląda dobrze, ale nie masz do nich dostępu z powodu ograniczenia blokowania geograficznego, skorzystaj z VPN zgodnie z powyższym opisem i przesyłaj strumieniowo odcinki w normalny sposób.

Jak oglądać 90 Day Fiance online w Kanadzie

Jak oglądać 90-dniowy narzeczony online z Kanady?

Dobrą wiadomością jest to, że 90 Day Fiancé jest emitowany w TLC w Kanadzie, dlatego jest dostępny w towarzyszącej usłudze przesyłania strumieniowego TLC Go.

Poza tym jednak twoje opcje są ograniczone i każdy, kto chce nadrobić zaległości na linii wizowej, prawdopodobnie będziesz musiał skorzystać z VPN, aby przenieść się do swojego kraju ojczystego, gdzie można znaleźć pełniejszy katalog programu telewizyjnego.

Jak oglądać 90 Day Fiance online w Wielkiej Brytanii

Jak oglądać 90-dniowy narzeczony online z Wielkiej Brytanii?

Oprócz tego, że jest dostępny w Ameryce Północnej, TLC ma również kanał w Wielkiej Brytanii dostępny dla abonentów Sky i Virgin Media.. Nowe odcinki sprzed 90 dni są obecnie nadawane na kanale o 7:00 w każdy czwartek, a klienci Sky Q znajdą również duży katalog starych odcinków i programów specjalnych dostępnych do obejrzenia na żądanie za pośrednictwem usługi i aplikacji SkyGo.

Nie możesz się doczekać nowej serii? Więc jedyną inną alternatywą, o której możemy pomyśleć, jest uzyskanie a VPN zgodnie z powyższym opisem i przesyłaj strumieniowo odcinki z usługi w innym kraju. Pamiętaj jednak, że możesz potrzebować karty kredytowej zarejestrowanej w kraju, w którym usługa jest oparta na rejestracji.

Jak oglądać 90 Day Fiance online w Australii

Jak oglądać 90-dniowy narzeczony online z Australii 1

O tak, jest nawet TLC Australia dla wszystkich Twoich potrzeb telewizji reality! kanał jest dostępne przez Foxtel dla każdego, kto zastanawia się, gdzie oglądać 90-dniowy narzeczony podczas blokady Down Under, sieć, która obecnie emituje 7 sezon serialu. Oznacza to, że możesz przesyłać strumieniowo za pośrednictwem towarzyszącej kanału aplikacji Foxtel Now.

Tak jak poprzednio, każdy, kto normalnie streamowałby 90-dniowy narzeczony z Australii, ale nie może ze względu na blokowanie geograficzne możesz po prostu skorzystać z naszych porad dotyczących VPN jak opisano powyżej i oglądaj transmisję jako transmisję strumieniową. nawyk

ExpressVPN: najlepszy VPN nr 1

Równowaga opcji i łatwość obsługi

 

Udostępnij to