Jak oglądać 90-dniowy narzeczony online: przesyłaj strumieniowo najnowsze odcinki z dowolnego miejsca na świecie

Jak oglądać 90-dniowy narzeczony online: przesyłaj strumieniowo najnowsze odcinki z dowolnego miejsca na świecie Myślisz, że rzeczywistość nie może być dziwniejsza niż jest obecnie? Postaraj się o wizę K1 dla Ciebie i Twojego przyszłego małżeństwa. Właśnie o to chodzi uczestnikom wyjątkowo okrutny/niezwykły/zabawny reality show, z którym muszą się zmierzyć. Jak oglądać online „90-dniowy narzeczony” i przesyłać strumieniowo najnowsze odcinki, w tym nadchodzący program specjalny dotyczący kwarantanny.

Lista weryfikacji „90-dniowy narzeczony”

„90-dniowy narzeczony” pierwszy wyemitowany w styczniu 2014 r i jest teraz w siódmym sezonie, każdy z nich może być transmituj w Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem Sling TVcenna usługa. Program zwykle emitowany w TLC w USA i Wielkiej Brytanii; tak, ta sama TLC, która była bastionem programów edukacyjnych przez całe swoje niemowlęctwo i teraz jest domem dla innych klasyków, takich jak Sweet Home Sixtuplets i My 600-Lb Life. Czytaj dalej, aby zapoznać się z naszym przewodnikiem po krajach, wyjaśniającym, gdzie można zobaczyć „90-dniowy narzeczony” więcej szczegółów. Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem Big Eda, czy dopiero zaczynasz przygodę z serią, założeniem „90-dniowy narzeczony” to stosunkowo proste: śledzi pary, które negocjują delikatny trzymiesięczny okres, na jaki zezwala amerykańska wiza K1 na zawarcie małżeństwa. Fani reality TV mają szczęście, ponieważ ta stresująca sytuacja powoduje wiele ciężkich chwil, a spotkanie potencjalnych teściów to tylko wierzchołek góry lodowej. W rzeczywistości następny odcinek długo emitowanej serii to pięcioodcinkowy spin-off specjalny o nazwie 90-dniowy narzeczony: poddany kwarantannie, który łączy nagrania selfie i zdalne wywiady z ponad 40 byłymi członkami obsady, aby szczegółowo opisać wpływ pandemii koronawirusa na relacje. Dla informacji, Wiza K1 jest wydawana obywatelom USA, którzy chcą poślubić obcokrajowca w Stanach Zjednoczonych. Chodzi o zawiązanie węzła za 90 dni lub twój partner musi iść do domu. To tak, jakby zacząć od wyspy, z wyjątkiem tego, że wyspa jest dumnym właścicielem Trump Resort. Pełna dramatyzmu i emocji, szybko stał się Obowiązkowy program dla fanów reality TV, więc tutaj jest to wyjaśnione jak oglądać online „90-dniowy narzeczony” i przesyłać strumieniowo każdy odcinek z dowolnego miejsca, w tym nowe „90-dniowy narzeczony: Samo-kwarantanna"

jak zobaczyć A „90-dniowy narzeczony” online z zagranicy

Wielu z nas trudno sobie wyobrazić bycie teraz za granicą.. Dni, w których Halcyon rezygnuje z taniego lotu, aby odwiedzić przyjaciół, zobaczyć się z rodziną lub wziąć udział w konferencji w pracy, wydają się odległym wspomnieniem, ale pewnego dnia normalność powróci. W rzeczywistości, pomimo obecnych okoliczności, niektóre osoby mogą nadal przebywać za granicą w tych trudnych czasach, a smak domu może być dokładnie tym, co zalecił lekarz. Na szczęście możesz łatwo odtworzyć komfort swojej kanapy, dołączając do tych samych usług przesyłania strumieniowego, co w domu. Wszystko czego potrzebujesz to dobra sieć VPN i możesz oglądać „90-dniowy narzeczony” i ładuj więcej programów w normalny sposób. Ale który wybrać? Istnieją jednak setki VPN do wyboru polecamy ExpressVPN. Jego instalacja jest szybka, prosta i bezpośrednia. Jest również kompatybilny z wieloma urządzeniami, w tym Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Xbox, PlayStation, iOS i Android. La Elastyczna 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy ExpressVPN jest trudna do podważenia. Jeszcze lepiej, możesz kupić np plan roczny z 49% zniżką i 3 dodatkowe miesiące ZA DARMO: świetna oferta niezbędnego oprogramowania. Po zainstalowaniu wybierz lokalizację w swoim kraju i po prostu kliknij połącz. więc może „90-dniowy narzeczony” online, gdziekolwiek jesteś, i otworzyć szereg bezpłatnych opcji przeglądania?

Jak zobaczyć "90-dniowy narzeczony” online w Stanach Zjednoczonych

Jak oglądać 90-dniowy narzeczony online ze Stanów Zjednoczonych

Jak powiedzieliśmy, „90-dniowy narzeczony” jest nadawany w TLC w Stanach Zjednoczonych. Nowy Pięcioczęściowa oferta specjalna dotycząca samokwarantanny rozpocznie się w poniedziałek, 20 kwietnia i rozpocznie się o 9:00 ET / 8:00 CT. Jednak TLC to kanał kablowy, co oznacza, że ​​przecinacze kabli stają przed dylematem, czy chcą przesyłać strumieniowo online., chociaż abonenci telewizji mogą po prostu utworzyć konto i przesyłaj strumieniowo każdy odcinek za darmo w ramach swojego planu za pośrednictwem strony internetowej TLC. Ale dla tych bez kabla, istnieje proste rozwiązanie, ma postać Sling TV. Należąca do dostawcy sieci satelitarnej Dish Network, jest to wyjątkowo niezawodna usługa przesyłania strumieniowego, która zapewnia dostęp do ponad 50 kanałów na żywo, ponad 50,000 5 filmów i programów telewizyjnych na żądanie oraz możliwość oglądania do trzech ekranów jednocześnie, a także przechowywanie w chmurze DVR dla wszystkie nagrania, które chcesz wykonać. Co więcej, obecnie oferuje specjalną promocję Happy Hour, która pozwala oglądać wybrane treści za darmo między XNUMX:XNUMX a północą czasu wschodniego w Stanach Zjednoczonych. Hulu to kolejna popularna usługa przesyłania strumieniowego, która oferuje „90-dniowy narzeczony”, aby nadrobić zaległości., ale w tym momencie ma tylko pięć sezonów serialu i prawdopodobnie nie będzie miał żadnych pierwszych prób nowego specjalnego samochodu kwarantanny. Jeśli którakolwiek z tych opcji wygląda dobrze, ale nie możesz uzyskać do niej dostępu z powodu ograniczenia dotyczące blokowania geograficznego, skorzystaj z VPN zgodnie z powyższym opisem i przesyłaj strumieniowo odcinki w normalny sposób.

Jak oglądać 90-dniowy narzeczony online w Kanadzie

Jak oglądać 90-dniowy narzeczony online z Kanady

Dobrą wiadomością jest to, że 90-dniowy narzeczony jest emitowany w TLC w Kanadzie, dlatego jest dostępny w towarzyszącej usłudze przesyłania strumieniowego TLC Go. Poza tym jednak twoje opcje są ograniczone i każdy, kto chce nadrobić zaległości w całym dramacie związanym z wizą, prawdopodobnie to zrobi będziesz musiał użyć VPN, aby przenieść się do swojego kraju, gdzie można znaleźć pełniejszy katalog programu telewizyjnego.

Jak oglądać 90-dniowy narzeczony online w Wielkiej Brytanii

Oprócz tego, że jest dostępny w Ameryce Północnej, TLC ma również kanał w Wielkiej Brytanii dostępny dla abonentów Sky i Virgin Media.. Nowe odcinki sprzed 90 dni są obecnie nadawane na kanale o godzinie 7:00 w każdy czwartek, a klienci Sky Q znajdą również ogromny katalog starych odcinków i programów specjalnych dostępnych do oglądania na żądanie za pośrednictwem usługi i aplikacji Sky Go. Nie możesz się doczekać nowej serii? Tak więc jedyną inną alternatywą, jaką możemy wymyślić, jest uzyskanie Korzystaj z VPN zgodnie z powyższym opisem i przesyłaj strumieniowo odcinki usługi w innym kraju. Pamiętaj jednak, że możesz potrzebować karty kredytowej zarejestrowanej w kraju, w którym usługa jest oparta na rejestracji.

Jak oglądać 90-dniowy narzeczony online w Australii

O tak, jest nawet TLC Australia, która zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z reality show! kanał jest dostępne przez Foxtel dla każdego, kto zastanawia się, gdzie oglądać 90-dniowy narzeczony podczas blokady Down Under, sieć nadająca obecnie 7. sezon serialu. Oznacza to, że możesz przesyłać strumieniowo za pośrednictwem aplikacji towarzyszącej kanałowi Foxtel Now. Tak jak poprzednio, każdy, kto normalnie transmitowałby 90-dniowy narzeczony z Australii, ale nie może dzięki blokowaniu geograficznemu możesz po prostu postępować zgodnie z naszymi radami dotyczącymi VPN jak opisano powyżej i wyświetl strumień jako strumień. Nawyk ExpressVPN: Najlepszy stosunek opcji i łatwości użytkowania VPN nr 1